0

@partymaker To samo pisałem niżej, od nas będą licytować się o każdy milion

0

Arabusy kupują wszyskich jak popadnie tylko z nami będą się targować o 5 mln za Longleta, fajnie jak by za 20 poszedł, a pójdzie pewnie z 10

0

Piękna kontra xdd

0

Boże xd przecież Dinamo ich zgniecie

2

Oni ciagle leżą xd

0

Dogrywka w powietrzu

0

Barcelona potrzebuje napastnika któremu piłka nie przeszkadza w grze w piłkę

6

@Fantastyczny Chłopiec Yamal bardzo fajnie, w jednej akcji zrobił jeden na jeden Theo, jest przyspieszenie, drybling, będą z niego ludzie :D

4

@Comentateiro i Mbappe za Lewego

0

@Aureczek co ma PSG do wpłacania klauzul jakie są w kontraktach

2

Teraz nie kupno, a sprzedaż powinna być priorytetem, Longlet, Dest i Kessie, dorzuciłbym placka Alonso ale chłop ma taśmy na zarząd i nie odejdzie

0

@chavez W Bayernie tez nie był lubiany

0

Nie obawiacie się, ze Cancelo będzie toksyczny w szatni?

0

Lewy wszedł i zszedł ?

1

Miło się ogląda Yamala

0

@FCB_dimiC chyba w jeździe konnej

0

@lucca87 Bernardo i Cancelo by starczyli chociaż i tak mała szansa, wszystkich razem nie ma szans

0

Co to za moda z tymi czosnkami w kominiarkach na „schodach” w Warszawie, widziałem filmiki na insta jak chłopaczki w porywach do 50 kg zapraszają wszystkich na „schody”, wielka szkoda, ze nie jestem ze stolicy

31

@barcelonaLM interesting ball

2

@Nefir niech grają jak chcą byle by dwóch z tych trzech placków nie było razem na boisku

6

Niech oni grają ten sezon 4-4-2 albo 3-5-2 bo oglądać więcej niż jednego placka na skrzydle spośród Fatiego Fernana i Raphinhi to będzie męczarnia

1

@Katalończyk 99 klauzula 100 mln czysto dla nas

0

Abde/Fati Lewy Raphinha/Fernan ale to będzie chodziło

0

@OskP na łóżku szpitalnym tak?

0

Nie ma co płakać za gościem który zrobił 5G 7A w całym sezonie, tylko szkoda pieniędzy które moglibyśmy za niego dostać

1

Niech Perez przetrzyma te parowy z PSG i za rok weźmie im ich księcia za darmoszkę, a Bombel niech napisze do Neymara i spyta czy warto było szaleć tak

0

Boże i znowu oglądać Raphinhe na PS cały sezon, zostanie nam oglądać dryblingi Balde

1

Trudno ale w najważniejszych momentach sezonu był kontuzjowany wiec nawet tego nie odczujemy

8

Jutro Lapcio i Alemany wyłączają telefony i odłączają internet w biurach, tabliczka przed „zamknięte do wtorku”

1

Z czego my się cieszymy, mecz towarzyski, realowi się nie chciało, mamy brzydkie koszulki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?