1

@MesQueUnClub_87 jeszcze trzeba dowody przedstawiać na coś oczywistego xd

7

@Sulimo no i nie skłamał przynajmniej

0

@Cule1234 messi jako grający trener to byłaby opcja

3

@Bobo25 gorsza od Hołowni chyba byłaby tylko Kidawa

4

@Bobo25 więcej nie trzeba patrząc na głupote jaką napisałeś

1

@Bobo25 XD

2

Suarez na lekach zjada Lewego, Neymar zjada Felixa i Balde razem wziętych, a Messiego to nawet nie ma co porównywać do kogokolwiek z drużyny, ściągnąć Rakitica żeby miał kto biegać z de jongiem jak MSN będzie stać i walczymy o tryplet

2

Gdybym wygrał w Lotto to bym był bogaty

1

Nasze kobitki vs nasi faceci, ciekawy i zacięty byłby to mecz

8

Niemożliwe, że Raphinha to brazol, brak luzu, pierwszego przyjęcia, dryblingu, on jest skrzydłowym bez jakiejkolwiek cechy skrzydłowego

0

@Miszak ta city wygrało lm tiki Tonga

3

Marzenie to nie transfer Haalanda czy Mbappe tylko Guardioli z całym sztabem

5

Szkoda, że Messi nie przeszedł w lato, chłop w tym wieku wygrałby nam to mistrzostwo w pojedynkę

0

U siebie stracić 4 bramki XD Real na wyjeździe pokazał im jak się gra w piłkę, a my u siebie mamy blamaż

7

Dobra dawać filmiki z treningu jak strzelacie wolne, bo w meczu to nikt nie potrafi kopnąć w bramkę, a co dopiero w jej bok

0

Po dzisiejszym meczu jedynym zawodnikiem na lm jest de jong, reszta to poziom na ligę Europy

0

Tego się urwa oglądać nie da XD

0

XD piękny doskok

1

Betclic, kurs na żółtą kartkę Gaviego 2.25, trochę mały

4

Aston Villa to szefowie

1

Eintracht na 5 meczy 4 porażki i remis, teraz biją po głowie wielki Bayern 5:1 xd

1

@Androchem betclic chyba jedna z szerszych ofert NBA

0

Brakowało de jonga w drużynie, z nim pomoc może być topka, Kounde Araujo Christensen i Cancelo topka obrony no tylko atak kuleje, felix w kratkę, Raphinha jak Griezmann defensywny napastnik, dużo pracy w odbiorze, obronie ale pojedynki 1 na 1 kuleją no i wisienka na 9 która bardziej przeszkadza niż pomaga

1

@Azi co to za podejście XD czyli może mu połamać nogę w polu karnym po strzale bezkarnie?

0

To jest niemożliwe XD

0

Atletico gra 11 + 1, ewidentny karny, teraz piłkę blokuje

1

Suarez back pls, gramy bez napastnika

4

Myślałem, ze ja mam tragiczną słabszą nogę xd

0

Zaraz Cracovia na 4:4 i ruch na 4:5 kończy mecz

1

Elastico, rainbow, ruletka i… piętka Lewandowskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?