Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr,1985 każdy może mieć prawo swoją opinie, ja mam żal do niego, że nie pograł jeszcze dwóch lat na najwyższym poziomie, z takimi umiejętnościami grzech wypisywać się z poważnego footballu w takim wieku. No może nie każdy ma tyle motywacji co np Modric
6
Messi nie chciał czekać, taa bo pociąg zwany najgorsza drużyna w kasztanowej lidze przyjeżdża tylko raz
0
@Rust_Cohle wstawaj
1
@escarabajo ktoś jeszcze będzie go oglądał grającego w najgorszej drużynie nic znaczącej ligi
5
Jak jeszcze lubiłem popatrzeć jak Messi radzi sobie w PSG to teraz jego kariera już mnie kompletnie nie obchodzi. Szkoda, niech sobie gra w ostatniej drużynie ligi farmerów
0
@bartulek98 a kto ich nie kocha
1
@tristan87 na 16 meczy 15 pkt xD
4
Leo nie świruj, pobij rekord CR7 w lm, a nie pajacujesz z nic znacząca ligą
3
Orientuje się ktoś w którym miesiącu odbywają się przetargi na tereny pod budki nad pasem nadmorskim Mielno itp
0
Komentarz usunięty
0
@Joe_Pesci Jest taki dostęp ogólny do takiej wiedzy, ze wystarczy poświecić trochę swojego czasu i można się świetnie doedukować, jak chłop je 1.5k kcal na dzień, robi treningi po 3 godziny z czego połowa to gadanie to będzie takim czosnkiem tak czy siak
0
@VbamboeB Elokwent się odezwał, sądząc po oburzeniu jesteś takim czosnkiem
0
@Medium Gdzie mówię, ze są gorsi, napisałem, ze są. Wyglądają tak to tak ich opisuje
0
Łapcie pewniaki, Rutek, Mariusz, Wrzosek, Szymański, Parnasse pełen dystans, Paczuski, Askham
1
@VbamboeB Gimbus - 65 kilowy czosnek w okularach
0
@Medium jak dobrze kombinujesz to wszędzie
0
Siłownia o 12, gimby, małolatki i bezrobotni z furami po 100 koła, piękna sprawa
1
Kimmich Pedri de jong, pomarzyć zawsze można
0
@Danny Gaucho mam nadzieje, ze będzie więcej twojego awatara
0
Scena po napisach w szybkich i wściekłych 10 z Rockiem, druga część szykuje topke w obsadzie
2
Gadałem z Messim, 51% na przejście do Barcy, możecie żyć w spokoju
4
Nie wiedziałam gdzie idę XD taa do kibla się chodzi pogadać, nie wie kim jest gdzie idzie ale i tak na zaproszenie ruchem ręki poszła, żenada te zeznania
0
Messi i brzydal jedyni + 100 dryblingów w top 5, leśny dziadek się skończył
0
Za to farjerstwo niech Bayern leje ich w tej Bundeslidze przez kolejne 20 lat
0
Przynajmniej zgarniają tytuł frajerów roku
0
I bardzo dobrze, nie zasługują na mistrza oddając go w taki sposób, żenada
1
No i ominiemy Bayern w lm xd
0
@Sulimo kurly i świnie to macie w rodzinie
0
Alonso i Garcia tez mogliby iść gdzieś do Arabii
0
@Jarema2000 14 pro 5.6k, w 13 pro max nówkę można dostać za 4.1 wiec różnica 1.5k, dlatego się zastanawiam czy warto dopłacać te 1.5 bo różnica chyba nie jest jakaś diametralna