Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chelsea nie starczy ławki rezerwowych jak wszyscy wrócą z kontuzji, żeby im numerków na koszulkach starczyło
0
@PatrykBarca nie ma na rynku dobrego nominalnego PO do wyjęcia, a widocznie ci z niższych szczebli nie nadają się nawet do ogrywania
0
@Janas11224 kto to wie
1
Kounde Araujo i potężny Duńczyk muszą grać bo to obecnie ściana, Balde też musi się ogrywać ale ten Pavard może być fajna opcja na mecze z mośkami
4
Teraz trzeba liczyć, ze Lewy zdziała coś z Gavim albo Pedrim, reszta atakujących to paralitycy
32
Nie tym razem prześcieradła
0
Mocny ten ich trener xD
0
Chyba się poświęcę i postawie na bramkę białych
1
Czemu nie dostał kartki za ten blok xD
0
Chłop 06 wchodzi w PSG, no ładnie
6
Stary dobry brzydal
2
Dobrze, ze tam żółw nie przeszedł, jeszcze szybsze by mieli te kontry
0
@Firestone Brzydal jakiś czas temu był w 3 najlepszych LS
1
After €85m proposal turned down weeks ago, Chelsea are now back in talks with Benfica and open to offer €120m for Enzo Fernández.
0
My jesteśmy zdenerwowani na grę naszych rodzynków, co maja powiedzieć fani Juve xd oni wszyscy wyglądają jakby na mocnym kacu grali
2
Milik wchodzi i wali 3 bramki
0
Hmm angielska się tak wyrównała czy lepsze ekipy obniżyły loty
0
@AlexDark00 Messi grający jako PS?
0
@AlexDark00 Lewy 13 bramek, Torres Fati i Raphinha 7, sory
9
Dembele kontuzja, czyli od dziś Lewy będzie grać sam w ataku
70
Jest fajnie, dwóch zawodników odchodzi, nie możemy zarejstrować jednego, a Chelsea sobie robi zakupy za 400 i nie sprzedaje nikogo, powodzenia, ze kiedyś la liga dogoni Anglię
0
Z jakiej ligi jest ta drużyna? Jakaś orlikowa?
0
Na mecz z el kebab wychodzą Neymarem, Mekambe i Messim, na 6 ligę wychodzi Neymar i Mekambe, sezon długi i ciężki, a ten zajeżdża najważniejszych graczy w nieistotnych meczach
1
Dani powie, ze oblizywała berło ze smakiem, ona, że nie i uwierzą jej, chore
1
Mam remis na kuponie, niech to utrzymają
0
Bramkarz Villarealu co podkręca
1
Zaraz Benzema strzeli z karnego i będzie powrót króla
0
@dv7wisnia Zerknij na ich grupę w lm, trzech ogórasów edit :)
0
Na notatniku już drukowanie losowania, my 4 liga oni Villareal, dobrze, ze oni nie dostawali zawsze mośków w lidze mistrzów
1
Szkoda tych kontuzji przed meczami w lm, patrząc na obecne formy głównych faworytów spokojnie byśmy powalczyli