Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Żółta powinien dostać za ten teatrzyk
0
Super to wykończył XD
0
Nasi pomocnicy tez mogliby uderzać zza pola karnego
1
@BARCA1899Messi jakoś 63
1
@Janiama No i Flick wygrał przez dwa sezony tyle co wuefista nie wygra przez cały pobyt tutaj
2
Żeby wygrać lm trzeba mieć trenera z topki, Tuchel z przeciętna kadra potrafił ograć City, a z wuefistą dalej będziemy pykać w lidze Europy
2
@Criss18Barca dostał transfery za 200 mln i wolnych zawodników których chciał XD
0
Nie wiem czym jest spowodowany zjazd Raphinhi, w bardziej wymagającej lidze radził sobie o wiele lepiej, tutaj nie potrafi wygrać pojedynku 1 vs 1, Kiedyś Fati > Vini, dziś Fati nadaje się do wieczystej, znowu jest problem ze skrzydłami bo tylko Dembele potrafi ograć kogoś 1 vs 1, reszta to jacyś fałszywi skrzydłowi którzy po prostu są i nie mają sprecyzowanych zadań
0
Ciekawe co ekspert Marcin Najman sądzi o meczu
2
Dobrze Mambeppe, ze nie przeszedłeś do Madrytu
0
Te szukanie nowego Guardioli nie wyglada za dobrze
1
@Coutinho007 Valverde miał jeszcze Messiego i Suareza to jakoś to tuszowali, Xavi dostał transfery za 200 mln i wyglada to tragicznie
8
Kessi jest gorszy technicznie od Paulinho i Vidala
0
I co Fati miał zamknąć hejterom twarze, niestety efekt odwrotny
1
Mecz tragedia, najważniejsze 3 pkt
1
Araujo ty szefie
4
XD dawać ich na fame
0
Ja kumam, ze mecze z Atletico na ich stadionie są ciężkie ale to co oni grają jest tragiczne
0
Mamy tych dynamicznych bocznych obrońców, nominalny ŚO i Alonso który wyglada jakby biegał z nadwagą
1
Zmiana Roberto za Kessiego była by okej
0
Alonso i Roberto, to lecimy na remis
0
Weź wuefista zdejmij tego Kessiego xD
0
Hakimi pięknie by pasował na PO, Kounde nie ma motoryki żeby grać na PO
39
Śmieszne, Dembele jedyny zawodnik z ataku który stwarza zagrożenie jest notorycznie obrażany XD
2
Jeszcze Alonso i podkręcamy temperaturę
2
Kessie na ratunek XD
0
Kounde męczy się na tym PO
1
Ciekawe jak Xavi zareagował w przerwie na ten presing Atletico, przecież tu jest taki burdel
13
@Faro nie pij już
1
@Kitek1640 a co nie oglądasz?