Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messi wracaj, ktoś musi pokazać Kamawindze jak się gra 1 na 1
0
@masq Przecież potężny Duńczyk załatwił się na super przydatnej kadrze
0
Teraz to Pedri i Dembele niech się leczą i do końca sezonu, sezon i tak się skończył
15
Ogólnie beka, ze nasi najlepsi dryblerzy w tym meczu to dwaj obrońcy Araujo i Balde xd
39
Ale mental w drużynie jest giga, straciliśmy pierwsza bramkę i sie podlamalismy, piękne słowa kapitana xd
2
@Faro to niech sobie pozycje zmieni, na LS ma grać skrzydłowy który wygra ci 1 na 1, a nie chłop co ma drybling gorszy niż Araujo
0
@Faro jak on nawet jak się kopał po czole to było widać, ze chłop będzie kozakiem, lekkość w grze, u fatiego najwyżej otyłość widać
8
Kiedyś to było Fati > Vini, teraz ten nasz nadaje się najwyżej do stali Mielec
1
@FcPortoFan1999 wsparcie za to piękne zaangażowanie im się należy
2
Druga sprawa to żenujący sztab medyczny, urazy Dembele czy Pedriego zaraz będą leczyć pół roku
10
I kogo Messi tak blokował rozwój? Zły Argentyńczyk tylko piniondze zabierał i nie biegał
1
Bayern tuszował braki Lewandowskiego i te głosy na początku sezonu, Bayern potrzebował Lewego czy Lewy Bayernu? XD z reszta jak wychodzi pomoc Kesi Roberto i Busquets nie ma co się spodziewać dobrego wyniku, de jong daje mega spokój w środku, Alonso to mem obrońcy, a nasi skrzydłowi nie potrafią wygrać pojedynku 1 vs 1, Messi wracaj bo jest nieciekawie
0
Ja pierdole wstyd
2
Ten szczur już trzeci raz pokazuje kartkę, nie ma za to kartki?
3
Ale pięknie gramy xD Busi zdziwiony, ze kogoś ma za plecami
0
Fernan bomba po długim, nie No po co wrzuta do nikogo
1
Boże jedyny lecimy z kontra i Busquets podaje w rywala
0
I jak tam Depay? De jong powinien być na kadrze czy nie
0
Nieźli eksperci w studio xD Kubanczyk jakiś XD
1
@MesQueUnClub96 Roberto ma grać na Viniego?
1
@MesQueUnClub96 No na pewno zostawią Roberto na PO XD pomysl, nie boli
0
Ale jutro pomoc będzie chodziła bez de jonga i pedriego, kto do Kounde na środku? Alonso czy Eric?
7
Szkoda, ze w tym sezonie nie zagramy już z Realem w pełni zdrowej kadry
0
@Comfortable_ No chyba każdy to widział, ze top DRX zrobił cala grę wytrzymując na zeusa, a później kierując
0
@FcBarcelonaFanMSN nie widziałem meczu żeby go ktoś zniszczył, zawsze mega solidny jak nie wygrywający, on jest od shot cali w meczu, każda decyzja na mapie jest jego wiem, ze gracz golda może tego nie rozumieć
0
@FcPortoFan1999 Raczej zaskoczeni byli Jaycem na midzie, chcieli żeby Malphite na niego grał i trochę csow potracili przez swapy
0
@FcBarcelonaFanMSN Boli GOAT? Ma bolec
0
@FcPortoFan1999 śmiesznie wyglądały ciagle swapy mida z topem :D
1
T1 świetna czwarta gra
9
Curacao ma normalnych piłkarzy grających w europejskich klubach, nie to co Lichtenstein