1

@Anonymus0608 Poki co dwóch amatorów pod rząd wyjaśnili, oby na trzecim się zatrzymali

0

Hiszpańska piłka co znowu wyjaśnia amatorów z Anglii xD

1

Ale mecz z kotletico będzie spektaklem

1

Dalej jesteśmy w tym samym miejscu, gra miała się opierać nie tylko na Messim to teraz opiera się na Pedrim, jego brak i nic nie działa jak powinno, a podobno miał grać cały zespół po odejściu zuego argentynczyka

2

Kibicem jest się na dobre i zle ale tego po prostu się oglądać nie da, straciłem tylko dwie godziny z życia

9

Messi z grubym Suarezem i zarzyganym Neymarem daliby więcej niż nasza cała pomoc i napad razem

3

Barcelonka zamyka mi 2k kupon, mmm

3

Real bez brzydala potrafi stworzyć 35 sytuacji bramkowych

0

Dowalona jest ta ławka rezerwowych

0

Mega ciekawy mecz, smaczki taktyczne, pomysł na grę, umiejętności techniczne zawodników, fajny był ten mecz city z Bayernem

2

Będziemy najsłabszym mistrzem wśród top5

0

2 minuta i kartka xd

0

Dobrze, ze nie zalapalem się na Arsenal, obie strzela jak w masło

0

@KrwawiaceoczyVEB spoko ale takie rzeczy robią 13 letnie dzieci na orliku

0

Powalająco wyglada nasza ławka rezerwowych

0

@PJ1985 nowy ??

1

Jesteśmy obok city najofensywniej grająca drużyna w Europie

3

Chłop jest maszyną

4

Czyli za miesiąc będzie gotowy

0

City ostatnia linia oporu dla Realu, jak dojdą do finału to nie ma co się łudzić

0

@koziar Nie jest złotym dzieckiem kopiący się po czole jak Fati to nie gra proste, Fernan tez kosztował za dużo to gra

0

@kiper09 bez pieniędzy nie ma zbyt dużych perspektyw na topowego skrzydłowego, a Fernan i Fati to poziom stali Mielec, kompletnie nic nie wnoszą, a jeszcze pensje maja ogromna jak na to co pokazują

0

@kiper09 oni nic nie potrafią, on przynajmniej drybluje

0

Abde najwiecej udanych dryblingów na mecz w ll, nie nadaje się do nas, Fati i Fernan z wynikiem 0 są lepsza opcja

0

@tbas Bayern widzi, ze Barca wygrywa majstra dlatego odpuszczają swojego

1

Enzo coś ty zrobił, ta Chelsea jest tragiczna

2

Szkoda Lecha ale Neuer by to wyjął..

1

Jak coś Haaland u nas by tak nie grał, bez Pedriego to Bernardo zjada nasza cała pomoc razem wzięta

6

Jak to było? Obok city gramy najbardziej ofensywny football w Europie?

2

Zobacz Robert, Haland przyjmuje, a nawet rozgrywa :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?