Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Połowa czerwca, a jeszcze nie było plotek o powrocie Neymara :o
14
Czyli 25 mln i 5 zmiennych jak wygra dwa razy złota piłkę
4
Węgrzy prowadzą 0:3
0
Węgrzy czapki z głów, mega szacun
0
@bartekvisca tak są
1
@chudinhomc nie chcesz grać to nie jedziesz na kadrę proste, grają przed swoją publicznością to jakąś złość sportowa w sobie maja
1
Francja na ostatnim miejscu w swojej grupie. Mieć taką kadrę, a grać taką padakę coś niesamowitego
1
Alemany już działa w sprawie zastąpienia pachołka z Niemiec Skorupskim?
0
@tbas nie oglądali Militao w dogrywce z city
0
Skorupski za kolek z Niemiec, Alemany działaj
0
Uffffffff ładnie Depaj
0
@tobiasson92 czyli jak Real co mecz w lidze mistrzów
0
Maaati gotówkaaaa
0
10 w reprezentacji Francji czy Argentyny vs nasza :D
2
@okiemtypera_lucaxx95 dzięki byku poszło za 100
3
Czuje, że po przyjściu Haalanda, KdB wykręci jakiś okazały rekord asyst w sezonie. Obecnie po Messim z repki ogląda mi się go najprzyjemniej.
2
Curry -39.5 PZA, 1500 do wyjęcia. Grać kontrę za 500 na + ?
1
Dżesi Lingord, piękny akcent
0
@AmigoBlancos iks de
1
@AmigoBlancos kogo to obchodzi
0
@Kamiloza91 Pedri z 8 lub Lewy
1
Laporte i Eric ? Komentator wie, ze jest ktoś taki w kadrze jak Pau Torres xd
4
Dobrze, że Fernan wszedł. Obawiałem się, że dziś nie zagra
3
@marcin62 No chyba skończył, kazdy może sobie strzelić 5 bramek z Estonia
21
Ronaldo by strzelił te pięć bramek to złota piłka GOAT, Messi strzelił Heh to tylko Estonia i towarzyski
4
50 mln to promocja za niego
0
Mega zjazd Belgii, ociężały Lakaka i upasiony Hazard
0
Koszulka Pedriego ale z numerem 8 lub polaka rodaka, ciekawe czy się doczekam którejś z nich w tym sezonie :D
32
Miło widzieć uśmiechniętego Messiego
0
Dybala co sobie pograł