Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W końcu Cancelo u nas, mam nadzieje, ze dzięki niemu juz nigdy nie będę musiał oglądać Roberto na PO, wolałbym w składzie ale pewnie coś tam zagra w pomocy
2
@MOLESTA a wyjdzie Lewy i Raphinha
1
Pamietam jak graliśmy z Roberto na PS XD Balde spadł nam z nieba, czuje, ze Yamal będzie topka światowa za kilka lat
0
@Firestone Vini jest wolniejszy od Dembele, a ich drybling to jak porównywać Hilton do ibisa, szybkość to nie wszystko
2
@Emhyr młody ma feeling w nogach i ciężko go trafić
3
Fernan za dobre wejście z ławki w nagrodę next mecz ławka, Lewy za one tapa i przewracanie się o własne nogi pierwszy składzik
0
@ObiektywnyKibic121 za dużo energii ma w sobie żeby trzymać pozycje
3
@Matix90 układ między nami, a Villarealem gdzie oni co roku dają nam wygrać i sędziowanie pod nas, powinni zmienić nazwę na cafe psychiatryk
0
Największy plus tego meczu to gra diamencika Yamala no i wejście sharka
0
Mam nadzieje, ze po odejściu Fatiego numer 10 przejmie kapitan Roberto
3
@Albatros wszędzie tylko nie w Hiszpanii to karny
2
Ta ksywka shark mnie rozbraja
5
Zamiast ich znokautować to Fati łasi się na bramkę i wali w obrońcę
0
@Emhyr dlatego ma Fernan grać
1
Będziemy najsłabszym klubem w pierwszym koszyku
0
Jak tam chłopy co gadają, ze mamy mocniejsza kadrę niż sezon temu? Alonso i Roberto ładnie śmigają co, do tego trener wuefista i cień napastnika
1
Mam nadzieje, ze ta parodia trenera szybko poleci
4
Pierdolona parodia obrony
0
Z Roberto i Alonso to i tak szok, ze tak długo nie padła bramka
0
Takie piłki po ziemi między obronę, a bramkarza powinni grać, a nie jakieś bezproduktywne wrzutki góra
1
De jong jesteś pięknym Holendrem
3
Lewy co za sztuczka XD
1
Yamal piekna piłka, brawo młody
0
@Bartula jak tylko de jong i Gundogan nadają się do gry na najwyższym poziomie to raczej średnio
1
@Firestone nic nowego
0
XD co my gramy to jedna wielka padaka
1
@PatrychoO a jednak
0
@Emhyr pre sezonem mózgu
0
XD Alonso i Roberto w pierwszym, brak Fernana który zasłużył, z wuefista daleko nie zajdziemy
7
Cancelo od trzech tygodni mialbyc do końca tygodnia, dzisiejsza ławka będzie przerażająca dla rywali