3

W końcu Cancelo u nas, mam nadzieje, ze dzięki niemu juz nigdy nie będę musiał oglądać Roberto na PO, wolałbym w składzie ale pewnie coś tam zagra w pomocy

2

@MOLESTA a wyjdzie Lewy i Raphinha

1

Pamietam jak graliśmy z Roberto na PS XD Balde spadł nam z nieba, czuje, ze Yamal będzie topka światowa za kilka lat

0

@Firestone Vini jest wolniejszy od Dembele, a ich drybling to jak porównywać Hilton do ibisa, szybkość to nie wszystko

2

@Emhyr młody ma feeling w nogach i ciężko go trafić

3

Fernan za dobre wejście z ławki w nagrodę next mecz ławka, Lewy za one tapa i przewracanie się o własne nogi pierwszy składzik

0

@ObiektywnyKibic121 za dużo energii ma w sobie żeby trzymać pozycje

3

@Matix90 układ między nami, a Villarealem gdzie oni co roku dają nam wygrać i sędziowanie pod nas, powinni zmienić nazwę na cafe psychiatryk

0

Największy plus tego meczu to gra diamencika Yamala no i wejście sharka

0

Mam nadzieje, ze po odejściu Fatiego numer 10 przejmie kapitan Roberto

3

@Albatros wszędzie tylko nie w Hiszpanii to karny

2

Ta ksywka shark mnie rozbraja

5

Zamiast ich znokautować to Fati łasi się na bramkę i wali w obrońcę

0

@Emhyr dlatego ma Fernan grać

1

Będziemy najsłabszym klubem w pierwszym koszyku

0

Jak tam chłopy co gadają, ze mamy mocniejsza kadrę niż sezon temu? Alonso i Roberto ładnie śmigają co, do tego trener wuefista i cień napastnika

1

Mam nadzieje, ze ta parodia trenera szybko poleci

4

Pierdolona parodia obrony

0

Z Roberto i Alonso to i tak szok, ze tak długo nie padła bramka

0

Takie piłki po ziemi między obronę, a bramkarza powinni grać, a nie jakieś bezproduktywne wrzutki góra

1

De jong jesteś pięknym Holendrem

3

Lewy co za sztuczka XD

1

Yamal piekna piłka, brawo młody

0

@Bartula jak tylko de jong i Gundogan nadają się do gry na najwyższym poziomie to raczej średnio

1

@Firestone nic nowego

0

XD co my gramy to jedna wielka padaka

1

@PatrychoO a jednak

0

@Emhyr pre sezonem mózgu

0

XD Alonso i Roberto w pierwszym, brak Fernana który zasłużył, z wuefista daleko nie zajdziemy

7

Cancelo od trzech tygodni mialbyc do końca tygodnia, dzisiejsza ławka będzie przerażająca dla rywali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?