0

@LioMessi10 i po czym brak karnego sugerujesz? Po spekulacjach, ze mógł dotknąć ręka gdzie na kamerach nie było tego widać w 100%, a może dotknął, gdyby babcia miała wąsy to by była dziadem, faul był 100%

8

@LioMessi10 tylko ty i ślepcy

1

Ewidentny karny

1

Czarny aktor chyba umarł

0

Piękne podanie Fatiego

0

Za wolno myśli Abde

0

Co ten Abde odwala xd

1

Chłop z 2 jaki aktor XDD

34

La liga to poziom ligi francuskiej, gdyby nie ilość fanów Realu i Barcy na świecie to oglądalność la ligi byłaby na poziomie ligi szkockiej, sędziowie, prezes, jedna wielka porażka

1

0

Kogo pusty łeb was bardziej wkurza Damiana Suareza czy brzydala?

0

Pedri do zmiany, za Fernana albo Fatiego

1

Nawet nie sprawdził XD

22

Wgl nie interesowała go piłka, nie ma żółtej wiadomo

0

My z czerwona zasłużona ale brak kartki dla tego pajaca Suareza to abstrakcja

0

XDDDDDDD żenujący mecz sędziego

0

Suarez znowu faulował, urwa dostanie ten pajac żółta kartkę ?

5

Łysy co poszedł

4

Co ten Suarez odwala XD czemu jeszcze żółtej nie dostał

3

Lewy swoje, przyjęcie na trzy metry

0

I znowu te nudne 4-4-2, na prawdę lepiej się ogląda mecze przy 4-3-3

0

Co tam mokre senki o Nejmarku dobiegną końca?

0

@takisobiektos trzeba mieć wodogłowie żeby tu chcieć Neymara

0

Jak Hiszpania to z jakiego biura polecacie? Chodzi o kurorty wypoczynkowe

0

Uff brazol do Arabów, oby nie wpadli na jakiś śmieszny pomysł z Felixem

0

@Zieliniak No po mundialu zjadał najwyżej gile z nosa swoją forma

0

@Barcasub naucz się czytać ze zrozumieniem

0

Lepiej wziąć zajechanego melanżami starego brazola, który jest wiecznie kontuzjowany w najważniejszym momencie roku, niż młodego wracającego do formy zawodnika, no ale brazol zrobi fajne liczby przez dwa miechy i później pójdzie na l4

0

Przynajmniej Leszek nie przynosi wstydu

0

Jak kluby znają sytuacje Realu mam nadzieje, ze zedrą z nich każdy grosz jak z nas zdzierają przy kupnie zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?