1

@Kidd egzaminy skończone to można posiedzieć na telefonie ? Co dziś pisałeś matme?

0

iPhone 13 pro vs 14 pro, duża różnica?

9

Po ludzku szkoda mi Marca, ratuje nam dupe cały sezon, a na koniec koledzy robią mu takie prezenty

4

@mekston a u nas wypada dwóch zawodników i cały atak nie istnieje

0

Zaraz wyjdzie, ze Vini lubi chłoptasiów i Hiszpania to homofoby

0

City na ławce Kevin, Rodri, Gundogan, Bernardo, Haaland, Grealish, Dias, Stones i Ederson, a i tak wygrali z ogórasami wydającymi 400 baniek na transfery

0

@okiemtypera_lucaxx95 krwawy sport, to są zabijaki, a nie jakieś łaki z UFC

1

Dzięki Liverpool, ze ucinacie mi kupon

1

@FrankliN7 Najgorzej na bramce się przyzwyczaić do tego codziennego szumu

1

@Jarema2000 mi zawsze po baletach szumiało w uszach dwa dni

1

Po premierze szybkich i wściekłych X, 9/10 dla mnie, mało Jasona Stahama, mega lubię tego aktora, może w drugiej części będzie go więcej.

0

@FcPortoFan1999 mimo całej sympatii do niego może powinni zmienić mid lanera, shot caller nie może popełniać takich błędów, Zeka albo Showmaker mogą dać więcej T1

0

Niech sprawdza po meczu czy Faker nie ma jakiegoś udaru, ładnie przegrał grę wchodząc 4 na 5

2

Faker ładnie troluje

1

@Rust_Cohle złota piłka jest juz w gablocie messiego po mś

0

@FcPortoFan1999 shotcalle o kończeniu gry przez Fakera top, chłop ma wszystkie limity w głowie

1

T1 piękny tf, guma wyklikał, Faker na ksante top

2

@FcPortoFan1999 poszło wszystko na jedna kartę, jakby padli jdg bierze barona, smoka i grę

0

@Kidd Tak

0

@Emhyr No i miał racje, kim on był przed Barcelona, bez nazwiska pracowałby w jakiejś Legii

1

Za 30 min najlepsza koreańska vs najlepsza chińska, team T1

1

Warto wspomnieć ze jesteśmy obok city najofensywniej grająca drużyna w Kataloni znaczy na świecie*

1

@Grubyyby nie udało się znowu prześlizgnąć

0

@Kapiczek taaa..

0

@Rust_Cohle no gdzie

3

@Rust_Cohle Real to nie Lipsk w lm? No dziś był podobny poziom

1

City najlepsza drużyna na świecie, topka na każdej pozycji + giga sztab, 0 kontuzji ważnych zawodników w kluczowym momencie

1

@barcelonaLM Kompromitacja jest nie wyjść z grupy, a nie przegrać w półfinale z najlepsza drużyna na świecie xd

2

Jak tam wasz Real w lm? Mieli schować wszystkich do kieszeni a zostali schowani

0

@Rust_Cohle z reszta nawet to było widać w meczu z Bayernem, a to chyba już drużyna z najwyższej półki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?