Salvian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego portalu byl tez news na temat tego, ze Messi zazywa wspomagacze roznego rodzaju... mozna im wierzyc tak samo jak w istnienie swietego mikolaja :) Do tego redakcja tej strony to zenada, robicie bezsensowne napinki, a wiecie ze jest tu pare dzieciakow, ktore sie na taka plotke nabiora. Sami mowicie, by nie bylo wrogosci, a sami to prowokujecie.
0
Hmmm i czego sie mozna spodziewac po sezonowcach Barcy? Teraz nagle wszyscy pisza "Karim to jedyny normalny pilkarz realu obok Casillasa"... Czy Wy na prawde nie widzicie jakie posmiewisko z siebie robicie? Za tydzien powie cos co Wam bedzie przeszkadzalo i znowu nagle Karim to jak reszta realu, zly, niedobry... Pamietam jak Kaka powiedzial cos, co Wam sie spodobalo, wtedy mowiliscie to samo, czemu go teraz nie uwzgledniacie? Jest jedna rzecz ktorej nie kocham w Barcelonie, a to wlasnie Wy - sezonowcy, ktorych jest tutaj wiekszosc...
0
Przepraszam za blad stylistystyczny, za szybko pisalem :)
0
No i ciesze sie, ze istnieja normalni kibice Barcelony, potrafiacy ocenic obiektywnie postawe swojego pilkarza i kiedy trzeba go skrytykowac. Mam to samo odczucie, Xavi juz nie jest tym skromnym chlopakiem co kiedys, jest hipokryta, bo ciagle mowi o tym, ze real nie umial przegrywac, a teraz sam tylko udowadnia, ze sam tego nie potrafi. Nonstop sa tylko jego wypowiedzi, ktore najezdzaja na Real, czemu nie potrafi sie zachowac jak Messi, ktory zachowuje w tym aspekcie cudowna postawe... Xavi juz od dluzeszego czasu mnie zawodzi swoimi wypowiedziami.
0
Neymar jest taki sam jak Robinho, wielka nadzieja, dzieciak z wielkimi umiejetnosciami, ale przyjedzie do europy i nie bedzie szalu, owszem pewnie bedzie gral na dobrym poziomie, ale nie na takim jak sie od niego oczekuje.
0
Cala ta wojne miedzy realem i barca nakrecaja kibice/media, przez co pilkarzom tez puszczaja nerwy... gdyby nie bylo takiego nacisku to by nie bylo takich awantur jakie sa w ostatnich latach.
0
Zaraz posypia sie teksty typu "To jedyny pilkarz Realu, ktorego szanuje, szkoda ze real juz nie ma takich pilkarzy"...
0
Przegralismy lige o 9 oczek, wiec mowiac, ze w tym roku real byl lepszy- ma racje. Na to wchodza rozne aspekty, szczescie, zmeczenie, forma itp. Nic zlego nie powiedzial, wiec dziwie sie niektorym, jak widac mamy sporo sezonowcow.
PS. Czy pan ArQuelPL nie dostanie bana za swoj komentarz? Moze sie myle, ale czytajac regulamin mialem wrazenie, ze za takie cos bany leca.
0
spell - bo czasami trzeba docenic przeciwnika i to co osiagnal, zeby w przyszlym sezonie odebrac im mistrzostwo, a nie byc slepo zapatrzonym tylko na wlasne otoczenie. To rozni normalnego kibica barcelony, od "pseudofana".
0
Ischabol pytam po raz kolejny, masz jakis kompleks? Przestan mnie wysylac na inne strony, bo to Ty powinienes zajrzec na taka gdzie gadaja o ortografii, mi to juz nie jest potrzebne. To ze umiem sie wyslowic to znaczy, ze nie moge byc kibicem Barcelony?
0
To Ty juz skoncz, bo Twoja ortografia prosi o korepetycje ;) "najwiekrzę" - jakies nowe slowo?
0
Ischabol to debil... no po prostu brak slow... Ile razy mam jeszcze napisac, ze jestem kibicem Barcelony? Po co mnie wysylasz na strone realu? Masz jakies kompleksy?
0
BarcaForever24 chyba pomyliles pojecia... to co wypisales to % posiadania pilki, a co to ma wspolnego z tym jak gral zespol? Mogl byc malo przy pilce, ale byc ofensywny... Na prawde jak nie znacie niektorych pojec, to z nich nie korzystajcie, bo glupoty wychodza :)
0
Przede wszystkim jestem kibicem Barcelony, z tym ze ja potrafie przyjac porazke do swiadomosci, nie usprawiedliwiajac barcelony durnymi argumentami. Jezeli uwazasz, ze real wczoraj gral defensywnie, to po prostu wiadomo, ze nie ogladales tego meczu, a sie wypowiadasz...
