2

Messi wracaj, ktoś musi pokazać Kamawindze jak się gra 1 na 1

0

@masq Przecież potężny Duńczyk załatwił się na super przydatnej kadrze

0

Teraz to Pedri i Dembele niech się leczą i do końca sezonu, sezon i tak się skończył

15

Ogólnie beka, ze nasi najlepsi dryblerzy w tym meczu to dwaj obrońcy Araujo i Balde xd

39

Ale mental w drużynie jest giga, straciliśmy pierwsza bramkę i sie podlamalismy, piękne słowa kapitana xd

2

@Faro to niech sobie pozycje zmieni, na LS ma grać skrzydłowy który wygra ci 1 na 1, a nie chłop co ma drybling gorszy niż Araujo

0

@Faro jak on nawet jak się kopał po czole to było widać, ze chłop będzie kozakiem, lekkość w grze, u fatiego najwyżej otyłość widać

8

Kiedyś to było Fati > Vini, teraz ten nasz nadaje się najwyżej do stali Mielec

1

@FcPortoFan1999 wsparcie za to piękne zaangażowanie im się należy

2

Druga sprawa to żenujący sztab medyczny, urazy Dembele czy Pedriego zaraz będą leczyć pół roku

10

I kogo Messi tak blokował rozwój? Zły Argentyńczyk tylko piniondze zabierał i nie biegał

1

Bayern tuszował braki Lewandowskiego i te głosy na początku sezonu, Bayern potrzebował Lewego czy Lewy Bayernu? XD z reszta jak wychodzi pomoc Kesi Roberto i Busquets nie ma co się spodziewać dobrego wyniku, de jong daje mega spokój w środku, Alonso to mem obrońcy, a nasi skrzydłowi nie potrafią wygrać pojedynku 1 vs 1, Messi wracaj bo jest nieciekawie

0

Ja pierdole wstyd

2

Ten szczur już trzeci raz pokazuje kartkę, nie ma za to kartki?

3

Ale pięknie gramy xD Busi zdziwiony, ze kogoś ma za plecami

0

Fernan bomba po długim, nie No po co wrzuta do nikogo

1

Boże jedyny lecimy z kontra i Busquets podaje w rywala

0

I jak tam Depay? De jong powinien być na kadrze czy nie

0

Nieźli eksperci w studio xD Kubanczyk jakiś XD

1

@MesQueUnClub96 Roberto ma grać na Viniego?

1

@MesQueUnClub96 No na pewno zostawią Roberto na PO XD pomysl, nie boli

0

Ale jutro pomoc będzie chodziła bez de jonga i pedriego, kto do Kounde na środku? Alonso czy Eric?

7

Szkoda, ze w tym sezonie nie zagramy już z Realem w pełni zdrowej kadry

0

@Comfortable_ No chyba każdy to widział, ze top DRX zrobił cala grę wytrzymując na zeusa, a później kierując

0

@FcBarcelonaFanMSN nie widziałem meczu żeby go ktoś zniszczył, zawsze mega solidny jak nie wygrywający, on jest od shot cali w meczu, każda decyzja na mapie jest jego wiem, ze gracz golda może tego nie rozumieć

0

@FcPortoFan1999 Raczej zaskoczeni byli Jaycem na midzie, chcieli żeby Malphite na niego grał i trochę csow potracili przez swapy

0

@FcBarcelonaFanMSN Boli GOAT? Ma bolec

0

@FcPortoFan1999 śmiesznie wyglądały ciagle swapy mida z topem :D

1

T1 świetna czwarta gra

9

Curacao ma normalnych piłkarzy grających w europejskich klubach, nie to co Lichtenstein

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?