4

Żółta powinien dostać za ten teatrzyk

0

Super to wykończył XD

0

Nasi pomocnicy tez mogliby uderzać zza pola karnego

1

@BARCA1899Messi jakoś 63

1

@Janiama No i Flick wygrał przez dwa sezony tyle co wuefista nie wygra przez cały pobyt tutaj

2

Żeby wygrać lm trzeba mieć trenera z topki, Tuchel z przeciętna kadra potrafił ograć City, a z wuefistą dalej będziemy pykać w lidze Europy

2

@Criss18Barca dostał transfery za 200 mln i wolnych zawodników których chciał XD

0

Nie wiem czym jest spowodowany zjazd Raphinhi, w bardziej wymagającej lidze radził sobie o wiele lepiej, tutaj nie potrafi wygrać pojedynku 1 vs 1, Kiedyś Fati > Vini, dziś Fati nadaje się do wieczystej, znowu jest problem ze skrzydłami bo tylko Dembele potrafi ograć kogoś 1 vs 1, reszta to jacyś fałszywi skrzydłowi którzy po prostu są i nie mają sprecyzowanych zadań

0

Ciekawe co ekspert Marcin Najman sądzi o meczu

2

Dobrze Mambeppe, ze nie przeszedłeś do Madrytu

0

Te szukanie nowego Guardioli nie wyglada za dobrze

1

@Coutinho007 Valverde miał jeszcze Messiego i Suareza to jakoś to tuszowali, Xavi dostał transfery za 200 mln i wyglada to tragicznie

8

Kessi jest gorszy technicznie od Paulinho i Vidala

0

I co Fati miał zamknąć hejterom twarze, niestety efekt odwrotny

1

Mecz tragedia, najważniejsze 3 pkt

1

Araujo ty szefie

4

XD dawać ich na fame

0

Ja kumam, ze mecze z Atletico na ich stadionie są ciężkie ale to co oni grają jest tragiczne

0

Mamy tych dynamicznych bocznych obrońców, nominalny ŚO i Alonso który wyglada jakby biegał z nadwagą

1

Zmiana Roberto za Kessiego była by okej

0

Alonso i Roberto, to lecimy na remis

0

Weź wuefista zdejmij tego Kessiego xD

0

Hakimi pięknie by pasował na PO, Kounde nie ma motoryki żeby grać na PO

39

Śmieszne, Dembele jedyny zawodnik z ataku który stwarza zagrożenie jest notorycznie obrażany XD

2

Jeszcze Alonso i podkręcamy temperaturę

2

Kessie na ratunek XD

0

Kounde męczy się na tym PO

1

Ciekawe jak Xavi zareagował w przerwie na ten presing Atletico, przecież tu jest taki burdel

13

@Faro nie pij już

1

@Kitek1640 a co nie oglądasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?