Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker To samo pisałem niżej, od nas będą licytować się o każdy milion
0
Arabusy kupują wszyskich jak popadnie tylko z nami będą się targować o 5 mln za Longleta, fajnie jak by za 20 poszedł, a pójdzie pewnie z 10
0
Piękna kontra xdd
0
Boże xd przecież Dinamo ich zgniecie
2
Oni ciagle leżą xd
0
Dogrywka w powietrzu
0
Barcelona potrzebuje napastnika któremu piłka nie przeszkadza w grze w piłkę
6
@Fantastyczny Chłopiec Yamal bardzo fajnie, w jednej akcji zrobił jeden na jeden Theo, jest przyspieszenie, drybling, będą z niego ludzie :D
4
@Comentateiro i Mbappe za Lewego
0
@Aureczek co ma PSG do wpłacania klauzul jakie są w kontraktach
2
Teraz nie kupno, a sprzedaż powinna być priorytetem, Longlet, Dest i Kessie, dorzuciłbym placka Alonso ale chłop ma taśmy na zarząd i nie odejdzie
0
@chavez W Bayernie tez nie był lubiany
0
Nie obawiacie się, ze Cancelo będzie toksyczny w szatni?
0
Lewy wszedł i zszedł ?
1
Miło się ogląda Yamala
0
@FCB_dimiC chyba w jeździe konnej
0
@lucca87 Bernardo i Cancelo by starczyli chociaż i tak mała szansa, wszystkich razem nie ma szans
0
Co to za moda z tymi czosnkami w kominiarkach na „schodach” w Warszawie, widziałem filmiki na insta jak chłopaczki w porywach do 50 kg zapraszają wszystkich na „schody”, wielka szkoda, ze nie jestem ze stolicy
31
@barcelonaLM interesting ball
2
@Nefir niech grają jak chcą byle by dwóch z tych trzech placków nie było razem na boisku
6
Niech oni grają ten sezon 4-4-2 albo 3-5-2 bo oglądać więcej niż jednego placka na skrzydle spośród Fatiego Fernana i Raphinhi to będzie męczarnia
1
@Katalończyk 99 klauzula 100 mln czysto dla nas
0
Abde/Fati Lewy Raphinha/Fernan ale to będzie chodziło
0
@OskP na łóżku szpitalnym tak?
0
Nie ma co płakać za gościem który zrobił 5G 7A w całym sezonie, tylko szkoda pieniędzy które moglibyśmy za niego dostać
1
Niech Perez przetrzyma te parowy z PSG i za rok weźmie im ich księcia za darmoszkę, a Bombel niech napisze do Neymara i spyta czy warto było szaleć tak
0
Boże i znowu oglądać Raphinhe na PS cały sezon, zostanie nam oglądać dryblingi Balde
1
Trudno ale w najważniejszych momentach sezonu był kontuzjowany wiec nawet tego nie odczujemy
8
Jutro Lapcio i Alemany wyłączają telefony i odłączają internet w biurach, tabliczka przed „zamknięte do wtorku”
1
Z czego my się cieszymy, mecz towarzyski, realowi się nie chciało, mamy brzydkie koszulki