2

Chelsea nie starczy ławki rezerwowych jak wszyscy wrócą z kontuzji, żeby im numerków na koszulkach starczyło

0

@PatrykBarca nie ma na rynku dobrego nominalnego PO do wyjęcia, a widocznie ci z niższych szczebli nie nadają się nawet do ogrywania

0

@Janas11224 kto to wie

1

Kounde Araujo i potężny Duńczyk muszą grać bo to obecnie ściana, Balde też musi się ogrywać ale ten Pavard może być fajna opcja na mecze z mośkami

4

Teraz trzeba liczyć, ze Lewy zdziała coś z Gavim albo Pedrim, reszta atakujących to paralitycy

32

Nie tym razem prześcieradła

0

Mocny ten ich trener xD

0

Chyba się poświęcę i postawie na bramkę białych

1

Czemu nie dostał kartki za ten blok xD

0

Chłop 06 wchodzi w PSG, no ładnie

6

Stary dobry brzydal

2

Dobrze, ze tam żółw nie przeszedł, jeszcze szybsze by mieli te kontry

0

@Firestone Brzydal jakiś czas temu był w 3 najlepszych LS

1

After €85m proposal turned down weeks ago, Chelsea are now back in talks with Benfica and open to offer €120m for Enzo Fernández.

0

My jesteśmy zdenerwowani na grę naszych rodzynków, co maja powiedzieć fani Juve xd oni wszyscy wyglądają jakby na mocnym kacu grali

2

Milik wchodzi i wali 3 bramki

0

Hmm angielska się tak wyrównała czy lepsze ekipy obniżyły loty

0

@AlexDark00 Messi grający jako PS?

0

@AlexDark00 Lewy 13 bramek, Torres Fati i Raphinha 7, sory

9

Dembele kontuzja, czyli od dziś Lewy będzie grać sam w ataku

70

Jest fajnie, dwóch zawodników odchodzi, nie możemy zarejstrować jednego, a Chelsea sobie robi zakupy za 400 i nie sprzedaje nikogo, powodzenia, ze kiedyś la liga dogoni Anglię

0

Z jakiej ligi jest ta drużyna? Jakaś orlikowa?

0

Na mecz z el kebab wychodzą Neymarem, Mekambe i Messim, na 6 ligę wychodzi Neymar i Mekambe, sezon długi i ciężki, a ten zajeżdża najważniejszych graczy w nieistotnych meczach

1

Dani powie, ze oblizywała berło ze smakiem, ona, że nie i uwierzą jej, chore

1

Mam remis na kuponie, niech to utrzymają

0

Bramkarz Villarealu co podkręca

1

Zaraz Benzema strzeli z karnego i będzie powrót króla

0

@dv7wisnia Zerknij na ich grupę w lm, trzech ogórasów edit :)

0

Na notatniku już drukowanie losowania, my 4 liga oni Villareal, dobrze, ze oni nie dostawali zawsze mośków w lidze mistrzów

1

Szkoda tych kontuzji przed meczami w lm, patrząc na obecne formy głównych faworytów spokojnie byśmy powalczyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?