Salvian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę, że nie masz bladego pojęcia o tym jakie klub dostaje przychody za "gwiazdy" swojego zespołu. Do tego dochodzi umowa z Realem, w której część praw do wizerunku ma klub, a nie piłkarz. Jeżeli Bale się sprawdzi kwota szybko się spłaci. Następnym razem pytając czy wierzę w bajki, warto jeżeli zapoznasz się ze stroną marketingową, możesz mi wierzyć, zdecydowanie łatwiej prowadzi się konwersację, jeżeli obie osoby mają cokolwiek do powiedzenia na dany temat. W momencie kiedy się wypowiadasz, a nic nie wiesz, rozmowa jest bez sensu, bo jedyne co mogę, to wytłumaczyć Ci tyle ile sam wiem.
0
Warto zaznaczyć, że jeżeli piłkarz się sprawdzi i będzie jednym z ulubieńców klubu, to wysoka cena szybko się spłaci. Dlatego tutaj Ancelotti ma rację. Kiedy Ronaldo przechodził do Realu, też wszyscy byli przerażeni tak ogromną kwotą, jednak jakie ma znaczenie ta kwota, jeżeli na samej kwestii marketingu Real wyszedł genialnie? (Nie wspominając o tym ile Ronaldo wnosi do zespołu).
0
Wielu tutaj mówi, że 140mln to niemożliwe - macie rację. Co więcej, nawet jedna z tych plotek może nie być prawdą, w końcu to Mundo Deportivo.
0
O ile dojdzie do transferu Bale do Realu, to czas pokaże który duet (Messi - Neymar czy Ronaldo - Bale) jest "lepszy". Obecnie spekulacje na temat to debilizm. Nie wiadomo jak się zgrają, nie wiadomo czy nawet jeżeli indywidualnie będą lepsi niż ich rywale, to czy zespołowo będą razili skutecznością, czas pokaże. Ja osobiście przygotowuję się na bardzo ciekawy, wyrównany sezon.
0
Ktoś wcześniej wspomniał o szkółce ajaxu. Bardzo cieszę się, że są ludzie którzy mają jakiekolwiek pojęcie i co więcej potrafią obiektywnie wyrazić swoją opinię. Większość jest zapatrzona w swój klub idealizując go aż do wyrzygania. Zgodzę się, mamy świetną szkółkę, ale to właśnie ajax ma najlepszą. Boli trochę fakt, że administracja również idealizuje pewne sprawy związane z klubem, przedstawiając go nie w takim świetle w jakim się powinno.
0
Xavi - "Byliśmy lepsi, Brazylia nie chciała z nami grać w piłkę"
0
Xavi - Przegraliśmy 7-0, co z tego, byliśmy lepsi, przecież posiadanie piłki było po naszej stronie.
0
Jeżeli Xavi na prawdę wierzy w to co mówi, to jest śmieszny. Co z tego, że było większe posiadanie piłki? To, że Xavi wymieniał na własnej połowie setki podań i w dużej mierze dlatego było większe posiadanie piłki to nie czyni z nas lepszej drużyny. Bayern był zdecydowanie lepszy, dał niesamowitą lekcję pokory, ale najwyraźniej nie naszemu generałowi. Tak jak ktoś już wspomniał w komentarzach niżej - Xavi powinien mieć zakaz publicznych wypowiedzi, bardzo go lubię, ale ośmiesza i siebie i klub.
0
AxelF,
Chyba inny mecz oglądaliśmy. Choćbyś nie wiem jak kochał Messiego, to zachowaj ciut obiektywizmu. Nie szarpał, nawet trochę. Też bym wolał, żeby każdy mecz w jego wykonaniu, czy generalnie zespołu był idealny, ale ten taki nie był.
0
Ronaldo nie szukają, akurat on cokolwiek dzisiaj szarpał razem z Coentrao, więc trochę obiektywizmu, bo to że Messi zagrał źle, nie oznacza przecież, że trzeba szukać najmniejszych wad u portugalczyka, chyba że niektórych zżerają kompleksy.
