0

@Piotr,1985 każdy może mieć prawo swoją opinie, ja mam żal do niego, że nie pograł jeszcze dwóch lat na najwyższym poziomie, z takimi umiejętnościami grzech wypisywać się z poważnego footballu w takim wieku. No może nie każdy ma tyle motywacji co np Modric

6

Messi nie chciał czekać, taa bo pociąg zwany najgorsza drużyna w kasztanowej lidze przyjeżdża tylko raz

0

@Rust_Cohle wstawaj

1

@escarabajo ktoś jeszcze będzie go oglądał grającego w najgorszej drużynie nic znaczącej ligi

5

Jak jeszcze lubiłem popatrzeć jak Messi radzi sobie w PSG to teraz jego kariera już mnie kompletnie nie obchodzi. Szkoda, niech sobie gra w ostatniej drużynie ligi farmerów

0

@bartulek98 a kto ich nie kocha

1

@tristan87 na 16 meczy 15 pkt xD

4

Leo nie świruj, pobij rekord CR7 w lm, a nie pajacujesz z nic znacząca ligą

3

Orientuje się ktoś w którym miesiącu odbywają się przetargi na tereny pod budki nad pasem nadmorskim Mielno itp

0

Komentarz usunięty

0

@Joe_Pesci Jest taki dostęp ogólny do takiej wiedzy, ze wystarczy poświecić trochę swojego czasu i można się świetnie doedukować, jak chłop je 1.5k kcal na dzień, robi treningi po 3 godziny z czego połowa to gadanie to będzie takim czosnkiem tak czy siak

0

@VbamboeB Elokwent się odezwał, sądząc po oburzeniu jesteś takim czosnkiem

0

@Medium Gdzie mówię, ze są gorsi, napisałem, ze są. Wyglądają tak to tak ich opisuje

0

Łapcie pewniaki, Rutek, Mariusz, Wrzosek, Szymański, Parnasse pełen dystans, Paczuski, Askham

1

@VbamboeB Gimbus - 65 kilowy czosnek w okularach

0

@Medium jak dobrze kombinujesz to wszędzie

0

Siłownia o 12, gimby, małolatki i bezrobotni z furami po 100 koła, piękna sprawa

1

Kimmich Pedri de jong, pomarzyć zawsze można

0

@Danny Gaucho mam nadzieje, ze będzie więcej twojego awatara

0

Scena po napisach w szybkich i wściekłych 10 z Rockiem, druga część szykuje topke w obsadzie

2

Gadałem z Messim, 51% na przejście do Barcy, możecie żyć w spokoju

4

Nie wiedziałam gdzie idę XD taa do kibla się chodzi pogadać, nie wie kim jest gdzie idzie ale i tak na zaproszenie ruchem ręki poszła, żenada te zeznania

0

Messi i brzydal jedyni + 100 dryblingów w top 5, leśny dziadek się skończył

0

Za to farjerstwo niech Bayern leje ich w tej Bundeslidze przez kolejne 20 lat

0

Przynajmniej zgarniają tytuł frajerów roku

0

I bardzo dobrze, nie zasługują na mistrza oddając go w taki sposób, żenada

1

No i ominiemy Bayern w lm xd

0

@Sulimo kurly i świnie to macie w rodzinie

0

Alonso i Garcia tez mogliby iść gdzieś do Arabii

0

@Jarema2000 14 pro 5.6k, w 13 pro max nówkę można dostać za 4.1 wiec różnica 1.5k, dlatego się zastanawiam czy warto dopłacać te 1.5 bo różnica chyba nie jest jakaś diametralna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?