Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd egzaminy skończone to można posiedzieć na telefonie ? Co dziś pisałeś matme?
0
iPhone 13 pro vs 14 pro, duża różnica?
9
Po ludzku szkoda mi Marca, ratuje nam dupe cały sezon, a na koniec koledzy robią mu takie prezenty
4
@mekston a u nas wypada dwóch zawodników i cały atak nie istnieje
0
Zaraz wyjdzie, ze Vini lubi chłoptasiów i Hiszpania to homofoby
0
City na ławce Kevin, Rodri, Gundogan, Bernardo, Haaland, Grealish, Dias, Stones i Ederson, a i tak wygrali z ogórasami wydającymi 400 baniek na transfery
0
@okiemtypera_lucaxx95 krwawy sport, to są zabijaki, a nie jakieś łaki z UFC
1
Dzięki Liverpool, ze ucinacie mi kupon
1
@FrankliN7 Najgorzej na bramce się przyzwyczaić do tego codziennego szumu
1
@Jarema2000 mi zawsze po baletach szumiało w uszach dwa dni
1
Po premierze szybkich i wściekłych X, 9/10 dla mnie, mało Jasona Stahama, mega lubię tego aktora, może w drugiej części będzie go więcej.
0
@FcPortoFan1999 mimo całej sympatii do niego może powinni zmienić mid lanera, shot caller nie może popełniać takich błędów, Zeka albo Showmaker mogą dać więcej T1
0
Niech sprawdza po meczu czy Faker nie ma jakiegoś udaru, ładnie przegrał grę wchodząc 4 na 5
2
Faker ładnie troluje
1
@Rust_Cohle złota piłka jest juz w gablocie messiego po mś
0
@FcPortoFan1999 shotcalle o kończeniu gry przez Fakera top, chłop ma wszystkie limity w głowie
1
T1 piękny tf, guma wyklikał, Faker na ksante top
2
@FcPortoFan1999 poszło wszystko na jedna kartę, jakby padli jdg bierze barona, smoka i grę
0
@Kidd Tak
0
@Emhyr No i miał racje, kim on był przed Barcelona, bez nazwiska pracowałby w jakiejś Legii
1
Za 30 min najlepsza koreańska vs najlepsza chińska, team T1
1
Warto wspomnieć ze jesteśmy obok city najofensywniej grająca drużyna w Kataloni znaczy na świecie*
1
@Grubyyby nie udało się znowu prześlizgnąć
0
@Kapiczek taaa..
0
@Rust_Cohle no gdzie
3
@Rust_Cohle Real to nie Lipsk w lm? No dziś był podobny poziom
1
City najlepsza drużyna na świecie, topka na każdej pozycji + giga sztab, 0 kontuzji ważnych zawodników w kluczowym momencie
1
@barcelonaLM Kompromitacja jest nie wyjść z grupy, a nie przegrać w półfinale z najlepsza drużyna na świecie xd
2
Jak tam wasz Real w lm? Mieli schować wszystkich do kieszeni a zostali schowani
0
@Rust_Cohle z reszta nawet to było widać w meczu z Bayernem, a to chyba już drużyna z najwyższej półki