Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Donnie_Darko ciężej było tego nie trafić xd
2
Chłop jak dostaje szanse to 0 zaangażowania, rusza się jak jakiś otyły nastolatek, co drugi kontakt to strata xd
0
Christensen, Pedri i Dembélé są w 100% wykluczeni z Copa Del Rey i El Clasico; Frenkie De Jong są duże wątpliwości.
@fansjavimiguel [????️] Piękna kadra
0
Kursik na Maroko to była promocja
0
Chłop z 11 w Norwegii to na pewno Norweg?
1
T1 urywa 3:2, 5 mapa mega
1
@Khajio ale obliczyłeś x1 i x2?
0
@Encore bezcenny
3
Zieliński na pewno jest Polakiem?
3
Mbappe mógłby być w Barcelonie game changerem niczym Ronaldinho
0
@FcPortoFan1999 Jednak T1 po wygraniu ligi miało prawo wyboru z kim zagrają i wybrali KT, a botline T1 ma potężna siłe rażenia, zobaczymy jutro
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy, ja mam przeczucie, ze GOAT z dzieciakami zabawią się z KT :D
0
Lakaka hat trick
1
@Korsain i brak Krzynówka
1
Jutro T1 3:0 z KT?
0
Mógł wziąć Pazdana i Jedrzejczyka, żadnej różnicy nie byłoby widać
0
Warto podkreślić, ze za dwa tygodnie do klatki wraca Pereira, Adesanya, Masvidal, Burns, Font czy Holland
0
Wiadomo co z Christensenem? Da radę na klasyk?
0
Jedna wielka żenada
1
Spoko jakby ktoś się wystawił do piłki Zielińskiemu
6
Nic dziwnego, ze tak tracimy bramki jak nasi środkowi obrońcy albo nie grają w swoim klubie albo grają w najgorszej drużynie z pl
0
@Conradxc Czechy > Francja?
6
Tu i tak Guardiola na współe z Kloppem i klaszczącym Zidanem nic by nie wskórali
0
@A4ron a kto miał przyjść, Tuchel ?
1
XDDD 2:0 XDDDDDD
0
Tory były zle, szyny tez były zle
1
Jacek jaki strzał
1
Obrona w meczu z Interem Roberto, Pique, Garcia i Alonso, obecna obrona musi strzelać samobóje żeby stracić bramkę
14
Kapitan i Pedri na rewanż w pucharze króla i manitka będzie
1
Ciekawe czy na rewanż w pucharze króla będzie jakaś oprawa