Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karolup chłop zagrał dobre 20 min
1
Ta pomoc Realu bez dwóch emerytów Modric i Kros ciekawie chodziła, Gundogan transfer top, Balde z meczu na mecz co raz lepszy
2
@Pawci023x w żaden, Balde jest lepszy
0
Szkoda, za mało czasu leżał na nim w trzeciej rundzie
0
Kamaan Janek z Ankalaevem 5 rund wytrzymałeś
0
Jeżeli szybko go nie obali będzie niestety po walce
3
Jest dobrze runda dla nas
1
Jedziemy Janek
0
Ooo franki piękny jesteś
0
Braindeady z Madrytu
0
Pięknie to rozegrali
0
@Muevertigo +1, po nieuniknionym przyjściu Mbappe będzie przepaść między nami
1
@Deviler ja wchodzę za 100 na Poriera, Hollanda i dalej zastanawiam się nad Jankiem z Pereira
0
Tymczasowa klauzula XD
1
@cules100pro jeszcze Alonso i Sergi podaj do tylu Roberto
0
Jakaś lepsze trio napastników od Ronaldinho CR7 i Messi, każdy w swoim prime
6
Ja lubie dostrzegać więcej niż 10 kontaktów z piłka pomocnika na 45 min
1
Teraz wystarczy czekać na zdjęcie Pique z Dembele „se queda”
0
@Mns21 Mbappe albo Bernardo, a skończy się na Loselso
3
@HighestInTheRoom szyny były zle i tory tez były zle
0
Porier Holland Pereira za 100 = 450 zł
0
@marcinK0000 Maja taśmy na Laporte, innego wytłumaczenia nie ma
0
@4drian0 to sobie cofnij do godziny końca meczu
2
Arsenal swoje dwa pierwsze sparingi zremisował z Watford i Nurnbergia, to był ich 5 mecz, a masz pierwszy, a lament po przegranej niemożliwy
0
@kiper09 z nim miałby problem grać Bernardo do współy z de bruyne
2
Szkoda miejsca w kadrze dla Alonso, nawet Lewy lepiej poradziłby sobie na jego pozycji
4
Roberto jest fatalny od 4 sezonów, niczego nowego nie odkryliście xd
0
O ja cie panie ale brama
0
Podejrzewam, ze jeszcze trochę poczekamy zanim zobaczymy polski zespół w lidze mistrzów
0
Jedyne sensowne zastąpienie Santosa to Marcin Najman, Glik i Grosik in, może jeszcze Krzynówka i Brożka by powołał