Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kartka w pierwszej połowie wycofana? Xd
0
Jacy ci piłkarze Alaves są mierni technicznie xd
0
Od uda później od łydki i dopiero od ręki, no ciekawa sekwencja
0
@Chucky Hercules 1 z Ajaxem w pucharze
0
Kurs 50 siadł XD
0
@Kuba_1 jak my tracimy 2 bramki u siebie z ostatnia drużyna w tabeli XD
0
@vangoor Zremisować to była by kompromitacja, żenadą jest drżenie o wynik do ostatniej minuty z ostatnią drużyną w tabeli
1
Jaki ten nasz atak jest żenujący to szkoda słów, Roberto ma tyle bramek co shark, Raphinha i Felix XD Wymęczyć 3:2 u siebie z najgorszą drużyną w lidze to wstyd
0
Sergi podaj do tyłu Roberto ma tyle bramek z Raphinha, Felix i shark
0
Kapitan ratuje wynik XD
1
2:2 u siebie z ostatnia drużyna w tabeli XD
7
@Rewolucja123 Nie świruj, wymęczone 1:0 do przerwy
2
Brakuje oriola Romeu w środku pola
5
Komentarz usunięty
0
@Popitek12 z ludźmi na których nie chciałbyś spojrzeć
1
Sparingi na 19 vs show w wykonaniu Roberto i Oriola o 19, oczywiście wybór jest jeden
1
Jutro pogrom 1:0 nad Almeria
Niby bogactwo w pomocy, a jedynie de jong nadaje się do gry na poziomie lm, Gundogan straszny zjazd, oriol i Roberto to mogą pograć najwyżej z 3 ligą w pucharze króla, Gavi nieobecny do końca sezonu, a Pedri to kontuzji to szklanka
1
@GeraltzKatalonii może i by nam wygrał mistrzostwo i jakiś ćwierćfinał może półfinał lm ale to by było tuszowanie nieudolności trenera i impotencji w ataku w dalszym ciągu
0
@stone80 Niestety tylko on i Cancelo nadają się do gry na poziomie ligi mistrzów
1
Jaka żenada
1
Gratulacje Real mistrzem, my się wypisaliśmy w walce o mistrzostwo
3
De jong jest jedynym zawodnikiem na poziomie ligi mistrzów
1
Tak musiało być XD powinno być z 4:0 jest 1:1
0
Zmień tego z 11
0
Powinno być z 3:0 i po meczu
1
Wszedł Pedri Cancelo i Gundo i dalej grają tak samo Xd
0
Co my oczekiwaliśmy po Romeu Roberto i Lopezie w pomocy, Kounde na SO, dzieciaki na prawej stronie i wisienka na 9
0
Yamal potężne uderzenie
0
Kounde ładnie przepuścił podanie
0
XD jak nas klepią, to jest straszne jak my gramy