SamuraJack
Dołączył/a: czerwiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Songo91 sprzedadzą go JEŚLI pojawi się duża oferta.
1
@cat_r37 W rezerwach jest Alejandro Balde, młodszy i z większym potencjałem. Trochę szkoda Mirandy, ale jesli zagra 2 dobre sezony w Betisie i sprzedadzą go np. za 30 baniek to 12 trafi do nas. Dla mnie w miarę spoko deal.
0
@Coutinho007 Jakby Miranda został to też by nie grał.
0
@Kz1234 dziękuję, przekażę twoją opinię Laporcie.
3
Dwóch napastników może trafić do Barcelony B!
Pierwszym z nich jest Mateo Joseph z Espanyolu, Hiszpan urodzony w 2003 roku strzelił w tym sezonie 14 bramek (w tym 4 Barcelonie), jego kontrakt kończy się w 2022 roku, ma klauzulę odejścia wynoszącą 1,5 mln.
Drugim kandydatem jest Oscar Romero, obecnie grający z Nasticu Tarragona. Strzelił 19 bramek w tym sezonie - najwięcej w Division de Honor. Jego usługami zainteresowani są również Real Madryt i Valencia.
1
@Messibestplayerintheworld Na wypożyczenie powinien iść.
1
@blaugrana_36 co ty porównujesz? Pep miał Messiego, Inieste, Xaviego, cały skład w swoim prime. Nie ujmuje mu nic, jest świetnym trenerem, ale porównaj jego kadrę do kadry Koemana.
0
@Gogonatra a to nie było tak, że przed przerwą reprezentacyjną każdy pisał, że dobrze gramy i Koeman świetnie sobie radzi? Nie ma żadnych opcji na rynku trenerskim. Barca powinna mieć mocną kadrę a jak patrzę na ławkę to się zastanawiam co połowa piłkarzy, którzy się tam znajdują robią w Barcelonie.
2
@blaugrana_36 @Kgorecki2500 jeśli nie da się wyciągnąć trenera z topu go Koeman powinien zostać. Pimi dobrze sobie radzi w rezerwach, ale nie ma żadnej pewności, że da rade sobie w pierwszej.
1
@blaugrana_36 a kogo za Koemana?
0
@KacperVEB jak wyjdziemy 433 to jak najbardziej.
@Bartas7VeB pewnie masz racje, ale z chęcią zobaczyłbym obu zawodników.
@Azi jak mogłem o nim zapomnieć ;)
@Kgorecki2500 Umitti zagra, bo nie ma lewonożnego stopera.
1
Jutro zobaczyłbym:
Pena - Mingueza, Araujo, Umtiti - Dest, de Jong, Puig, Ilaix, Firpo - Dembele, Braithwaite.
Co sądzicie i jak wy to widzicie?
0
@BARCA1899Messi dawać szansę 24-latkowi z rezerw? No chyba nie.
1
@Gaz no tak, lepiej zostać i nie grać.
0
@Tomek_TF Myślę, że nie.
4
@buddy @Messibestplayerintheworld a ja nie wiem.
1
@Encore a ty ją po szczepieniu zakułeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Borneo Fajny, wszechstronny zawodnik, zagra na lewej obronie i w środku pola, na wahadle też pewnie sobie poradzi. Szansę pewnie ma, dobrze, że ma wrócić.
0
@horang Adrián Bernabé García.
4
@szkutnik91 o super, przyda nam się taki wszechstronny zawodnik.
6
@MarcelNJ11 15/20 max.
9
I bardzo dobrze.
27
@DonMatteo901 ale jak fajnie tańczy
0
@Rust_Cohle Tak.
0
@Encore ten koszykarz?
0
@Colon wniosek jest jeden - Laporta czyta La Ramble.
0
@Gaz Aguero ma podpisać kontrakt na 2 lata, a o Wijnaldumie było ostatnio info, że Barcelona nie jest już nim zainteresowana.
0
@neeed Z którą częścią mojego komentarza się nie zgadzasz?
1
@neeed dlatego do Barcelony zostaną sprowadzeni Aguero, Depay i Garcia za których będzie trzeba zapłacić okrągłe 0 euro. Zresztą, każdy angielski klub przepłaca za zawodników.
6
Czy aby na pewno?