0

Balde jak narazie bezbłędnie

0

Kończymy takie coś chłopaki

5

I gol Dembele po kursie 5.0 jak w masło

1

Pedri jak w masło

2

Balde wchodzi na czyściacha, a Fati wali w obrońców

0

Czemu nie odegrał XD

2

Ładna akcja Dembele

2

@J4no Z czerwoną tak średnio

0

@shahman niczym Grzegorz w kadrze

1

@4drian0 Fati dostanie dwa wjazdy i będzie obsrany biegał

0

@Coutinho007 a tak poza tym to Depay za Fatiego?

0

@Emhyr No raczej nie. City dziś zabawka 4:0 z Haalandem i KdB na ławce, brakuje nam i składu i trenera do topki

0

@Faro oby tak było

0

@partymaker sprawdzało się jak był Messi i Suarez, teraz jest kaleka i brain dead

0

@Coutinho007 smutne, wydać 200 mln i nie mieć kim grać

3

Busi i Fati w pierwszym, można się rozejść

0

@panczo Alonso giga czad

1

@against_modern_football wątpię, ze pod naszymi wuefistami tak by się rozwinął

2

Nie ma co się śmiać z Chelsea, nam kolejarze wbili 3 bramki grając podstawowym składem xd

2

Jakbym Messiego widział :D

1

City sobie pyka z Chelsea, a na ławeczce Haaland, Cancelo, KdB, Ederson, Ake, Gundogan, fajna głębia składu

0

Bednarek w pierwszym składzie, maszyna ruszyła

0

Rodri totalny kozak ale wątpię, że rozwinąłby się tak pod naszymi wuefistami

0

Jóźwiak, Fabijański, Łaszczyk, Sheeya, pewniaczki na fame, nie ma za co

1

@P33ck wiem byczku, sarkazm

0

Niech Pep z miłości do klubu odda nam Alvareza i tak go nie używa ^^

0

I tak Real strzeli koło 80 minuty na 1:0, po karnym albo wylewie obrony

10

Wynagrodzenie Sergio Busquetsa w FC Barcelona wynosi ponad 20 milionów euro na sezon i nie chce on obniżać pensji. Xavi chce, żeby został.
Walizeczki spakować, podziękować i odesłać obu

0

Co to za zmiana wgl XD czemu nie de jong za któregoś z tych drewniaków w środku pola

0

Dobra, jeszcze jedna, nie mogą dopuścić do karnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?