Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LioMessi10 i po czym brak karnego sugerujesz? Po spekulacjach, ze mógł dotknąć ręka gdzie na kamerach nie było tego widać w 100%, a może dotknął, gdyby babcia miała wąsy to by była dziadem, faul był 100%
8
@LioMessi10 tylko ty i ślepcy
1
Ewidentny karny
1
Czarny aktor chyba umarł
0
Piękne podanie Fatiego
0
Za wolno myśli Abde
0
Co ten Abde odwala xd
1
Chłop z 2 jaki aktor XDD
34
La liga to poziom ligi francuskiej, gdyby nie ilość fanów Realu i Barcy na świecie to oglądalność la ligi byłaby na poziomie ligi szkockiej, sędziowie, prezes, jedna wielka porażka
1
@MesQueUnClub96 Franek
0
Kogo pusty łeb was bardziej wkurza Damiana Suareza czy brzydala?
0
Pedri do zmiany, za Fernana albo Fatiego
1
Nawet nie sprawdził XD
22
Wgl nie interesowała go piłka, nie ma żółtej wiadomo
0
My z czerwona zasłużona ale brak kartki dla tego pajaca Suareza to abstrakcja
0
XDDDDDDD żenujący mecz sędziego
0
Suarez znowu faulował, urwa dostanie ten pajac żółta kartkę ?
5
Łysy co poszedł
4
Co ten Suarez odwala XD czemu jeszcze żółtej nie dostał
3
Lewy swoje, przyjęcie na trzy metry
0
I znowu te nudne 4-4-2, na prawdę lepiej się ogląda mecze przy 4-3-3
0
Co tam mokre senki o Nejmarku dobiegną końca?
0
@takisobiektos trzeba mieć wodogłowie żeby tu chcieć Neymara
0
Jak Hiszpania to z jakiego biura polecacie? Chodzi o kurorty wypoczynkowe
0
Uff brazol do Arabów, oby nie wpadli na jakiś śmieszny pomysł z Felixem
0
@Zieliniak No po mundialu zjadał najwyżej gile z nosa swoją forma
0
@Barcasub naucz się czytać ze zrozumieniem
0
Lepiej wziąć zajechanego melanżami starego brazola, który jest wiecznie kontuzjowany w najważniejszym momencie roku, niż młodego wracającego do formy zawodnika, no ale brazol zrobi fajne liczby przez dwa miechy i później pójdzie na l4
0
Przynajmniej Leszek nie przynosi wstydu
0
Jak kluby znają sytuacje Realu mam nadzieje, ze zedrą z nich każdy grosz jak z nas zdzierają przy kupnie zawodnika