0

@Wilczeq nie doceniają Janusze z Flashscore, koneserzy się tym delektują :D

1

@marcinK0000 make my day

0

Fani Ronaldo nie zaliczą tego meczu bo Włosi pod forma

4

Chłop ma piękne te wcinki

1

Leśny dziadek coś nie coś potrafi jeszcze

0

@Gogonatra CO XD Grasz tak jak przeciwnik ci pozwala, T1 mechanicznie lepiej, mapa lepiej, solo linie lepiej

1

Keria topka lola

5

Mam nadzieje, że te newsy o Gavi - Lewy to fejk, wymieniać mega prosperującego 17 letniego zawodnika na 33 w tym roku 34 letniego zawodnika z o wiele większa pensja

12

@AdamaTraore nigdy nie słyszałem, żeby fan Barcelony mówił, ze Ronaldo miał lepszych teammates

11

@taris sztos wymieniać 33 letniego Albę na 32 letniego Alonso XD

0

G2 pod formą, szybkie 3:0 dla T1

2

@Iukasinski i zeby bylo jasne nie boli mnie dupa bo i tak mamy 2x lepszy sklad niz barcelona

Ciekawe jakim wzorem obliczył, ze maja dwa razy lepszy skład od nas

58

Przynajmniej kibice Realu nie muszą się już zastanawiać gdzie pomieszczą Haalanda i Mbappe w składzie

0

@AmigoBlancos kogo to obchodzi

0

Arsenal przegrywy

0

Dobra Luk wal nożyce w okno i kończymy mecz

2

Ale pograli XDD

1

Zdejmij tego gościa z numerem 6

5

Mega ciężka piłka do złapania

1

Levante wyglada jak drużyna z B klasy, problem z wymienieniem trzech celnych podań

1

@Vincent__Vega bawi się z ostatnia drużyna w lidze, szacun. Jeszcze takiego rozpierniczu taktycznego nie widziałem jak u Levante

1

Real dzisiaj sparing wewnętrzny

0

Nie ma żółtej wiadomo

4

@derlysy1979 No to wziąć kogoś młodego za niego, a nie szrot który jest przy końcu kariery

0

@Worny chcecie drugi Milan zrobić tak ?

1

@Worny gość będzie mieć 33 lata w tym roku

0

@Worny Tak mam namyśli go w pakiecie z Alonso

0

Sprzedać de jonga brać szrot z Chelsea, super pomysł

1

Laporta nie świruj ze szrotem z Chelsea pls

0

De bruyne co dzisiaj robi to nie mam pytań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?