Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak kluby znają sytuacje Realu mam nadzieje, ze zedrą z nich każdy grosz jak z nas zdzierają przy kupnie zawodnika
1
@cules100pro Przed MUNDIALEM, po jak to wyglądało ;)
47
Marcal Lorente: "Neymar jest więcej niż skończony. To nonsens. Wyrzucisz Ansu, który odzyskuje swój poziom, aby sprowadzić Neymara, który stał się porażką".
1
Pedri grający w Benfice czy BVB poszedłby za 150 mln, grając u nas za 50 z czego połowa dla niego
2
Gavi męczy sie jako fałszywy skrzydłowy, a ten to dalej piłuje
0
@Technik Raphinha out
0
Można grać na dwóch skrzydłowych? Kto by pomyślał? Chyba każdy oprócz Czabiego
0
@jedrek7000 od dwóch lat cała drużyna razem wzięta nie potrafi zrobić tyle udanych dryblingów co dziadek z miami
0
@Gaz ważne, ze Roberto jest dumny z bycia kapitanem
0
@szymonekk jeżeli maja gdzieś posiadanie to niech wychodzą na dwoch skrzydłowych
0
@szymonekk wychodzisz mózgu 4 pomocnikami żeby zrobić przewagę w środku i mieć piłkę
0
@whoocash19841 Sorry, ze 19 latek nie jest lepszy od 26 latka
0
Real to chyba nam dał wygrać żebyśmy mieli coś od życia w tym sezonie
6
69 do 31 posiadania piłki dla totkow xD niezła kontrola środka pola 4 pomocnikami, wstyd
0
@_M4rtin w szpitalu żeby zapełnić łóżko po Dembele na pewno
0
Gundogan to się zastanawia co odwalił przechodząc do nas
7
Fati byku zablokuj ten transfer inwalidy Neymara
0
@FCB_dimiC zarabia 9 baniek jako uzupełnienie składu niezdolne do gry xd
2
Wzięli inwalidę Martineza który nie wiadomo kiedy będzie mógł grać, teraz ktoś tam chce inwalide Neymara
0
Był ktoś ostatnio na Tomorrowland? Ile łącznie wyszedł taki wyjazd na osobę?
2
Nie ma co ale powtórki z zabawy Messiego się super ogląda, bramki z wolniaczkow, zabawa z ogórasami, piękna emerytura :D
0
@Sherem w sposób jaki odszedł i wytaczanie spraw klubowi powinien przeważyć, to jak kibice Realu rok temu wyzywający Mbappe, teraz modlą się żeby Perez go wziął
2
Oby wasz mokry sen o Neymarku danza kuduro 2015 się nie spełnił
0
Foden kelner xd
1
@Colin94 ekstraklasa albo pewniaczki byku
0
@Inko z reszta jak sprzedajemy to w większości niechciani gracze którzy maja duże kontrakty, a grają na poziomie średniaków których nie stać na ich utrzymanie
0
@Inko PSG za Neymara
0
@Emhyr w Polsce sierpień będzie deszczowy
6
Grube te komentarze są xd Spina, ze sprzedajemy tanio Delefele, Kessiego czy Longleta, dwóch ostatnich niechcianych w klubie, znając nasza sytuacje finansowa nikt nie będzie nam płacił kokosów, a zdziwienie, ze city chce sprzedać drogo jednego z lepszych zawodników w swojej drużynie XD Grubo niektórym styki poprzepalało
3
Delefele nie wie pewnie co się dzieje w PSG, trener ma dość przed startem, Mbappe chce odejść albo „ławka”, Neymar tez lubi grać w gry to razem na L4 popykają