9

Szybki rzut oka na transfermarkt, środkowy napastnik, w tym sezonie 149 minut w rezerwach Realu Sociedad, 3 bramki i asysta, wygląda niezle.

0

@Barca1992 W takim wypadku proszę udać się do szkoły, aby nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

3

@Nazio87 dokładnie, jeśli uda się wygrać Superligę to Barca przytuli jakieś 800 milionów euro, krejzi manej.

2

@adambądkowski93 oglądalność, tak samo Totki i Arsenal. Te kluby mają rzesze fanów na całym świecie, którzy będą płacić, żeby oglądać ich zespół grający z najlepszymi klubami na świecie.

2

Przekaz do osób które popierają FIFE i UEFE i mówią o wartościach:


5

@Ghotti no bo przecież jak jesteś kibicem Barcy to trzeba hejtować Real, toż to pierwsza zasada naszego kodeksu kibica :D

22

@Comentateiro ale to Ty dzwonisz

7

@SeWo77 da więcej niż duński Nazario.

1

@maroon yyy Bartomeu już nie jest prezydentem. Jeśli Fati, Araujo, Pedri czy Moriba będą grać dobrze, to będą grać. Trochę cię poniosło.

5

@maroon co XDDDD

0

@Pawlak1992 Depay ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Krzychuuuu14 @JohnnyBarca Wysłałem link na priv.

11

Już dzisiaj o godz. 19 Barcelona B zmierzy się z Villarrealem B. Ważny mecz, musimy wygrać. Oto lista powołanych:


7

@Maciek98 a kto tu przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.

0

@speed1 zgadzam się, najgłośniej dopingował na trybunach.

1

@Chakalaka Pewnego użytkownika, którego część nicku jest taka sama jak imię urugwajskiego napastnika Atletico ;)

1

@Chakalaka Wszyscy dobrze wiemy kto tu się zaraz pojawi.

1

@nieprzysiadalnosc w piosence chyba było inaczej :D

1

Wjeżdżam na peron jak towar na rejon.

4

@clyde

@Chakalaka i @Persyfl vs @BarcaInfo i @Quavosk - Tag Team Match :D

15

@chavez to się nazywa narkomania i się leczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@LuisSalvano o, napisałeś coś o Neymarze - nowe, nie znałem.

2

@Ojciec5tkidzieci Jason Statham kozak aktor, szanuję bardzo.

8

@Pawel13sz aLe zA mIesIąC tO jUż nA pEwNo pOdpIszE ;)

4

@Jakchcesz w punkt, zezłomowany.

1

@Pogba Nie wytrzymuje presji ewidentnie

3

@LuisSalvano "to pan Romano zostanie wyrzucony do jednego worka z plotkarzami." Zostanie wrzucony tam przez ciebie, a każdy normalniejszy użytkownik dalej będzie uważać go za bardzo wiarygodne zrodło.

"człowiek będzie wiedział, że Romano można w ciemno traktować jako synonim oficjalki." Romano od dawna można tak traktować.

0

No i gitara, miejmy nadzieje, że to koniec sagi z Brazylijczykiem.

8

@Kengo i ta Ukrainka z numerem 21 z pretensjami to sędzi XDDD

7

@AllBundy No i to jest merytoryczna, poparta argumentami wypowiedz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?