1

@Donnie_Darko ciężej było tego nie trafić xd

2

Chłop jak dostaje szanse to 0 zaangażowania, rusza się jak jakiś otyły nastolatek, co drugi kontakt to strata xd

0

Christensen, Pedri i Dembélé są w 100% wykluczeni z Copa Del Rey i El Clasico; Frenkie De Jong są duże wątpliwości.
@fansjavimiguel [????️] Piękna kadra

0

Kursik na Maroko to była promocja

0

Chłop z 11 w Norwegii to na pewno Norweg?

1

T1 urywa 3:2, 5 mapa mega

1

@Khajio ale obliczyłeś x1 i x2?

0

@Encore bezcenny

3

Zieliński na pewno jest Polakiem?

3

Mbappe mógłby być w Barcelonie game changerem niczym Ronaldinho

0

@FcPortoFan1999 Jednak T1 po wygraniu ligi miało prawo wyboru z kim zagrają i wybrali KT, a botline T1 ma potężna siłe rażenia, zobaczymy jutro

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy, ja mam przeczucie, ze GOAT z dzieciakami zabawią się z KT :D

0

Lakaka hat trick

1

@Korsain i brak Krzynówka

1

Jutro T1 3:0 z KT?

0

Mógł wziąć Pazdana i Jedrzejczyka, żadnej różnicy nie byłoby widać

0

Warto podkreślić, ze za dwa tygodnie do klatki wraca Pereira, Adesanya, Masvidal, Burns, Font czy Holland

0

Wiadomo co z Christensenem? Da radę na klasyk?

0

Jedna wielka żenada

1

Spoko jakby ktoś się wystawił do piłki Zielińskiemu

6

Nic dziwnego, ze tak tracimy bramki jak nasi środkowi obrońcy albo nie grają w swoim klubie albo grają w najgorszej drużynie z pl

0

@Conradxc Czechy > Francja?

6

Tu i tak Guardiola na współe z Kloppem i klaszczącym Zidanem nic by nie wskórali

0

@A4ron a kto miał przyjść, Tuchel ?

1

XDDD 2:0 XDDDDDD

0

Tory były zle, szyny tez były zle

1

Jacek jaki strzał

1

Obrona w meczu z Interem Roberto, Pique, Garcia i Alonso, obecna obrona musi strzelać samobóje żeby stracić bramkę

14

Kapitan i Pedri na rewanż w pucharze króla i manitka będzie

1

Ciekawe czy na rewanż w pucharze króla będzie jakaś oprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?