0

@karolup chłop zagrał dobre 20 min

1

Ta pomoc Realu bez dwóch emerytów Modric i Kros ciekawie chodziła, Gundogan transfer top, Balde z meczu na mecz co raz lepszy

2

@Pawci023x w żaden, Balde jest lepszy

0

Szkoda, za mało czasu leżał na nim w trzeciej rundzie

0

Kamaan Janek z Ankalaevem 5 rund wytrzymałeś

0

Jeżeli szybko go nie obali będzie niestety po walce

3

Jest dobrze runda dla nas

1

Jedziemy Janek

0

Ooo franki piękny jesteś

0

Braindeady z Madrytu

0

Pięknie to rozegrali

0

@Muevertigo +1, po nieuniknionym przyjściu Mbappe będzie przepaść między nami

1

@Deviler ja wchodzę za 100 na Poriera, Hollanda i dalej zastanawiam się nad Jankiem z Pereira

0

Tymczasowa klauzula XD

1

@cules100pro jeszcze Alonso i Sergi podaj do tylu Roberto

0

Jakaś lepsze trio napastników od Ronaldinho CR7 i Messi, każdy w swoim prime

6

Ja lubie dostrzegać więcej niż 10 kontaktów z piłka pomocnika na 45 min

1

Teraz wystarczy czekać na zdjęcie Pique z Dembele „se queda”

0

@Mns21 Mbappe albo Bernardo, a skończy się na Loselso

3

@HighestInTheRoom szyny były zle i tory tez były zle

0

Porier Holland Pereira za 100 = 450 zł

0

@marcinK0000 Maja taśmy na Laporte, innego wytłumaczenia nie ma

0

@4drian0 to sobie cofnij do godziny końca meczu

2

Arsenal swoje dwa pierwsze sparingi zremisował z Watford i Nurnbergia, to był ich 5 mecz, a masz pierwszy, a lament po przegranej niemożliwy

0

@kiper09 z nim miałby problem grać Bernardo do współy z de bruyne

2

Szkoda miejsca w kadrze dla Alonso, nawet Lewy lepiej poradziłby sobie na jego pozycji

4

Roberto jest fatalny od 4 sezonów, niczego nowego nie odkryliście xd

0

O ja cie panie ale brama

0

Podejrzewam, ze jeszcze trochę poczekamy zanim zobaczymy polski zespół w lidze mistrzów

0

Jedyne sensowne zastąpienie Santosa to Marcin Najman, Glik i Grosik in, może jeszcze Krzynówka i Brożka by powołał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?