0

Dobra nie będzie nawet widać braku po zejściu Fatiego

1

No i super XDDDD

0

Ten mecz powinien być zamknięty

0

Psycha mu siądzie po tym

0

@partymaker on się w piłkarza bawi

1

Wal Balde z prawusa

1

Po odejściu Messiego z tych wolnych nie ma żadnego zagrożenia xd

0

Brawo, podanie na nos

2

Piękny powrót GOATa do klatki

1

Kiedy wraca Pedri i Dembele?

7

Denzel nie świruj xd W rewanżu będzie Pedri, Dembele i potężny Duńczyk

8

Ten trener, kibice i piłkarze Realu to mają krótka pamięć, nie zasłużyliśmy na zwycięstwo? Dobrze, ze oni zasłużyli w finale z Liverpoolem, 9 strzałów w bramkę do 1 Realu, 23 sytuacje do 3 Realu, wynik 0:1 dla Realu

48

Fati nie powinien powąchać już murawy, wchodzi i 0 zaangażowania, Gavi w 90 minucie miał więcej werwy niż on minutę po wejściu

5

@hayek wygramy oba spotkania na CN :D

3

Czwartkowego meczu raczej nie wygramy, stracić jak najmniej i w rewanżu z Dembele, Pedrim i Robertem wlecieć w nich jak Furioza

0

Gamer, du Plessis, Jones —> 3,59

0

Lillard 71 pkt, z reszty graczy nikt do 20 nie dobił, śmiesznie to wyglada xd

4

@Encore Marc za strzał nie do obrony mniejsza nota niż nieistniejący Lewandowski

0

@Faro w dziadka sobie grają

8

Zaczynaja się bawić piłkarze PSG, nieładnie z ich strony XD co ten komentator gada

2

Porto lubi czerwony kolor

0

@macio_944 Ja bym chciał ich zobaczyć w koszulce Barcelony

2

Laporta sprzedaj nerkę i ściągnij żółwia

3

@Comentateiro Neymar ?

2

Messi ty kocieee

0

Donnaruma jaka szarża xd

0

Bayern dzisiaj ładnie pokazał Unionowi miejsce w szeregu

0

@MesQueUnClub_87 a Mbappe po sezonie w Monaco

1

Mbappe co zabrał asystę Messiemu

0

@ikar34 Wtedy Dembele był w ścisłej topce, zrozumiała decyzja w tamtym momencie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?