SamuraJack
Dołączył/a: czerwiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Szybki rzut oka na transfermarkt, środkowy napastnik, w tym sezonie 149 minut w rezerwach Realu Sociedad, 3 bramki i asysta, wygląda niezle.
0
@Barca1992 W takim wypadku proszę udać się do szkoły, aby nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
3
@Nazio87 dokładnie, jeśli uda się wygrać Superligę to Barca przytuli jakieś 800 milionów euro, krejzi manej.
2
@adambądkowski93 oglądalność, tak samo Totki i Arsenal. Te kluby mają rzesze fanów na całym świecie, którzy będą płacić, żeby oglądać ich zespół grający z najlepszymi klubami na świecie.
2
Przekaz do osób które popierają FIFE i UEFE i mówią o wartościach:
5
@Ghotti no bo przecież jak jesteś kibicem Barcy to trzeba hejtować Real, toż to pierwsza zasada naszego kodeksu kibica :D
22
@Comentateiro ale to Ty dzwonisz
7
@SeWo77 da więcej niż duński Nazario.
1
@maroon yyy Bartomeu już nie jest prezydentem. Jeśli Fati, Araujo, Pedri czy Moriba będą grać dobrze, to będą grać. Trochę cię poniosło.
5
@maroon co XDDDD
0
@Pawlak1992 Depay ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Krzychuuuu14 @JohnnyBarca Wysłałem link na priv.
11
Już dzisiaj o godz. 19 Barcelona B zmierzy się z Villarrealem B. Ważny mecz, musimy wygrać. Oto lista powołanych:
7
@Maciek98 a kto tu przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.
0
@speed1 zgadzam się, najgłośniej dopingował na trybunach.
1
@Chakalaka Pewnego użytkownika, którego część nicku jest taka sama jak imię urugwajskiego napastnika Atletico ;)
1
@Chakalaka Wszyscy dobrze wiemy kto tu się zaraz pojawi.
1
@nieprzysiadalnosc w piosence chyba było inaczej :D
1
Wjeżdżam na peron jak towar na rejon.
4
@clyde
@Chakalaka i @Persyfl vs @BarcaInfo i @Quavosk - Tag Team Match :D
15
@chavez to się nazywa narkomania i się leczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@LuisSalvano o, napisałeś coś o Neymarze - nowe, nie znałem.
2
@Ojciec5tkidzieci Jason Statham kozak aktor, szanuję bardzo.
8
@Pawel13sz aLe zA mIesIąC tO jUż nA pEwNo pOdpIszE ;)
4
@Jakchcesz w punkt, zezłomowany.
1
@Pogba Nie wytrzymuje presji ewidentnie
3
@LuisSalvano "to pan Romano zostanie wyrzucony do jednego worka z plotkarzami." Zostanie wrzucony tam przez ciebie, a każdy normalniejszy użytkownik dalej będzie uważać go za bardzo wiarygodne zrodło.
"człowiek będzie wiedział, że Romano można w ciemno traktować jako synonim oficjalki." Romano od dawna można tak traktować.
0
No i gitara, miejmy nadzieje, że to koniec sagi z Brazylijczykiem.
8
@Kengo i ta Ukrainka z numerem 21 z pretensjami to sędzi XDDD
7
@AllBundy No i to jest merytoryczna, poparta argumentami wypowiedz.