Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmieszna jest ta ławka rezerwowych PSG, poza słabym Bernatem same no name
1
Jutro na 0 z tylu i 7 bramek straconych w 20 meczach, kosmos jakiś :)
1
Real się po nich przejedzie jak tak dalej będzie
9
Brak Chelsea w kolejnej edycji LM będzie czymś pięknym
0
@messicocacola warunki fizycznie i mięśnie w takich freakach nie wiele dają bo zawodnicy nie wiedzą jak tą przewagę wykorzystać, pierwszy lepszy przykład ten Hanke z wiewiorem w pierwszych walkach
0
@sintesox czemu najlepsi zawodnicy na świecie w bjj nie walczą w mma skoro wystarczy mieć parter dobry
0
@sintesox Prawie XD ale ustrzelił czy nie? Bo gdyby baba miała wąsy to by była chłopem
0
@messicocacola pereira z adesanaya tez miał nie mieć szans, a dał fajnie zarobić
0
@messicocacola i po czym to stwierdziłeś? Ma dwie walki za sobą, na tarczach wyglądała dynamiczniej, nie rozumiem przepaści kursów, mięśnie nie walczą
0
@Sysia11 Jones i Conor w swoim prime składali wszystkich zapaśników jak zapałki, Kamaru też dostał high kicka który mu pięknie zgasił światło. Wszystko zaczyna się w stójce.
1
Wiki Anal Filipek Laszczyk bombel, nie dziękujcie
2
@El dominatore No i Pepe deptajacy po rękach i kopiący po plecach korkami
0
@qbuteq nacho dostał
1
Brzydal 3k minut w nogach, na pewno odzyska formę na wiosnę grając wszystko od deski do deski
0
Ale ta Valencia jest mierna
3
Mam Real na kuponie także nie dziękujcie jak coś
3
Kogo łeb jest bardziej wkurzający? Tebasa, brzydala czy Casemiro z czasów Realu
4
Bramkarz top, obrona top, pomoc top, napastnicy XD, ciężko się ich ogląda po erze MNS
4
Balde mega kozak, super się go ogląda
4
Raphinha i Lewy tragedia, nie da się ich oglądać
0
Wez już tego Lewandowskiego do boxu xD chłop troluje
2
Mbappe ładny mecz, spudłowane dwa karne, dobitka na pustą i powrót do boxu z kontuzja
0
Lewy coś ma problem z przyjęciem piłki
2
Mbappe xdddddddd
1
Z Solerem i Ruizem PSG gra w 9
0
@Comentateiro Okej
0
Wiadomo kiedy KD wróci do gry ?
94
Jest spoko, jest fajnie, jedni wydają 700 mln drudzy cieszą się, że mogą zarejestrować wychowanka do pierwszej drużyny, działaj Tebas, bo za dużo te hiszpańskie kluby wydają
12
Gavi 6, no to Messi 30 :D
0
@Coutinho007 dlatego szkoda tej super ligi