Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Legia niestety to weźmie w karnych
1
Dobrze, ze dziś Gavi znowu w pierwszym składzie
4
@tristan87 już się bałem, ze Gavi odpocznie
0
Finał pucharu Polski wiec i poziom polskiej piłki jest trzymany
0
@Herato żaden z nich nie trafił bramki Atletico ^^
1
Raków mega pomysł na grę
0
@gumaz po niedzieli nie tykam alkoholu
1
Tragicznie ogląda się ten mecz
1
Fajnie oglądać debiut młodego Live, może nam dać wiele radości w przyszłości
5
Balde gra jak senior, a nie chłopak z rocznika 03
2
Ale młody mógł mieć debiut
0
@Gaz Dobrze, ze ty nie decydowałes czy dać szanse młodemu messiemu
1
Dobra to może Yamal jak będą grali w 9
2
Co on odwala xd
0
Robert No Wez xd
1
Nie No lewy serio xd
1
Denzel daj chociaż 15 minut Yamalowi
0
Będzie blisko, jak dla mnie nie ma spalonego
0
Piękne podanie Kounde
1
Mocne wejście chłopa xD
2
Potężny Duńczyk wrócił
2
Raphinha co w nosa dał w tunelu
22
Trzeba zajechać Gaviego jak Pedriego w zeszłym sezonie
3
@kamilop i pomysł na grę
5
City gra bez typowych bocznych obrońców, bez typowych skrzydłowych, z dwoma SPD, a i tak grają najofensywniej i efektywniej w Europie, Guardiola GOAT
2
@Marcelinho99 my mamy napastnika ?
10
Real w pierwszej połowie strzelił więcej goli niż my w ostatnich 5 meczach xd
0
Balde najwiecej udanych dryblingów w zespole, mogą nam pozazdrościć skrzydłowych
0
Dobra jednak ominiemy Bayern w losowaniu lm
9
@betonito Roberto, alba pierwszy skład? Chyba dawno meczu nie ogladales