Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Comfortable_ kiedyś czyli w tamtym sezonie :D
0
Chłop z 10 co impostor
0
@4drian0 nie świrujmy z tymi szansami, przy takim losowaniu to obowiązek
0
@Stagiryta jakim faworytem, naucz się czytać ze zrozumieniem albo spakuj na jutro do szkoły
0
@FCB_dimiC Oby dopiero z finale, w dwumeczu może być ciężko, w finale nawet Inter dawał radę
0
Gdyby zdrowie dopisało to na prawdę mamy szanse na przynajmniej półfinał lm, chyba, ze w ćwierćfinale jakaś bomba typu city
0
Chelsea po 5 meczach 5 pkt, United 6, to punktowanie Chelsea akurat mnie cieszy
1
@Ukasz mecze za h, a tobie już whisky starczy
0
@MesQueUnClub96 to lepiej ta inna 9 niż drewniak
0
Skład spoko tylko Lewandowski nie pasuje, chyba, ze zejdzie w połowie shark pójdzie na N i Yamal na PS
1
@Gaucho zamiast felixa wejdzie Roberto, Gavi na skrzydło i zamiast Fernana wyjdzie Lewy, chociaż wolałbym twoje ustawienie
0
„Nie jestem uparty jak kiedyś”, pykam se w Barcelonce, pięknym mieście za grube siano, pykam to dużo powiedziane bo on po prostu jest na boisku
0
Na jakiej stronie można sprawdzić poszczególną ilość punktów zdobytych przez zawodnika w meczu siatkówki
0
Atletico ma większy limit XD, Real 700, to nam trochę Real odjedzie w następnym roku
0
Bez sensu te 3 min doliczone, chłopaki już chcą zejść do szatni
1
Nasz nowy zawodnik jaka brameczka
1
Ale Ronaldo musi mieć ból czterech liter, ze nie podkręci statystyk na kelnerach
5
Marcin Najman na trenera kadry
0
Lewy zostań sobie w Polsce i daj rekinowi szanse pls
1
Weźcie tego Krychowiaka
0
Laga laga laga XD tego się oglądać nie da
22
Idziesz obok orlika gdzie jest trening i słyszysz te piękne słowa, nie kiwaj nie kiwaj podaj, no i potem w repce nikt nie potrafi wygrać pojedynku 1 na 1
3
Mam nadzieję, że po powrocie Pedriego nasza gra zacznie wyglądać znacznie lepiej, mamy na prawdę mocna kadrę, Cancelo jako brakujący element obrony, czy pomoc wyposażona w takich kozaków ja Gundogan, Pedri, Gavi i chyba obecnie nasz najlepszy pomocnik Franek, tylko atak trochę odstaje, bo na 16 latku nie można budować całego ataku, chyba, ze shark dostanie więcej szans za drewniaka
1
Lewan XDDD dowski
0
Zwycięzcy grup Bayern, Arsenal, Real, Atletico, Inter, City, Barcelona no i grupa F to zagadka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bez pomysłu na grę ciężko coś będzie wygrać
0
Da się gdzieś obejrzeć meczyk będąc w Turcji?
0
@4drian0 +1, mam to samo odczucie
0
Po powrocie Araujo i Pedriego nasza kadra na papierze będzie piekielnie mocna, 5 dobrych pomocników, bardzo dobra obrona, Fernan pokazujący się z coraz lepszej strony, Yamal i Raphinha na drugim skrzydle na zmianę no i tylko razi brak dobrego napastnika, bo obecnie lewy powinien grzać fotel na ławce