Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle No jakoś wielki Real póki co nie pokazuje nic nadzwyczajnego w tej edycji lm, dostali ogórków z Chelsea i Liverpoolu, a city u siebie to zupełnie inny kaliber zespołu niż na wyjeździe
1
@Miszak w pierwszym meczu z Lipskiem na wyjeździe tez nic nie zagrał, a jak było u siebie chyba każdy pamięta
1
@MesQueUnClub_87 Balde i ten pace jego XD
0
@FcPortoFan1999 oby nie, city musi wyeliminować prześcieradła w 90 min, żeby jakimś przypadkiem nie weszli do finału bo to już będzie formalność dla nich
0
Zwierzak pewnie w kościele klęczy i modli się żeby kamera nie była uszkodzona
0
@kabum235 po co te bikini
28
Chłop co kamerę przewrócił niech leci z rana do banku po kredycik na naprawę
3
Bydło do wora, a wór do…. drugiej ligi
1
Co ta obrona odwala
0
Czemu chłop kartki nie dostał
2
@Encore niefortunnie stanie, skręci kostkę i nie zagra w środę, a ta jedna bramka w ta czy ta na pewno mega dużo zmienia
0
@Encore a może dobro drużyny nad dobro jednostki
1
Guardiola jest jakiś upośledzony, mecz wygrany, zaraz najważniejszy mecz w sezonie z Realem, a on trzyma najlepszych zawodników na boisku
1
@PatrychoO mecz na eleven z angielskim komentatorem był by piękny
0
Napoli niech odda każdemu walkowera i leci na wakacje i tak po zdobyciu majstra im się już nie chce grać
2
@MesQueUnClub96 tak jak Lewy gdy przychodzi grać z Realem czy Bayernem?
0
@FcPortoFan1999 adc nie trafia swoich R, mega słabo gra
0
@FcPortoFan1999 oni nie wyglądają jakoś super na średnio grające BLG, bot T1 to kompletnie inny level niż ten z BLG, nie mówiąc o decyzjach, rozgrywaniach tf przez T1
0
@FcPortoFan1999 T1 skarci to JDG, BLG tragicznie rozgrywa walki
0
Jax wali tp bez many, jakim cudem oni są druga chińska drużyna xd
4
@cris2706 lewy za gest do sędziego 3 mecze zawiasów, biały za zestrzalowanie gościa na parkingu po meczu, słowne upomnienie, równi i równiejsi
0
@FcPortoFan1999 W końcu jakiś ofensywny pick, gdyby meta pozwalała Zeusowi na częstsza grę postaciami jak Fiora, GP czy gnar T1 oglądało by się piękniej, chociaż mam wrażenie, ze ekipy z Korei są poziom wyżej od Chin na tym MSI
0
@FcPortoFan1999 mi się ta nidalka kompletnie nie podobała
1
Słabiutko wyglada BLG, jakieś głupie walki bez pozycji, raczej będzie 3:0
7
@Herato ciekawe ile Robert nastrzela w środę
1
Bramkarz Getafe piekna parada w miejscu
0
Na Canal+ sport5 mecz drużyn z B klasy jakby ktoś chciał obejrzeć
0
@Objectivo Ameryki nie odkryłeś, chodzi mi o fakt jak Real wyglada bez kluczowych zawodnika, u nas wypada dwóch kluczowych i jest jechanka, ze nic nie gramy
0
@BulaKG nie mówię to na podstawie tego meczu tylko na podstawie każdego jak go nie ma, nawet jak większość była z podstawy to i tak bez niego gowno graja
2
@barcelonaLM zapomniałem, ze jak by chcieli to już z 4:0 by było