0

@lajcior jak nie on to pewnie Haaland

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pawel13sz z tym trenerem wątpię

4

Pięknie się Realowi trafił Bellingham, chłop ma 20 lat, a już jest na topowym poziomie, żółw przyjdzie prędzej czy później to będziemy mieli na prawdę ciężko przez kilka lat

0

W czwartek kolejne show w wykonaniu naszych parodystow

0

@Mrozinho zabłysnąłeś

0

@Kamiloza91 tylko de jong i oczywiście Marek

0

Podejrzewam, że dzisiejsze 12h dziarania było milsze niż oglądanie 1.3h tej żenady

1

@FcPortoFan1999 auta rozdaje

1

Czekam na telefon od buddy po 16

0

@Emhyr to nie ryzyko tylko fakt, de jong jest najlepszym i jedynym zawodnikiem w drużynie nadającym się do ligi mistrzów

1

Jak jakimś cudem wygramy to Araujo w tej formie ma grać na Viniego?

0

Lewy dalej swoje show prowadzi

6

@SinMistico bez przesady, asekurowali go

0

Absurdem jest to, że piłkarze na takim poziomie nie potrafią przyspieszyć gry trzema podaniami z pierwszej piłki

1

@Swistus172 pięknie gramy

1

Piękne uderzenie Roberto, siła prawie jak u Valverde

0

Skrzydłowi realu mają polot, szybkość, technikę i drybling, a nasi co mają? Serio się zastanawiam jakie plusy mają nasi „skrzydłowi”

0

Niech oni zaczną pomijać lewego w budowaniu akcji bo to same straty albo jakieś faule xd

2

Nie mogę XD jak oni grają hahah

5

Nasi snajperzy by tego nie trafili

0

Śmieszne kotletico z 8 obrońcami

0

Jak oni opisują te zmiany realu XD

0

Ten już myśli który bramkarz realu zagra w finale xd

0

Real gra 10 na 12, a i tak jest 3:3

0

Chyba trzeba włączyć angielski stream, nie da się słuchać tego jednostronnego komentarzu

2

Chociaż oni zostawią laurkę lidze hiszpańskiej, jutro męczenie buly na 1:0

0

@hayek aa dlatego zapomniał jak się gra w piłkę

0

Czemu u nas nie robił takich rzeczy xd

0

Atletico co pograło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?