0

Busi i Kessie nigdy nie powinni grać razem

0

@Deathwing112 co ty chłopie gadasz xD piłkarze się nie rozwijają, 0 schematów, pomysłu na grę, wuefista powinien trenować dalej Al kebaba w Katarze

0

Jedna zmiana została, a do zmiany Kessie Busi i Alba

1

Busi i Kessie grają, a de jong grzeje ławkę XD trener giga czad

0

Nie wyobrażam sobie żeby city straciło trzy bramki grając praktycznie podstawa z trzecioligowcem

3

Po odejściu MNS nie ma piłkarza który wzbudza postrach, trener wuefista, piłkarze parodyści

14

Dobrze, ze hamulec Messi odszedł

0

Dobra wuefista pakuj się do fury i lec po Lewego i Pedriego na dogrywkę

1

I co jaki skrzydłowy za Dembele? Fernan czy Fati którzy razem wzięci nie dają tyle co on, a na innego skrzydłowego nie ma kasy

0

Do 6 razy sztuka

0

@tomcias10 ja tu nie widzę żadnego schematu, taktyki, pomysłu trenera na grę

0

Tu nie widać żadnego progresu, żadnego schematu, pomysłu na gre

1

Weźcie tego wuefistę z ławki

2

Piękne wykończenie XD jakie to jest żenujące

0

Jak można porównywać Torre do Pedriego czy Gaviego na tle trzecioligowca XD

0

@Ali3231 jak coś grają z trzecioligowcem

5

@Firestone z tym kierunkiem do bramki bym nie przesadzał

1

Dembele ma te strzały

18

Piękny to był kiedyś dreszczyk emocji jak Messi podchodził do takiego wolniaczka

3

Messi do wolniaczka?

1

Jeszcze Hakimi Bernardo Mekambe Messi i jakoś to będzie chodzić

0

@marcinK0000 nie tylko ty byczku

5

Intercity zamiast kupować drużynę z Hiszpanii mogliby polepszyć jakość przejazdów

1

Braithwaite to już nawet posturą zaczyna przypominać brazylijskiego Ronaldo

0

@Kuba_1 a przegrana z Polska o czym mówi

1

@Rewolucja123 przecież gdyby zabrać mu nazwisko z koszulki to można by było go pomylić z zawodnikiem z ekstraklasy

0

@Emhyr to niech obchodzi takie pytania mówiąc ogólnikowo, a nie gada, ze jest świetnie

9

@Medium śmieszne jest wierzenie, ze jesteśmy sami

0

Xavi: „Ansu wygląda świetnie, grał, ponieważ bardzo dobrze trenuje, dokonał ogromnej zmiany w pracy defensywnej.”
No to chyba mamy inną definicję świetnej gry XD

0

Po tylu transferach grać taką padakę też trzeba umieć, Lewy pewnie zmęczony mistrzostwami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?