Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
55
Podobno Bayern oferuje 40 mln żeby Ronaldo został w Manchesterze
7
@Pawel13sz Dembele na LS Raphinha na PS i ogień
0
@Messibestplayerintheworld oby tak było
2
Koulibaly, Kounde? Kimpembe? Mocna ekipę może mieć Chelsea w obronie.
19
Mówili, że okienko będzie lepsze niż w football managerze i nie kłamali, a to jeszcze nie koniec :)
0
@FanBarcYxD tez po cichu mega liczyłem na ten transfer ale będzie super ciężko :/
4
Po pierwszej dźwigni co się dzieje, po drugiej to chyba sprowadzimy Mbappe i Haalanda jednym samolotem
5
@abram3k Suarez?
1
Fernan/Fati/Dembele Auba/Lewy Raphinha/ Dembele. Xavi będzie miał weryfikacje w tym sezonie, jeżeli przyjdzie Kounde to nie widzę już tu miejsca na jakąś wymówkę.
0
@gumaz stary muran to miałby problem z Jasiem kapela. Jeżeli muran nie zdemoluje tanculi jak parke zdemolował szuliego to tancula z palcem w nosie go zabije.
1
@koksik2700 nie wierzyłeś wtedy w najlepszego zawodnika Bundesligi?
4
@QuaReL Sterling XD Mega się cieszę, że o niego nie walczyli. Przereklamowany i jednowymiarowy gość
0
Już niedługo znowu w akcji zobaczymy Sergi podaj do tyłu Roberto :)
0
@AlwaysBlaugrana chłop będzie miał pensje jak top 3 ŚP na świecie, a nie mieści się w pierwszej 10
0
@RychuBarca Jak liczysz Bernardo to licz odejście de jonga, wątpię, ze uda się go sprowadzić sprzedając Holendra, a co dopiero bez jego sprzedaży, city nie odda go poniżej 100 mln
0
Jak myślicie kto jutro z awansem Tre Fiori czy może jednak Fola zaskoczy i odrobi starty ?
5
5:1 XD hahahahhahahah
1
Piłkarzom Lecha trochę przeszkadza piłka, a poza tym jest okej
5
Dwa wylewy bramkarz Lecha tez miał przez sędziego?
0
@Sulimo może na puchar Tymbarka się załapią
6
Zazdro bramkarza
4
Ale, ze plan laga na napastnika nie zadziałał wow, dziwne w B klasie to działa
1
@MesQueUnClub96 No to super świadczy o poziomie polskiej piłki skoro drużyna z kraju który ma 4 razy mniej ludności niż Polska gra sobie spokojnie „w grupach”
1
Potęga z Azerbejdżanu
3
Ale dokręcił XDD
0
Jaka kopanina xD Chłopy z Lecha mają piłkę i od razu stres
2
No niestety Bernardo został tylko mokrym snem
3
Raphinha PS Dembele LS to może Fati na 9
4
O Bayern już koło 60 chce, zaraz koło 100 się zatrzymają
0
Niech odwróci pozycje