Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 może od razu Jones albo Lewandowski
0
Ciężko żeby ktoś zatrzymał Makhacheva, może jakieś szanse miałby Gaethje
1
Kto z kontuzjowanych ma szanse wrócić na klasyk?
0
@eXi żeby zmienić tym sposobem na końcu trzeba podpiąć kartę holenderska
0
Wie ktoś może, czy da się zmienić region na app storze albo stworzyć nowe Apple id bez podawania karty? Nie mogę ściągnąć apki basic fit bo region mam polski
2
@tristan87 rudy powpuszcza lekarzy i prawników z Afryki to będą podobne widoki u nas
1
@Ptasior tak to możesz gadać do kolegów na podwórku łaku
0
@ElTomas syna tez chowaj jak ci go multikulti podziurawi
0
Uważajcie na córki jak wasz rudy przywódca wpuści multikulti do kraju
1
@Cochise I multikulti wejdzie do kraju to lepiej pilnujcie córek na ulicach
4
Ale ekipa będzie na klasyk potężna, Lopez Gundo i Oriol
0
Ktoś kupował karnet basic fit w Holandii?
8
Kadra była niby spoko, a tu nagle wypada najlepszy pomocnik, jedyny napastnik, a Pedri to już zapomniałem jak gra przez te wieczne kontuzje
0
De jong będzie gotowy na klasyk?
0
Dziś same dwójki w premier League :D
0
Już widzę jak Raków remisuje na swoim stadionie z Bayernem
1
Soczysty stempelek bez kartki
6
Powinno być 2:0 to będzie 0:1
0
Oriol do zmiany
0
@messi33 i messiego z 2012 zamiast całego ataku
0
I ta potężna ławka, do ataku Lewy i może Yamal ale narazie nie ma co oczekiwać, ze 16 latek skręci pół boiska jak Messi i strzeli 3 gole, bez de jonga pomoc kuleje
0
Niestety widoczny brak frankiego, obrona i Marek nie dają popisu w tym meczu
3
3 bramki i 3 z główki, to jak w fife 2014, wrzuta na coste i gol z bani
3
„Łatwo ominiety presing Realu, to był jakiś żart” XD
0
Karzeł z główki xd
0
Dziś jak mental czy fart?
13
Co jak co ale oprawy Legii robią wrażenie
51
Rekin bez gola, Celta zapłaci rachunek bo jest głodny krwi
22
De jong to szef w środku pola
4
@Comfortable_ kiedyś czyli w tamtym sezonie :D