Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca1922 nie chcesz top 3 piłkarza na świecie to lepiej weźmy średniaka z girony
0
Mbappe na sell, może weźmiemy go na 30 rat na 30 lat
1
Położył, dosłownie położył w polu karnym Jerome Boatenga
1
Już widzę jak swój najdroższy transfer Atletico puści za paczkę fajek albo wymieni za placka Fernana
0
@Krzysztof1987 bardziej oddajemy im Fernana za kasę która została do spłaty
1
Felix w premier League, 4 bramki 0 asyst, akurat dostosuje się do poziomu naszych skrzydłowych
0
Przez tych komentatorów nie słyszę co nasi uzdolnieni wokaliści śpiewają
0
@jaras121 w środowisku kibicowskim jak na plazy, im większy brzuch tym masz większy respekt
0
@klopx do tego Iniesta i presing niczym city pepa
1
Ale ekipa Messi Alba i Busi xd jeszcze brakuje Neymara i Suareza
4
Tudor ma to wykończenie na poziomie Fernana
11
@MesQueUnClub96 chyba w11 nie ogladales
0
Warto przypomnieć, ze Neuer by to wyciągnął
1
@tomek256 whisky bo najlepsze
2
@ZwyklyKibicBarcy04 cała Polska to chyba 38 mln, każdy po 3 euro i mamy
2
Robimy zrzutkę na Bernardo?
1
@D10SLEO @Fenelon dobrze myślicie panowie
9
@Faro notatnik to banda hipokrytów
6
Może wypożyczymy Rodriego Mbappe i Bernardo z opcją wykupu
3
Z opcja wykupu za 15 XD Niech zostaje jako zmiennik, Juve i tak go nie wykupi, a jak wykupi to dlatego, ze eksploduje formą, w dwoch przypadkach tracimy
0
@Survier sebixa z kosą który nie potrafi jej używać rozjadę jak walec, a sebixa z bronią wymierzona 3 metry ode mnie już nie wykończę
11
Dostęp do broni w naszym państwu był by tragiczny xd Każdy 60 kg pato sebix w ortalionie i czapce sprzedawałby kulkę nowemu chłopakowi byłej
0
@Kamiloza91 Jerzy Janowicz
1
@tristan87 starczy piastowanie miana najgorszej drużyny w mls
3
Messiego nowa drużyna dziś stabilnie, 3:0 w plecy i dalej piastują ostatnie miejsce w tabeli
2
@Zoker bo dzieciaki po 12 lat piją dzika dla smaku którego kofeina nie jest im potrzebna, a jest szkodliwa dla organizmu
8
Lipa, ze Suarez wtedy wykopał Neymarowi piłkę spod nóg na treningu i przez to odszedł
2
Piękna tiki toka i gol
0
Wasiliew coś dzisiaj ukuje
0
Hurkacz co fizol, łupnięcie ma