Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 jeszcze trzeba dowody przedstawiać na coś oczywistego xd
7
@Sulimo no i nie skłamał przynajmniej
0
@Cule1234 messi jako grający trener to byłaby opcja
3
@Bobo25 gorsza od Hołowni chyba byłaby tylko Kidawa
4
@Bobo25 więcej nie trzeba patrząc na głupote jaką napisałeś
1
@Bobo25 XD
2
Suarez na lekach zjada Lewego, Neymar zjada Felixa i Balde razem wziętych, a Messiego to nawet nie ma co porównywać do kogokolwiek z drużyny, ściągnąć Rakitica żeby miał kto biegać z de jongiem jak MSN będzie stać i walczymy o tryplet
2
Gdybym wygrał w Lotto to bym był bogaty
1
Nasze kobitki vs nasi faceci, ciekawy i zacięty byłby to mecz
8
Niemożliwe, że Raphinha to brazol, brak luzu, pierwszego przyjęcia, dryblingu, on jest skrzydłowym bez jakiejkolwiek cechy skrzydłowego
0
@Miszak ta city wygrało lm tiki Tonga
3
Marzenie to nie transfer Haalanda czy Mbappe tylko Guardioli z całym sztabem
5
Szkoda, że Messi nie przeszedł w lato, chłop w tym wieku wygrałby nam to mistrzostwo w pojedynkę
0
U siebie stracić 4 bramki XD Real na wyjeździe pokazał im jak się gra w piłkę, a my u siebie mamy blamaż
7
Dobra dawać filmiki z treningu jak strzelacie wolne, bo w meczu to nikt nie potrafi kopnąć w bramkę, a co dopiero w jej bok
0
Po dzisiejszym meczu jedynym zawodnikiem na lm jest de jong, reszta to poziom na ligę Europy
0
Tego się urwa oglądać nie da XD
0
XD piękny doskok
1
Betclic, kurs na żółtą kartkę Gaviego 2.25, trochę mały
4
Aston Villa to szefowie
1
Eintracht na 5 meczy 4 porażki i remis, teraz biją po głowie wielki Bayern 5:1 xd
1
@Androchem betclic chyba jedna z szerszych ofert NBA
0
Brakowało de jonga w drużynie, z nim pomoc może być topka, Kounde Araujo Christensen i Cancelo topka obrony no tylko atak kuleje, felix w kratkę, Raphinha jak Griezmann defensywny napastnik, dużo pracy w odbiorze, obronie ale pojedynki 1 na 1 kuleją no i wisienka na 9 która bardziej przeszkadza niż pomaga
1
@Azi co to za podejście XD czyli może mu połamać nogę w polu karnym po strzale bezkarnie?
0
To jest niemożliwe XD
0
Atletico gra 11 + 1, ewidentny karny, teraz piłkę blokuje
1
Suarez back pls, gramy bez napastnika
4
Myślałem, ze ja mam tragiczną słabszą nogę xd
0
Zaraz Cracovia na 4:4 i ruch na 4:5 kończy mecz
1
Elastico, rainbow, ruletka i… piętka Lewandowskiego