Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi i Kessie nigdy nie powinni grać razem
0
@Deathwing112 co ty chłopie gadasz xD piłkarze się nie rozwijają, 0 schematów, pomysłu na grę, wuefista powinien trenować dalej Al kebaba w Katarze
0
Jedna zmiana została, a do zmiany Kessie Busi i Alba
1
Busi i Kessie grają, a de jong grzeje ławkę XD trener giga czad
0
Nie wyobrażam sobie żeby city straciło trzy bramki grając praktycznie podstawa z trzecioligowcem
3
Po odejściu MNS nie ma piłkarza który wzbudza postrach, trener wuefista, piłkarze parodyści
14
Dobrze, ze hamulec Messi odszedł
0
Dobra wuefista pakuj się do fury i lec po Lewego i Pedriego na dogrywkę
1
I co jaki skrzydłowy za Dembele? Fernan czy Fati którzy razem wzięci nie dają tyle co on, a na innego skrzydłowego nie ma kasy
0
Do 6 razy sztuka
0
@tomcias10 ja tu nie widzę żadnego schematu, taktyki, pomysłu trenera na grę
0
Tu nie widać żadnego progresu, żadnego schematu, pomysłu na gre
1
Weźcie tego wuefistę z ławki
2
Piękne wykończenie XD jakie to jest żenujące
0
Jak można porównywać Torre do Pedriego czy Gaviego na tle trzecioligowca XD
0
@Ali3231 jak coś grają z trzecioligowcem
5
@Firestone z tym kierunkiem do bramki bym nie przesadzał
1
Dembele ma te strzały
18
Piękny to był kiedyś dreszczyk emocji jak Messi podchodził do takiego wolniaczka
3
Messi do wolniaczka?
1
Jeszcze Hakimi Bernardo Mekambe Messi i jakoś to będzie chodzić
0
@marcinK0000 nie tylko ty byczku
5
Intercity zamiast kupować drużynę z Hiszpanii mogliby polepszyć jakość przejazdów
1
Braithwaite to już nawet posturą zaczyna przypominać brazylijskiego Ronaldo
0
@Kuba_1 a przegrana z Polska o czym mówi
1
@Rewolucja123 przecież gdyby zabrać mu nazwisko z koszulki to można by było go pomylić z zawodnikiem z ekstraklasy
0
@Emhyr to niech obchodzi takie pytania mówiąc ogólnikowo, a nie gada, ze jest świetnie
9
@Medium śmieszne jest wierzenie, ze jesteśmy sami
0
Xavi: „Ansu wygląda świetnie, grał, ponieważ bardzo dobrze trenuje, dokonał ogromnej zmiany w pracy defensywnej.”
No to chyba mamy inną definicję świetnej gry XD
0
Po tylu transferach grać taką padakę też trzeba umieć, Lewy pewnie zmęczony mistrzostwami