SamuraJack
Dołączył/a: czerwiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@l0Messini Dlaczego tak uważasz?
0
@korolocik Znowu błąd, złożyli mu propozycje kontraktu, teraz czekają na odpowiedź.
0
@korolocik Jandro odejdzie bo jest za dobry na 3 ligę.
0
@korolocik Polecam się zapoznać:
https://www.transfermarkt.pl/jandro-orellana/leistungsdaten/spieler/388548/plus/0?saison=2020
2
@korolocik Jandro za słaby na pierwszy skład rezerw? Co ty gadasz? Girona miała wykupić Monchu za 3.5 mln jeśli by awansowali do LaLigi, doinformuj się.
0
Wszystko wskazuje na to, że Monchu i Jandro w ciągu najbliższych dni opuszczą FC Barcelonę. Co o tym sądzicie?
3
@macio_944 idealne dla foliarzy :D
1
@l0Messini Uważasz, że zaszczepienie się na COVID to nieodpowiedzialność?
0
@l0Messini Kilka dni temu Sport informował, że wszyscy piłkarze Barcy zostaną zaszczepieni.
1
@doc Ja nie widziałem żadnej informacji o tym, że Barca złożyła jakąś ofertę przedłużenia kontraktu dla Balde.
1
@PatriBarca Jordi Escobar to 19-letni środkowy napastnik z Almerii, ma przyjść do rezerw na wypożyczenie.
0
@A_Gomesinho_21 Oczywiście, że może, czas pokaże. Kays również miał spędzić presezon z pierwszą drużyną, ale jeszcze go nie ogłosili, ma przyjść do Barcy B.
3
Co sądzicie o takim składzie Barcelony B na ten sezon? Escobar i Kays niedługo mają zostać ogłoszeni. Zapraszam do dyskusji. @ViscaBarca123 @JarekS @horang
1
@Ghotti ale Depay grał w United 6 lat temu, o czym ty mówisz.
9
@l0Messini Nigdzie tak nie napisałem, ale uważam że kobieta, która myśli że szczepionka na COVID zmienia DNA nie jest osobą której warto wierzyć.
6
Barça B będzie miała nowego napastnika!
13
@l0Messini a Justyna Socha to nie jest ta kobieta co stała przy kolejce ludzi czekających na szczepienie z tabliczką z napisem "Po co zmieniasz DNA"? XDDDD
0
@Barca1992 gra tam Ragnar Klavan, były gracz Liverpoolu.
0
@Coutinho007 Gavi i Ilias mają zacząc presezon z pierwszą drużyną, obaj rocznik 2004, myślę że gdyby nie kontuzja to Angel też by to zrobił. Iker i Dani (rocznik 2005) mają za sobą świetny sezon w Cadete A i prawdopodobny awans do Juvenilu A. Dla mnie to są szanse.
0
@Coutinho007 dla mnie każdy z ww. przeze mnie zawodników ma ogromny potencjał i w przyszłości będą lepsi od Olmo.
1
@Coutinho007 Angel Alarcon, Ilias Akhomach, Iker Bravo (mam nadzieje, że przedłuży), Gavi, Daniel Rodriguez.
Kilku się znajdzie.
5
@Rewolucja123 czekaj zapytam.
4
Adrian Bernabe jednak nie powróci do Barcelony. Myślę, że poradzi sobie w Parmie i będzie miał spore pole do rozwoju.
7
@VamosRakieta cytując @ViscaBarca123 :
"Czas pokaże, ale potencjał spory. Grał już w La Masii, ale musiał odejść przez bana FIFA. Świetny technicznie, kreatywny, inteligenty, z dobrym balansem. Potrafi przyspieszyć akcję, posłać prostopadłe podanie. Jeden z tych piłkarzy, który może zrobić różnicę i bez problemu wygrywa pojedynki. Opcja do środka pola i na skrzydło."
1
@V e B 96 może dlatego, że ma ogromną pensję i będzie kontuzjowany przez następne 4 miesiące?
0
@domisiek114 Messi, Fati, Depay, Aguero i wtedy Collado, pozostała trójka do odstrzału.
5
@_Specjalista a skąd wiesz, że nie ma macicy?
0
Jakie polecacie stronki do zakładów bukmacherskich?
0
@bartek00717 legit stronka?
4
@macio_944 Naprawdę, znałem kiedyś takiego człowieka i teraz już nie żyje.