Jednakże żarcik też się znajdzie:
"Chciałem obejrzeć mecz Realu z Borussią, to puścili trening Lewandowskiego".
0
Ludzie trochę dystansu. Część wpisów ma podtekst humorystyczny, a Wy jak ktoś sobie zażartuje z Messiego to byście łby pourywali... Messi po kontuzji, czy przed, nie zatrzymałby wczorajszego Bayernu. Potrzeba zespołu, a zespół to nie Messi, część kibiców chyba o tym zapomina.
0
Każdy powiedział, że Bayren był lepszy, ale każdy starał się to jakoś usprawiedliwiać. Pique powiedział wprost, bez żadnych ogródek, nic nie usprawiedliwiał. Cieszę się, że ktoś tutaj potrafi przegrać z godnością, bo jak wczoraj zobaczyłem jak Alba nie radzi sobie z przegraną (rzut piłką w twarz Robbena), to pierwszy raz pomyślałem - hańbi nasz klub. Ja rozumiem być dobrym piłkarzem, ale trzeba umieć się zachować.
0
O remontade będzie na prawdę ciężko, jest to prawie niemożliwe, ale jeżeli już mielibyśmy tego dokonać to właśnie bez Bartry. Prawda jest taka, że obsrał nogawkę zanim był pierwszy gwizdek sędziego, przerosło go wszystko wczoraj. Dwa razy spowodował u mnie zatrzymanie serca. Jeżeli wystąpi w rewanżu, to chyba będę oglądał ten mecz z hospicjum, żeby w razie czego być na miejscu.
0
Nikt nie miał szczęścia do arbitrów, w tej edycji ligi mistrzów pod tym względem było beznadziejnie, a jeżeli Roura chciałby coś zwalić na sędziów, to wczoraj był co najmniej jeden karny dla Bayernu. Trzeba wziąć drużynę w garść, bo już nawet na boisku nie potrafimy się zachować (rzut Albo w twarz Robbena). Z drużyny świetnej i przy tym kulturalnej robimy się drużyną przeciętną bez grama kultury.
0
duch toma joad
Zawsze powtarzam, że lepiej najpierw dowiedzieć się co znaczy dany termin i dopiero wtedy go używać, niż latać, pisać wszędzie "hipokryzja" itp. nie znając znaczenia tego słowa. Gdzie tu hipokryzja ze strony Ramosa, a co dopiero Realu? Zabawne dzieciaczki się tu czasami wypowiadają.
Neuer? Mało który zespół nie chciałby go u siebie, a to musi coś znaczyć. Trzeba liczyć na jego wpadki w 1/2 lm i je wykorzystać.
0
barcawooorld,
Właśnie jeżeli kogokolwiek wywiady potrafią być niewyważone to naszego Generała. Ostatnimi czasy nabrał do tego wszystkiego jakby dystansu, kiedy zrobił się szum w okół jego wypowiedzi. Nawet na naszej stronie pojawił się artykuł, który był salwą uciszenia Xavi'ego. Iniesta, Messi, czy tak na prawdę ktokolwiek zawsze wypowiadają się w stosownym tonie, do tego wywiadu się przyczepić nie można, tak więc osobiście chcę widzieć tylko w tym tonie wywiady, bez żadnych prowokacji, hipokryzji, czy ubliżaniu.
0
fidelcule - Chyba nie wiesz co swojego czasu Adriano wyprawiał. Aczkolwiek Twoje nawiązanie do Rivaldo trafne.
0
Wyjazdowe zwaliły mnie z nóg.
0
Mecz Barcy z PSG, ale komentarze na temat Realu muszą być... Widzę, że niektórzy leczą w ten sposób kompleksy.
Co do samego meczu, spokojnie - Remis na wyjeździe nie będzie tragedią, jedyne czym się martwię to kontuzjami...
