0

Jak kluby znają sytuacje Realu mam nadzieje, ze zedrą z nich każdy grosz jak z nas zdzierają przy kupnie zawodnika

1

@cules100pro Przed MUNDIALEM, po jak to wyglądało ;)

47

Marcal Lorente: "Neymar jest więcej niż skończony. To nonsens. Wyrzucisz Ansu, który odzyskuje swój poziom, aby sprowadzić Neymara, który stał się porażką".

1

Pedri grający w Benfice czy BVB poszedłby za 150 mln, grając u nas za 50 z czego połowa dla niego

2

Gavi męczy sie jako fałszywy skrzydłowy, a ten to dalej piłuje

0

@Technik Raphinha out

0

Można grać na dwóch skrzydłowych? Kto by pomyślał? Chyba każdy oprócz Czabiego

0

@jedrek7000 od dwóch lat cała drużyna razem wzięta nie potrafi zrobić tyle udanych dryblingów co dziadek z miami

0

@Gaz ważne, ze Roberto jest dumny z bycia kapitanem

0

@szymonekk jeżeli maja gdzieś posiadanie to niech wychodzą na dwoch skrzydłowych

0

@szymonekk wychodzisz mózgu 4 pomocnikami żeby zrobić przewagę w środku i mieć piłkę

0

@whoocash19841 Sorry, ze 19 latek nie jest lepszy od 26 latka

0

Real to chyba nam dał wygrać żebyśmy mieli coś od życia w tym sezonie

6

69 do 31 posiadania piłki dla totkow xD niezła kontrola środka pola 4 pomocnikami, wstyd

0

@_M4rtin w szpitalu żeby zapełnić łóżko po Dembele na pewno

0

Gundogan to się zastanawia co odwalił przechodząc do nas

7

Fati byku zablokuj ten transfer inwalidy Neymara

0

@FCB_dimiC zarabia 9 baniek jako uzupełnienie składu niezdolne do gry xd

2

Wzięli inwalidę Martineza który nie wiadomo kiedy będzie mógł grać, teraz ktoś tam chce inwalide Neymara

0

Był ktoś ostatnio na Tomorrowland? Ile łącznie wyszedł taki wyjazd na osobę?

2

Nie ma co ale powtórki z zabawy Messiego się super ogląda, bramki z wolniaczkow, zabawa z ogórasami, piękna emerytura :D

0

@Sherem w sposób jaki odszedł i wytaczanie spraw klubowi powinien przeważyć, to jak kibice Realu rok temu wyzywający Mbappe, teraz modlą się żeby Perez go wziął

2

Oby wasz mokry sen o Neymarku danza kuduro 2015 się nie spełnił

0

Foden kelner xd

1

@Colin94 ekstraklasa albo pewniaczki byku

0

@Inko z reszta jak sprzedajemy to w większości niechciani gracze którzy maja duże kontrakty, a grają na poziomie średniaków których nie stać na ich utrzymanie

0

@Inko PSG za Neymara

0

@Emhyr w Polsce sierpień będzie deszczowy

6

Grube te komentarze są xd Spina, ze sprzedajemy tanio Delefele, Kessiego czy Longleta, dwóch ostatnich niechcianych w klubie, znając nasza sytuacje finansowa nikt nie będzie nam płacił kokosów, a zdziwienie, ze city chce sprzedać drogo jednego z lepszych zawodników w swojej drużynie XD Grubo niektórym styki poprzepalało

3

Delefele nie wie pewnie co się dzieje w PSG, trener ma dość przed startem, Mbappe chce odejść albo „ławka”, Neymar tez lubi grać w gry to razem na L4 popykają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?