0

Legia niestety to weźmie w karnych

1

Dobrze, ze dziś Gavi znowu w pierwszym składzie

4

@tristan87 już się bałem, ze Gavi odpocznie

0

Finał pucharu Polski wiec i poziom polskiej piłki jest trzymany

0

@Herato żaden z nich nie trafił bramki Atletico ^^

1

Raków mega pomysł na grę

0

@gumaz po niedzieli nie tykam alkoholu

1

Tragicznie ogląda się ten mecz

1

Fajnie oglądać debiut młodego Live, może nam dać wiele radości w przyszłości

5

Balde gra jak senior, a nie chłopak z rocznika 03

2

Ale młody mógł mieć debiut

0

@Gaz Dobrze, ze ty nie decydowałes czy dać szanse młodemu messiemu

1

Dobra to może Yamal jak będą grali w 9

2

Co on odwala xd

0

Robert No Wez xd

1

Nie No lewy serio xd

1

Denzel daj chociaż 15 minut Yamalowi

0

Będzie blisko, jak dla mnie nie ma spalonego

0

Piękne podanie Kounde

1

Mocne wejście chłopa xD

2

Potężny Duńczyk wrócił

2

Raphinha co w nosa dał w tunelu

22

Trzeba zajechać Gaviego jak Pedriego w zeszłym sezonie

3

@kamilop i pomysł na grę

5

City gra bez typowych bocznych obrońców, bez typowych skrzydłowych, z dwoma SPD, a i tak grają najofensywniej i efektywniej w Europie, Guardiola GOAT

2

@Marcelinho99 my mamy napastnika ?

10

Real w pierwszej połowie strzelił więcej goli niż my w ostatnich 5 meczach xd

0

Balde najwiecej udanych dryblingów w zespole, mogą nam pozazdrościć skrzydłowych

0

Dobra jednak ominiemy Bayern w losowaniu lm

9

@betonito Roberto, alba pierwszy skład? Chyba dawno meczu nie ogladales

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?