Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Anonymus0608 Poki co dwóch amatorów pod rząd wyjaśnili, oby na trzecim się zatrzymali
0
Hiszpańska piłka co znowu wyjaśnia amatorów z Anglii xD
1
Ale mecz z kotletico będzie spektaklem
1
Dalej jesteśmy w tym samym miejscu, gra miała się opierać nie tylko na Messim to teraz opiera się na Pedrim, jego brak i nic nie działa jak powinno, a podobno miał grać cały zespół po odejściu zuego argentynczyka
2
Kibicem jest się na dobre i zle ale tego po prostu się oglądać nie da, straciłem tylko dwie godziny z życia
9
Messi z grubym Suarezem i zarzyganym Neymarem daliby więcej niż nasza cała pomoc i napad razem
3
Barcelonka zamyka mi 2k kupon, mmm
3
Real bez brzydala potrafi stworzyć 35 sytuacji bramkowych
0
Dowalona jest ta ławka rezerwowych
0
Mega ciekawy mecz, smaczki taktyczne, pomysł na grę, umiejętności techniczne zawodników, fajny był ten mecz city z Bayernem
2
Będziemy najsłabszym mistrzem wśród top5
0
2 minuta i kartka xd
0
Dobrze, ze nie zalapalem się na Arsenal, obie strzela jak w masło
0
@KrwawiaceoczyVEB spoko ale takie rzeczy robią 13 letnie dzieci na orliku
0
Powalająco wyglada nasza ławka rezerwowych
0
@PJ1985 nowy ??
1
Jesteśmy obok city najofensywniej grająca drużyna w Europie
3
Chłop jest maszyną
4
Czyli za miesiąc będzie gotowy
0
City ostatnia linia oporu dla Realu, jak dojdą do finału to nie ma co się łudzić
0
@koziar Nie jest złotym dzieckiem kopiący się po czole jak Fati to nie gra proste, Fernan tez kosztował za dużo to gra
0
@kiper09 bez pieniędzy nie ma zbyt dużych perspektyw na topowego skrzydłowego, a Fernan i Fati to poziom stali Mielec, kompletnie nic nie wnoszą, a jeszcze pensje maja ogromna jak na to co pokazują
0
@kiper09 oni nic nie potrafią, on przynajmniej drybluje
0
Abde najwiecej udanych dryblingów na mecz w ll, nie nadaje się do nas, Fati i Fernan z wynikiem 0 są lepsza opcja
0
@tbas Bayern widzi, ze Barca wygrywa majstra dlatego odpuszczają swojego
1
Enzo coś ty zrobił, ta Chelsea jest tragiczna
2
Szkoda Lecha ale Neuer by to wyjął..
1
Jak coś Haaland u nas by tak nie grał, bez Pedriego to Bernardo zjada nasza cała pomoc razem wzięta
6
Jak to było? Obok city gramy najbardziej ofensywny football w Europie?
2
Zobacz Robert, Haland przyjmuje, a nawet rozgrywa :O