Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Boli w oczy ta obrona Pique Alba Alves, po części przez ich wiek ale o takiego Alby tez umiejętności
0
Guardiola nie rób sobie żartów z tymi pogawędkami o Araujo
39
Pytanie do administracji. Da się zrobić jeszcze mniejsze kółka X przy reklamie?
0
Mbappe vs Haaland? Jak dla mnie żółw.
0
Jak Michniewicz mówił o Pazdanie i Jędzy to może uda namówić się również Smolarka do powrotu
0
Lepiej było by zrobić na klubowej siłowni.
3
@Kondziubarca miał sobie przyjść, popykać z Leo, rudy miał go trenować, a tu ani Leo ani rudego
1
Do kiedy poza grą jest Depay?
1
@Herato ciekawe jak by się sprawdził na wahadle, gaz ma, grę do przodu opanowana, a w obronie gorszy od Desta nie będzie.
0
Depay do kiedy poza grą?
0
Mam nadzieje, ze Gaya będzie priorytetem w lato. Alba jest tragiczny w ostatnim czasie.
1
Okienko bez plotek o powrocie Neymara jest dziwne :D
0
@KapiFCB ty widziałeś jego liczby ? W tym sezonie jedna bramka i 0 asyst.
0
@kaamil1910 gdyby baba miała wąsy toby była chłopem. Gdybać to sobie możesz. Gdyby Fati nie miał kontuzji to był by świetny, gdyby.. Arsenal chce się pozbyć gościa który jest im totalnie zbędny
1
@joloskyy No chyba, ze Abde czy Jutgla którzy nie potrafią wygrać z rezerwami Realu. Nie awansujemy do LM to zobaczysz Diego Coste nie Halanda w lato
0
@joloskyy to kto będzie grał? Fati czy Dembele który nie pogra ?
0
Przecież jak trafimy na Cadiz to chłopy takie jak Traore czy Aubameyang nie będą wiedzieli co maja robić
0
Dawać wincyj zawodników pod grę z kontry. Cadiz się zamuruje i Aubameyang z Traore nie będą wiedzieć co maja robić
18
Argentyna ostatni mecz przegrała w 2019, ładny wynik
0
Niezły błąd w ustawieniu bramkarza
0
@BartqRKO dziwne, że nie ma Hardena
0
Sędzia jaki nabity
1
Ale ten mecz jest tragiczny
0
@Arkadio90 gość chce pensje na poziomie Salaha czy Mbappe, wez to sobie przemysl
0
Ale meczycho porywające
1
Brakuje Gaviego i może.. Bombele
0
@mat32 Rudy miał Messiego, co ty porównujesz
0
Boże jedyny, obrona jest tragiczna, nie boków obrony
1
Pedri i Gavi to dwa kozaki
0
Ale ciasteczko od Pique