0
Gallaret problem w tym, ze takiemu nie przemowisz... Taki "ktos" nie przyjme porazki do wiadomosci, musi ja usprawiedliwic, chocby argumentami z kosmosu, bo jezeli ogladal wczorajszy mecz, to nie moglby powiedziec ze real gral defensywnie. Zapewne po prostu nie ogladal, a sie wypowiada ;]
0
Nie widze nic zlego w tym jak Cie nazwalem, patrzac na Twoja skladnie zdan. W derbach pada mniej bramek, bo scieraja sie dwie swietne druzyny - to logiczne. Kibicujac jednemu zespolowi, najwiekszy szacunek powinno sie okazywac najwiekszemu rywalowi, bo czym bylaby liga bez rywalizacji? ;] cxdgdgJestem zly po wczorajszej przegranej, ale moze chociaz mala
0
Ischabol zespol defensywny ma 107 bramek w 33 meczach? Na prawde szkoda mi slow na takich debili. Tym razem trzeba uznac wygrana realu, to byl dobry mecz, a nam zostaly jeszcze 2 puchary do zgarniecia, tak wiecj nie ma co plakac.
0
Hardstyle i jego wypowiedz:
"Powiem tak, szkoda mi tego faceta. Jak jego srealek ma jakąś przewagę nad Barcą to od razu się łasi do każdego, współczuje itp. Obecna przewaga to 10pkt, gdy będzie np. 4 pkt. - zobaczymy starego, łajdaka Mou. Pozdro"
A teraz cos Ci powiem debilu, bo kibicem Barcy w zyciu bym Cie nie nazwal, bo prawdziwy kibic szanuje przeciwnika. Nie wazne, czy real ma przewage 10 punktow, czy Barcelona, tu liczy sie tylko Abidal i gwarantuje Ci, ze powiedzialby to samo gdyby Barca miala przewage. Won lamusie, bo jestes zakompleksionym dzieciakiem.
0
"KaKa to jedyny piłkarz Realu którego szanuje ale słyszałem że odchodzi z Realu" - za kazdym razem jak ktokolwiek z Realu wypowie sie dobrze o Barcelonie to sa tego typu teksty. Kiedy zrobi to Casillas, to Casillas jest jedynym pilkarzem realu, ktorego szanujecie, jak Kaka, to kaka i tak bez konca... szkoda slow. Na prawde niektorzy tutaj zanizaja poziom tej strony. Zastanowcie sie, co mowicie...
0
Ja rozumiem, ze to jest strona o barcelonie, ale panowie administratorzy, kibicujecie Hiszpanii, a nie Polsce? No prosze Was, co to za tytul newsa...
0
Animadridista - nie chce, zeby barca przegrala, ale ciekawy jestem Twojej wypowiedzi przy ewentualnej przegranej. Zero szacunku do rywala, gwarantuje Ci, ze gdyby gracze Barcy tak samo podchodzili jak Ty, to Real by nas rozwalil z 5-0. Jednak widac po wypowiedziach, ze nasi pilkarze sa zmotywowani, chca pokazac, ze filozofia, ktorej sie trzymaja jest najlepsza ze wszystkich, dlatego mam nadzieje, ze damy rade.
0
Jeszcze ligi nie przegralismy. Real tez moze sie potknac, na dodatek czekaja nas 2 mecze bezposrednie z realem w lidze, badzmy dobrej mysli.
0
"Profil lukiiifcb
ku***, sami jesteście fatalni, szczęście dla getafe lub ustawione przez real, dobrze graliśmy. VeB!!!"
A pozniej chodza i rozpowiadaja, ze idiotow mamy za kibicow... powoli takie teksty przestaja mnie dziwic. przez real ustawione, a sedziowal Mourinho, tylko byl przebrany.
0
Nie no przeciez Real to chamy i prostaki. Nikogo z nich nie szanujemy poza Casillasem (jak cos o nas dobrze powie)... Teraz nagle wszyscy, ze real sie ladnie zachowal? Powiem Wam jedno, Real i Barca to rywale, ale maja do siebie szacunek, nie tak jak 3/4 kibicow przebywajacych na tej stronie.