2

@Barca1922 nie chcesz top 3 piłkarza na świecie to lepiej weźmy średniaka z girony

0

Mbappe na sell, może weźmiemy go na 30 rat na 30 lat

1

Położył, dosłownie położył w polu karnym Jerome Boatenga

1

Już widzę jak swój najdroższy transfer Atletico puści za paczkę fajek albo wymieni za placka Fernana

0

@Krzysztof1987 bardziej oddajemy im Fernana za kasę która została do spłaty

1

Felix w premier League, 4 bramki 0 asyst, akurat dostosuje się do poziomu naszych skrzydłowych

0

Przez tych komentatorów nie słyszę co nasi uzdolnieni wokaliści śpiewają

0

@jaras121 w środowisku kibicowskim jak na plazy, im większy brzuch tym masz większy respekt

0

@klopx do tego Iniesta i presing niczym city pepa

1

Ale ekipa Messi Alba i Busi xd jeszcze brakuje Neymara i Suareza

4

Tudor ma to wykończenie na poziomie Fernana

11

@MesQueUnClub96 chyba w11 nie ogladales

0

Warto przypomnieć, ze Neuer by to wyciągnął

1

@tomek256 whisky bo najlepsze

2

@ZwyklyKibicBarcy04 cała Polska to chyba 38 mln, każdy po 3 euro i mamy

2

Robimy zrzutkę na Bernardo?

1

@D10SLEO @Fenelon dobrze myślicie panowie

9

@Faro notatnik to banda hipokrytów

6

Może wypożyczymy Rodriego Mbappe i Bernardo z opcją wykupu

3

Z opcja wykupu za 15 XD Niech zostaje jako zmiennik, Juve i tak go nie wykupi, a jak wykupi to dlatego, ze eksploduje formą, w dwoch przypadkach tracimy

0

@Survier sebixa z kosą który nie potrafi jej używać rozjadę jak walec, a sebixa z bronią wymierzona 3 metry ode mnie już nie wykończę

11

Dostęp do broni w naszym państwu był by tragiczny xd Każdy 60 kg pato sebix w ortalionie i czapce sprzedawałby kulkę nowemu chłopakowi byłej

0

@Kamiloza91 Jerzy Janowicz

1

@tristan87 starczy piastowanie miana najgorszej drużyny w mls

3

Messiego nowa drużyna dziś stabilnie, 3:0 w plecy i dalej piastują ostatnie miejsce w tabeli

2

@Zoker bo dzieciaki po 12 lat piją dzika dla smaku którego kofeina nie jest im potrzebna, a jest szkodliwa dla organizmu

8

Lipa, ze Suarez wtedy wykopał Neymarowi piłkę spod nóg na treningu i przez to odszedł

2

Piękna tiki toka i gol

0

Wasiliew coś dzisiaj ukuje

0

Hurkacz co fizol, łupnięcie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?