0

@Rust_Cohle No jakoś wielki Real póki co nie pokazuje nic nadzwyczajnego w tej edycji lm, dostali ogórków z Chelsea i Liverpoolu, a city u siebie to zupełnie inny kaliber zespołu niż na wyjeździe

1

@Miszak w pierwszym meczu z Lipskiem na wyjeździe tez nic nie zagrał, a jak było u siebie chyba każdy pamięta

1

@MesQueUnClub_87 Balde i ten pace jego XD

0

@FcPortoFan1999 oby nie, city musi wyeliminować prześcieradła w 90 min, żeby jakimś przypadkiem nie weszli do finału bo to już będzie formalność dla nich

0

Zwierzak pewnie w kościele klęczy i modli się żeby kamera nie była uszkodzona

0

@kabum235 po co te bikini

28

Chłop co kamerę przewrócił niech leci z rana do banku po kredycik na naprawę

3

Bydło do wora, a wór do…. drugiej ligi

1

Co ta obrona odwala

0

Czemu chłop kartki nie dostał

2

@Encore niefortunnie stanie, skręci kostkę i nie zagra w środę, a ta jedna bramka w ta czy ta na pewno mega dużo zmienia

0

@Encore a może dobro drużyny nad dobro jednostki

1

Guardiola jest jakiś upośledzony, mecz wygrany, zaraz najważniejszy mecz w sezonie z Realem, a on trzyma najlepszych zawodników na boisku

1

@PatrychoO mecz na eleven z angielskim komentatorem był by piękny

0

Napoli niech odda każdemu walkowera i leci na wakacje i tak po zdobyciu majstra im się już nie chce grać

2

@MesQueUnClub96 tak jak Lewy gdy przychodzi grać z Realem czy Bayernem?

0

@FcPortoFan1999 adc nie trafia swoich R, mega słabo gra

0

@FcPortoFan1999 oni nie wyglądają jakoś super na średnio grające BLG, bot T1 to kompletnie inny level niż ten z BLG, nie mówiąc o decyzjach, rozgrywaniach tf przez T1

0

@FcPortoFan1999 T1 skarci to JDG, BLG tragicznie rozgrywa walki

0

Jax wali tp bez many, jakim cudem oni są druga chińska drużyna xd

4

@cris2706 lewy za gest do sędziego 3 mecze zawiasów, biały za zestrzalowanie gościa na parkingu po meczu, słowne upomnienie, równi i równiejsi

0

@FcPortoFan1999 W końcu jakiś ofensywny pick, gdyby meta pozwalała Zeusowi na częstsza grę postaciami jak Fiora, GP czy gnar T1 oglądało by się piękniej, chociaż mam wrażenie, ze ekipy z Korei są poziom wyżej od Chin na tym MSI

0

@FcPortoFan1999 mi się ta nidalka kompletnie nie podobała

1

Słabiutko wyglada BLG, jakieś głupie walki bez pozycji, raczej będzie 3:0

7

@Herato ciekawe ile Robert nastrzela w środę

1

Bramkarz Getafe piekna parada w miejscu

0

Na Canal+ sport5 mecz drużyn z B klasy jakby ktoś chciał obejrzeć

0

@Objectivo Ameryki nie odkryłeś, chodzi mi o fakt jak Real wyglada bez kluczowych zawodnika, u nas wypada dwóch kluczowych i jest jechanka, ze nic nie gramy

0

@BulaKG nie mówię to na podstawie tego meczu tylko na podstawie każdego jak go nie ma, nawet jak większość była z podstawy to i tak bez niego gowno graja

2

@barcelonaLM zapomniałem, ze jak by chcieli to już z 4:0 by było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?