1

@MesQueUnClub96 może od razu Jones albo Lewandowski

0

Ciężko żeby ktoś zatrzymał Makhacheva, może jakieś szanse miałby Gaethje

1

Kto z kontuzjowanych ma szanse wrócić na klasyk?

0

@eXi żeby zmienić tym sposobem na końcu trzeba podpiąć kartę holenderska

0

Wie ktoś może, czy da się zmienić region na app storze albo stworzyć nowe Apple id bez podawania karty? Nie mogę ściągnąć apki basic fit bo region mam polski

2

@tristan87 rudy powpuszcza lekarzy i prawników z Afryki to będą podobne widoki u nas

1

@Ptasior tak to możesz gadać do kolegów na podwórku łaku

0

@ElTomas syna tez chowaj jak ci go multikulti podziurawi

0

Uważajcie na córki jak wasz rudy przywódca wpuści multikulti do kraju

1

@Cochise I multikulti wejdzie do kraju to lepiej pilnujcie córek na ulicach

4

Ale ekipa będzie na klasyk potężna, Lopez Gundo i Oriol

0

Ktoś kupował karnet basic fit w Holandii?

8

Kadra była niby spoko, a tu nagle wypada najlepszy pomocnik, jedyny napastnik, a Pedri to już zapomniałem jak gra przez te wieczne kontuzje

0

De jong będzie gotowy na klasyk?

0

Dziś same dwójki w premier League :D

0

Już widzę jak Raków remisuje na swoim stadionie z Bayernem

1

Soczysty stempelek bez kartki

6

Powinno być 2:0 to będzie 0:1

0

Oriol do zmiany

0

@messi33 i messiego z 2012 zamiast całego ataku

0

I ta potężna ławka, do ataku Lewy i może Yamal ale narazie nie ma co oczekiwać, ze 16 latek skręci pół boiska jak Messi i strzeli 3 gole, bez de jonga pomoc kuleje

0

Niestety widoczny brak frankiego, obrona i Marek nie dają popisu w tym meczu

3

3 bramki i 3 z główki, to jak w fife 2014, wrzuta na coste i gol z bani

3

„Łatwo ominiety presing Realu, to był jakiś żart” XD

0

Karzeł z główki xd

0

Dziś jak mental czy fart?

13

Co jak co ale oprawy Legii robią wrażenie

51

Rekin bez gola, Celta zapłaci rachunek bo jest głodny krwi

22

De jong to szef w środku pola

4

@Comfortable_ kiedyś czyli w tamtym sezonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?