0
PSK_FANATYK - Właśnie tak nieobiektywne wyrażanie zdania mnie irytuje. Jak dla mnie jesteś jednym z tych, którzy są bardziej anty kibicami Realu, niżeli kibicami Barcy. UEFA jest za realem? Nie wiem skąd to wziąłeś, zapewne wynika to właśnie z nienawiści do Madryckiego klubu, bo obiektywną oceną tego nazwać nie można. Widzę, że nic nie wiesz, a się wypowiadasz, bo nie sądzę, żeby UEFA była za realem, skoro kiedy ostatnimi czasy Real odwoływał się 3 razy od kartek i 2 razy z tych przypadków dostał karę finansową "za niepotrzebne zawracanie głowy". Co więcej, nie chodziło tu o pobocznych graczy, tylko graczy pierwszego składu, tych "ważniejszych". Jeżeli to jest bycie za realem to ja jestem kibicem Indonezji w bierkach pod wodą. Jak już wspomniałem w wypowiedzi wcześniej, to nie tak, że UEFA kogoś faworyzuje, bądź nie lubi. Chodzi jedynie o pieniądze. Zresztą, co może zrozumieć ktoś kto wystawia opinie nie wiedząc nic o takiej sytuacji, nie mogąc poprzeć swojego zdania ani jednym argumentem. Następnym razem polecam zainteresowanie się sprawą.
0
PAPAJ02 - UEFA nienawidzi Barcy?!? Chyba w takim razie żyjemy w 2 różnych rzeczywistościach. Nie od dzisiaj wiadomo, że UEFA to instytucja która wszystko ustawia jak chce, a skrócenie kary dla Zlatana nie jest strzałem w kolano Barcelonie, jest to jedynie zagranie czysto marketingowe. Oczywistym jest, że mecz będzie bardziej emocjonujący kiedy Zlatan wybiegnie na boisko, co przełoży się również na widownię na stadionie jak i przed tv. Wielu sezonowców przytuliło ostatnimi czasy PSG, a to głównie za sprawą wielkich transferów, jakim jest między innymi Ibra. Większość z nich będzie oglądało mecz ze względu na niego. Nie wiem czy ktoś pamięta kare dla Ronaldinho, która również została wycofana (kompletnie niesłusznie). Reasumując, to nie jest tak, że UEFA nienawidzi Barcy, Realu, Manu, PSG czy kogokolwiek innego, jest to po prostu instytucja komercyjna, co w dzisiejszych czasach chyba nikogo nie zaskakuje...
0
"...Duma Katalonii mogła poszczycić się w ówczesnym okresie posiadaniem w swych szeregach najlepszego piłkarza naszej planety i nie ma w tym żadnej przesady."
Dziękuje, potwierdzam.
0
0
Prawda jest taka, że Iniesta zasługuje na złota piłkę jak nikt w chwili obecnej. Porównanie z Zidane? Ciężko stwierdzić, to geniusze tej dyscypliny, może minimalnie na stronę Zidane.
0
Messi jest świetnym piłkarze, jednym z najlepszych w historii, ale uważam, że bardziej możemy się szczycić, że mieliśmy w zespole czarodzieja. Zwinność, przegląd pola, pomysłowość na zagrania, skuteczność, to tylko niektóre cechy wielkiego R10. Teraz może i zdobywamy więcej tytułów, ale wtedy graliśmy najpiękniejszą piłkę dla oka, dzięki czemu w Barcelonie zakochało się tak wielu ludzi.
0
Dlaczego jak przegramy to większość kibiców nie potrafi docenić drużyny przeciwnej? Nie sędzia, nie boisko, nic nie może być wymówka jak to powiedział Pique. Milan grał bardzo dobra piłkę, a nasz zespół był po prostu bezradny, Messiego nie było, Iniesta starał się coś szarpać, ale generalnie cały zespół był nieprzytomny. Przede wszystkim brakuje nam zawodnika potrafiącego uderzyć z dystansu. Barcelona ma tendencje, żeby wchodzić z piłką do bramki, a to czasami nie wystarczy. Liczę na inna Barcelonę w rewanżu.
0
Jak już zostało wspomniane - żałosne.
0
0
0
Challenger chyba nie potrafi znieść słów krytyki sypiąc karą za "spam", śmieszne ;)