Salvian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
hahaha Barca w drugiel polowie przejela inicjatywe :D autor tekstu w ogole ogladal mecz? ;] ta strona jest malo obiektywna, na szczescie sa inne strony o Barcelonie, gdzie grono administracji jest zdecydowanie dojrzalsze :)
0
Zona Arbeloi mogla zaprzeczyc w akcji na parkingu, ale nie byla w tunelu i nie slyszala akcjo o lalce Mourinho, ochlon.
0
Dlaczego jestescie tak malo obiektywni? Kazdemu puszczaja nerwy, zwlaszcza w takich meczach, wiec Messi mogl tak powiedziec. Ciekawy jestem co byscie pisali gdyby Messi sie przyznal, ze tak zrobil i przeprosil. Jestescie strasznie zaslepieni, przeciez to tez czlowiek, utalentowany, ale czlowiek, moga puscic nerwy!
0
Nie ruzmiem jak Alves mogl nie dostac kartki za symulowanie. Badzmy obiektywni, ale Alves przez swoje aktorsto mogl stac sie antybohaterem tego meczu.
0
Legenda glosi, ze kibice barcelony nie narzekaja na sedziowanie...
0
Coraz bardziej bawi mnie Wasz rozpaczanie nad minusowaniem komentarzy... Tak Was boli minusik? hah :D I te komentarze "popatrzcie sobie na tabele", przeciez zachowujecie sie smiesznie ;] Dalej placzcie, ze ktos Wam dal minusa w komentarzu ;]
0
Co Was boli, ze ktos minusuje Wasze komentarze? Wazne, ze Messi bije kolejne rekordy i daje nam kibicowm wielka radosc. Skoro przejmujecie sie minusami komentarzy, to na prawde jest przykre.
0
Powiedzmy sobie szczerze, kazdy kogo szokuje takie zachowanie ze strony rzadu Realu jest po prostu kibicem AntyReal, a nie Barcelony. To normalne zachowanie, i w szoku moznaby ewentualnie byc, jezeli by sie tak nie zachowali. Pozdrawiam normalnych kibicow.
0
Na stronie realu ten idiota - p2we13, rowniez wypowiadal sie w taki sposob. To hanba, jako kibic Realu czuje wstyd patrzac na to jacy kibice potrafia byc obrzydliwie nieczuli. Oczywiscie szybkiego powrotu do zdrowia Tito!
0
Adriano 8, Villa 7.5 (ZM). Powalacie na ziemie :D
0
kokodzambo13 - rozumiem, ze liczba w Twoim nicku to wiek... Co Madridista nie ma prawa napisac komentarza? Zwlaszcza, ze nie napisal nic zlego.... ale tak to jest, ze wejdzie szczyl i niby wielki kibic z niego.
0
Dosyc, dosyc, dosyc... ile mozna porownywac?! Droga redakcjo, co chwile zamieszczacie te porownania, a przeciez i tak kazdy ma wlasne odczucia. Dla jednego Messi, Dla drugiego Ronaldo, a dla trzeciego jeszcze ktos inny. Do tego statystyki, to tylko statystyki.
0
Minusujcie, prawda boli. Smieje sie Wam w twarz, bo mimo ze jestem kibicem Barcelony, nie znizam sie do poziomu wiekszosci kibicow realu i Mourinho gadajacego o sedziach, a skoro Wy smiejecie sie z Mourinho, ze gada o sedziach, a pozniej sami to robicie, to chyba widzicie jak bardzo zalosni jestescie :)
0
Smiejecie sie z Mourinho ze gada o sedziach, a 90% komentarzy tutaj to o tragicznym sedziowaniu. Hipokryzja Wam swietnie wychodzi, moze teraz troche pokory?
0
iniesta747474 To gdzie bys teraz byl, skoro portal mialby byc od lat 18? Piszesz jak potluczony, wiec wnioskuje ze albo nie masz 18 lat, albo masz i jestes debilem :]
Co do samego teamu, ciekawy jestem czy Neymar sprawdzi sie w europie.
0
PS. Autorem postu jest kibic Realu :)
0
Messi to cudowny pilkarz, robi roznice na boisku, ale Ronaldinho byl magikiem. To jak gral, co wyprawial z pilka, jakie pilki posylal do swoich kolegow, to bylo niesamowite, na nikogo na boisku nie patrzylo mi sie jak dobrze jak na niego, do tego ta jego radosc z gry... dla mnie to Ronaldinho jest najlepszym pilkarzem w historii, bo nikt nie gral tak efektywnie i efektownie jednoczesnie.
0
v3go - patrzcie ale jaja, debil :D
0
Saga ze smutkiem Cristiano zaczyna przypiminac Sage Zmierzch...
0
Barbaryan dalej badz zaslepiony.... Chyba nie ogladales meczu. Barca grala dobrze, po prostu real bardzo mocno przycisnal w pierwszej polowie. W 10 zdolalismy strzelic bramke i zachowac nasza filozofie gry, gralismy dobrze, tym razem po prostu Real gral lepiej. Zasluzyli na zwyciestwo i nie ma sie co oszukiwac.
0
Rzeczywiscie to duze zaskoczenie, ze Real stracil 5 punktow po 2 kolejkach, ale trzeba wlasnie pamietac jak silna jest to druzyna, dlatego my nie mozemy odpuszczac, czym wieksza przewage bedziemy mieli, tym latwiej bedzie o mistrzostwo, nawet z jakimis potknieciami.
0
Cudownie, ze cieszycie sie z czyjegos nieszczescia, cudownie ze cieszycie sie bo real jest oslabiony. Rzygac mi sie na Was chce, Wy siebie nazywanie kibicami? Zalosne.
0
Al FCB, jezeli chcesz uzywac slow, ktorych znaczenia nie znasz to daj sobie spokoj, bo glupoty wychodza ;d
0
Ostatnio wielu uzytkownikow realmadrid.pl narzekalo na redakcje, niepotrzebne slowne spinki w newsach itp. Teraz jako kibic barcelony patrzac na tego newsa mam ochote rzygac.... "Dziś cała uwaga skupiona będzie na napastniku Realu, którego głównym wrogiem pozostaje on sam i jego egocentryzm." Po co to? Po co redakcja wywoluje niepotrzebne nikomu spiecia? Czy na prawde jestescie tak ograniczeni? Czsami mam wrazenie, ze ta strona powinna miec domene - antyreal czy cos w ten desen. Szkoda, bo strona jest fajna, tylko redakcja zaczyna kulec.
0
Barcel83, Messi ma 169 i wazy 67 kg, fajnych koksow w zyciu widziales ;p
0
Xavi niestety gra bardzo slabo jak na swoje mozliwosci na euro, co mnie bardzo martwi, za to Iniesta gra fenomenalnie - jeszcze nie bylo polfonalow i finalu, a ja juz bym mu wreczyl nagrode dla najlepszego gracza euro 2012.
0
Jestem kibicem Realu Madryt, ale jestem obiektywny... dla mnie Ronaldinho to najlepszy pilkarz w historii, przebija klotnie Maradony i Pele, Messiego i Cristiano itp. Bylo wielu znakomitych pilkarzy, ale Ronaldinho to nr.1, to co wyprawial z pilka bylo niesamowite, jego gra byla przesliczna, zawsze milo mi sie ogladalo tego pilkarza. Pamietam jak Cale Santiago Bernabeu zgotowalo mu owacje na stojaco, mimo przegranej bo po prostu docenili jego geniusz. Bardzo dziekuje Ronnie, ze moglem ogladac Twoja gre i podziwiac ja kiedy tylko dotknales pilki.
0