1

Kartka w pierwszej połowie wycofana? Xd

0

Jacy ci piłkarze Alaves są mierni technicznie xd

0

Od uda później od łydki i dopiero od ręki, no ciekawa sekwencja

0

@Chucky Hercules 1 z Ajaxem w pucharze

0

Kurs 50 siadł XD

0

@Kuba_1 jak my tracimy 2 bramki u siebie z ostatnia drużyna w tabeli XD

0

@vangoor Zremisować to była by kompromitacja, żenadą jest drżenie o wynik do ostatniej minuty z ostatnią drużyną w tabeli

1

Jaki ten nasz atak jest żenujący to szkoda słów, Roberto ma tyle bramek co shark, Raphinha i Felix XD Wymęczyć 3:2 u siebie z najgorszą drużyną w lidze to wstyd

0

Sergi podaj do tyłu Roberto ma tyle bramek z Raphinha, Felix i shark

0

Kapitan ratuje wynik XD

1

2:2 u siebie z ostatnia drużyna w tabeli XD

7

@Rewolucja123 Nie świruj, wymęczone 1:0 do przerwy

2

Brakuje oriola Romeu w środku pola

5

Komentarz usunięty

0

@Popitek12 z ludźmi na których nie chciałbyś spojrzeć

1

Sparingi na 19 vs show w wykonaniu Roberto i Oriola o 19, oczywiście wybór jest jeden

1

Jutro pogrom 1:0 nad Almeria
Niby bogactwo w pomocy, a jedynie de jong nadaje się do gry na poziomie lm, Gundogan straszny zjazd, oriol i Roberto to mogą pograć najwyżej z 3 ligą w pucharze króla, Gavi nieobecny do końca sezonu, a Pedri to kontuzji to szklanka

1

@GeraltzKatalonii może i by nam wygrał mistrzostwo i jakiś ćwierćfinał może półfinał lm ale to by było tuszowanie nieudolności trenera i impotencji w ataku w dalszym ciągu

0

@stone80 Niestety tylko on i Cancelo nadają się do gry na poziomie ligi mistrzów

1

Jaka żenada

1

Gratulacje Real mistrzem, my się wypisaliśmy w walce o mistrzostwo

3

De jong jest jedynym zawodnikiem na poziomie ligi mistrzów

1

Tak musiało być XD powinno być z 4:0 jest 1:1

0

Zmień tego z 11

0

Powinno być z 3:0 i po meczu

1

Wszedł Pedri Cancelo i Gundo i dalej grają tak samo Xd

0

Co my oczekiwaliśmy po Romeu Roberto i Lopezie w pomocy, Kounde na SO, dzieciaki na prawej stronie i wisienka na 9

0

Yamal potężne uderzenie

0

Kounde ładnie przepuścił podanie

0

XD jak nas klepią, to jest straszne jak my gramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?