Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde jak narazie bezbłędnie
0
Kończymy takie coś chłopaki
5
I gol Dembele po kursie 5.0 jak w masło
1
Pedri jak w masło
2
Balde wchodzi na czyściacha, a Fati wali w obrońców
0
Czemu nie odegrał XD
2
Ładna akcja Dembele
2
@J4no Z czerwoną tak średnio
0
@shahman niczym Grzegorz w kadrze
1
@4drian0 Fati dostanie dwa wjazdy i będzie obsrany biegał
0
@Coutinho007 a tak poza tym to Depay za Fatiego?
0
@Emhyr No raczej nie. City dziś zabawka 4:0 z Haalandem i KdB na ławce, brakuje nam i składu i trenera do topki
0
@Faro oby tak było
0
@partymaker sprawdzało się jak był Messi i Suarez, teraz jest kaleka i brain dead
0
@Coutinho007 smutne, wydać 200 mln i nie mieć kim grać
3
Busi i Fati w pierwszym, można się rozejść
0
@panczo Alonso giga czad
1
@against_modern_football wątpię, ze pod naszymi wuefistami tak by się rozwinął
2
Nie ma co się śmiać z Chelsea, nam kolejarze wbili 3 bramki grając podstawowym składem xd
2
Jakbym Messiego widział :D
1
City sobie pyka z Chelsea, a na ławeczce Haaland, Cancelo, KdB, Ederson, Ake, Gundogan, fajna głębia składu
0
Bednarek w pierwszym składzie, maszyna ruszyła
0
Rodri totalny kozak ale wątpię, że rozwinąłby się tak pod naszymi wuefistami
0
Jóźwiak, Fabijański, Łaszczyk, Sheeya, pewniaczki na fame, nie ma za co
1
@P33ck wiem byczku, sarkazm
0
Niech Pep z miłości do klubu odda nam Alvareza i tak go nie używa ^^
0
I tak Real strzeli koło 80 minuty na 1:0, po karnym albo wylewie obrony
10
Wynagrodzenie Sergio Busquetsa w FC Barcelona wynosi ponad 20 milionów euro na sezon i nie chce on obniżać pensji. Xavi chce, żeby został.
Walizeczki spakować, podziękować i odesłać obu
0
Co to za zmiana wgl XD czemu nie de jong za któregoś z tych drewniaków w środku pola
0
Dobra, jeszcze jedna, nie mogą dopuścić do karnych