Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lajcior jak nie on to pewnie Haaland
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pawel13sz z tym trenerem wątpię
4
Pięknie się Realowi trafił Bellingham, chłop ma 20 lat, a już jest na topowym poziomie, żółw przyjdzie prędzej czy później to będziemy mieli na prawdę ciężko przez kilka lat
0
W czwartek kolejne show w wykonaniu naszych parodystow
0
@Mrozinho zabłysnąłeś
0
@Kamiloza91 tylko de jong i oczywiście Marek
0
Podejrzewam, że dzisiejsze 12h dziarania było milsze niż oglądanie 1.3h tej żenady
1
@FcPortoFan1999 auta rozdaje
1
Czekam na telefon od buddy po 16
0
@Emhyr to nie ryzyko tylko fakt, de jong jest najlepszym i jedynym zawodnikiem w drużynie nadającym się do ligi mistrzów
1
Jak jakimś cudem wygramy to Araujo w tej formie ma grać na Viniego?
0
Lewy dalej swoje show prowadzi
6
@SinMistico bez przesady, asekurowali go
0
Absurdem jest to, że piłkarze na takim poziomie nie potrafią przyspieszyć gry trzema podaniami z pierwszej piłki
1
@Swistus172 pięknie gramy
1
Piękne uderzenie Roberto, siła prawie jak u Valverde
0
Skrzydłowi realu mają polot, szybkość, technikę i drybling, a nasi co mają? Serio się zastanawiam jakie plusy mają nasi „skrzydłowi”
0
Niech oni zaczną pomijać lewego w budowaniu akcji bo to same straty albo jakieś faule xd
2
Nie mogę XD jak oni grają hahah
5
Nasi snajperzy by tego nie trafili
0
Śmieszne kotletico z 8 obrońcami
0
Jak oni opisują te zmiany realu XD
0
Ten już myśli który bramkarz realu zagra w finale xd
0
Real gra 10 na 12, a i tak jest 3:3
0
Chyba trzeba włączyć angielski stream, nie da się słuchać tego jednostronnego komentarzu
2
Chociaż oni zostawią laurkę lidze hiszpańskiej, jutro męczenie buly na 1:0
0
@hayek aa dlatego zapomniał jak się gra w piłkę
0
Czemu u nas nie robił takich rzeczy xd
0
Atletico co pograło