1

Jak będzie oficjalka, że Messi odchodzi to na siedzibę Barcelony będzie szturm :D

1

@Szicek10 ale co inne mecze jego oglądają niz my?

0

Wie ktoś co ten zarząd widzi w Lautaro? Oprócz ceny, lubią płacić 100 mln za kogos nie pasującego lub przereklamowanego. Inaczej tego nie wytłumaczysz, van de Beek, Depay i Garcia byli by ciekawsza opcja i tańszą.

7

Tylko nie Lautaro, typek po przerwie gra totalny piach.

0

Nie wiadomo teraz czy CR7 i Messi są na planecie Lewego

0

@MarioVeB! Tak rozmawiałem z nim

4

Suareza "sprint" w meczu z Bayerem mówi sam za siebie, a on jeszcze chce odejść za darmo za rok, szacunek ma do klubu.

2

Ten sprint Suareza w meczu z Bayernem mówił sam za siebie. Nie wiem czy jest obrońca który by z nim przegrał walkę sprinterską, a on chce odejść za darmo za rok i nic na nim nie zarobimy, milo.

0

@Kyman Mój błąd, ups xd

2

Lautaro to jest nieporozumienie, nie pamiętam, żeby wczoraj był przy pilce, za 30 mln może i tak ale nie za 90-100. Trzech zawodników mozna kupic w jego miejsce (Depay, Gracia, van de Beek)

7

Dobrze, że nie wzięliśmy tego Lautaro

0

Brawo Sevilla!!!

2

@messi564 I kto wtedy na bramkę jak Ter Stegen wypada na 3 miechy, Roberto? Pena? Dostanie kontuzji i zostaniemy z Roberto na bramce

12

Depay, Gracia i van de Beek razem będą mniej kosztować niż Lautaro :)

1

Z szacunku do klubu Busi i Suarez powinni dac nam zarobić i odejść póki są coś warci. Wiele dla nas zrobili ale to już nie ten poziom. Pique jeszcze z rok na zmiane z Garcia i Alba z rok. Rakieta też powinien sie z nami pożegnać. Zawsze te 8 mln bedzie na Garcie.

2

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein. Zarząd prawie ten sam, piłkarze pewnie zostaną ci sami ale trenera to zmieniamy po raz kolejny, a efekt jest taki sam.

2

Bartomeu zwalnia wszystkich tylko nie tą osobę co trzeba

0

@gumaz a co ma piernik do wiatraka? Zawodnicy mma na najwyższym poziomie jak UFC mają o wiele gorsze kontuzje, a zawsze wychodzą do walki przygotowani na 100% i dają z siebie wszystko. Walka do końca, ze zlamana ręką, nogą czy rozwalonym kolanem, a ty mi tu mówisz o kontuzjach tych księżniczek z boiska

1

Szczerze mówiąc zostawiam wiecej zaangażowania i serca na boisku grając amatorsko niż nasi zawodnicy grając o półfinał ligi mistrzów za grube pieniądze, smutne.

2

@BarcaInfo To widać jakie ma podejście. Wakacje po roku na L4 i dwóch tygodniach treningu.

0

Dembele wrócił i trenuje czy wyleciał na wakacje?

0

@Encore Zgadzam się, nowy trener powinien pokazać mu co ma dokładnie robić na boisku, a nie liczyć, że sam wygra spotkanie.

0

@Cvzx Dlatego mówię, że do końca nie jest ich winą, że nie graja do przodu bo po prostu nie ma komu. Messi im kradnie piłki, a Suarez z tym brzuchem to z seniorami miałby problem.

3

@fenix1983 Wez sie obudź, sprzedać gościa który mimo wieku robi najlepsze liczby w La liga, drybling, kluczowe, bramki, asysty. Obejrzyj material Tomka Ćwiąkaly na yt to może przestaniesz glupoty pisac o sprzedazy Leo

0

@BarcaInfo Może on nie zna hiszpańskiego i nie rozumie, że nikt go nie chce?

1

Przecież to jest żenada, że my jako kibice musimy zastanawiać się czy Leo znowu nam wygra mecz xd Zawodników w polu jest 10, a tylko jeden potrafi zrobić coś z piłką. Komu mają grac pomocnicy do przodu jak ani nie są kreatywni ani nie podadzą Suarezowi bo jak juz dostaje piłkę na walke to obrońca go dogania tyłem, a skrzydłowego nie mamy zdanego do prostopadłej

2

@Kettger Też mnie bawi, że trzy dni po tej kompromitacji nie poleciało kilka głów, z resztą piłkarzy też już by mogli sprzedawac

0

@xesco Pique? Suarez? Suarez wolniej biega niż ja chodzę, a za Pique Eric Garcia

5

Szkoda, że grają bez kibiców. Okularnik ze swoją ekipą, trenerem i niektórymi piłkarzami wyjechali by na taczkach.

0

Ale będziecie mieli ból jak Neymarek wygra LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?