0

@FutbolToMagia Mógł, ale wybrał bezpieczniejszą opcję bo walczymy o mistrzostwo, Ilaix dostał minuty w drugiej połowie, a Puig nie gra bo większość pomocników w kadrze (w tym Ilaix) jest od niego lepsza i zresztą od początku sezonu jest wiadome, że Riqui nie gra dużo, bo Koeman mówił, że nie dostanie dużo szans i lepiej żeby poszedł na wypożyczenie.

Nie postawił na młodych? W wyjściowym składzie zagrał 18-latek, 20-latek i 21-latek a z ławki weszli 22-latek, 18-latek i dwóch 21-latków (no i Duński Nazario). Jeśli to nie jest stawianie na młodzież to nie wiem co jest.

7

@Rewolucja123 "Nie zapominajmy też, że jemu wypadli na początku sezonu, a i tak młodzi z czasem wtedy zostali, więc jednak nietrafione."

Otóż jak najbardziej trafione, myślisz, że u Koemana młodzi odejdą? Ja uważam, że zostaną i dalej będą odgrywać dużą rolę w projekcie.

0

@MrShakira MAtS, Pena
Alba, Firpo/Gaya
Pique, Lenglet, Araujo, Garcia, Mingueza
Dest, Emerson
Roberto, Busquets, de Jong, Pedri, Moriba, Wijnaldum/Collado?
Trincao, Messi, Fati, Dembele, Depay, Aguero/Haaland

Sprzedaż: Neto, Umtiti, Firpo?, Matheus, Pjanić, Coutinho, Griezmann, Braithwaite.
Wypożyczenie: Puig.

Fajnie by było zobaczyć coś takiego, nie wiem czy uda się ich wszystkich sprzedać.

0

@catalanian09 Zdjęcie z koszulką Realu już ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Tomek54321 Mama kieszonkowe odcięła.

64

@ViscaBarca123 To jest jakiś ewenement, że chłopak w zeszłym sezonie był rezerwowym w Barcelonie B a teraz ma ponad 2 tysiące minut w pierwszej drużynie. Jak do tego doszło nie wiem.

0

I wchodzi Font... cały na biało.

0

@FutbolToMagia Jakby wystawił młody skład i by przegrali/zremisowali to byś płakał XDDD Sezon przejściowy nie oznacza wystawiania młodego składu w każdym meczu, wystarczy, że młodzi dużo grają i mamy najmłodszą kadrę od lat.

2

@PIWOSZ89 Na mecz z Sociedad? Raczej nie.

2

@Coutinho007 Ale zaczął grać dobrze na skrzydle i dopiero wtedy ludzie za nim zatęsknili.

9

@Coutinho007 Cucurella to nie LO.

5

@FC1899Barca Skończyłem czytać na "Jego nie trafiona 100tka w meczu na Camp Nou Barca vs Liverpool na 4-0 by zabiła rewanż, niestety przy piłce był Osumane Bombelle..".

0

@socha Jeśli uda się sprzedać Coutinho, Pjanicia i Matheusa i wypożyczyć Puiga to zrobi się miejsce i dla Moriby i dla Wijnalduma.

2

@Encore Pewnie dlatego, że jest cienki jak sik pająka.

2

@pax Przeszkadza ci to, że "po raz kolejny" (drugi dokładniej rzecz ujmując) pokazuje minuty, a nie to, że użytkownik wyżej 3 razy pokazał minuty, dziwi się, że trzeci bramkarz nie gra, uważa, że Koeman doprowadził do kontuzji zawodników i uważa że to Koeman wypchnął z klubu Suáreza.

Ilaix rozgrywa swój pierwszy seniorski sezon w karierze, ma 18 lat, małe doświadczenie, chłop wyżej przelicza jego minut na grę w ciągu pół roku mimo, że Ilaix jest powoływany do pierwszego składu od początku tego roku. Co ma wspólnego wielkość potencjału z ilością gry? Mają grac w podstawowym składzie tylko dlatego że są młodzi?

Piszecie, że młodzi na początku nie grali. Okej, zrobmy tak - wyobrazcie sobie ze zostajecie trenerem Barcy, kogo wystawiacie - dobrze grającego w Bayernie Coutinho czy mającego za sobą dobry sezon w drugoligowym Las Palmas Pedriego? Araujo/Mingueze czy Lenglet/Pique? Czytając wasze wypowiedzi mam wrażenie, że dla was stawianie na młodych to wychodzenia na każdy mecz składem ze średnia wieku 21. To nie FIFA.

3

@FutbolToMagia Hej, pssst - napisałeś już to ze 4 razy, mi już naprawdę nie chce się dyskutować z tobą bo to jak grochem o ścianę. Żyj sobie w swoim świecie, gdzie ponad 10 tysięcy minut dla młodych zawodników nie jest stawianiem na nich.

1

@FutbolToMagia Od początku sezonu:
Araujo - 1649 minut
Mingueza - 2103 minut
Dest - 2121 minut
Riqui - 464 minut
Ilaix - 213 minut
Pedri - 2663 minut
Ansu - 596 minut
Konrad - 26 minut
Trincao - 1116 minut

Fakty są jednoznaczne - Koeman daje szanse młodym. ;)

1

@FutbolToMagia Wciąż czekam na przedstawienie większej ilości argumentów niż tylko wyżej wspomniane "grają bo są kontuzje".

0

@Coutinho007 Luzzi w tym sezonie średnio, a Peque nie dostaje dużo minut, choć uważam że ma potencjał. Diego Lopez bardzo ładnie się prezentuje w tym sezonie w juvenilu (przynajmniej pod względem liczb, o styl gry pytaj @ViscaBarca123 )

2

@FutbolToMagia Na mój argument o tym że Pedri, Dest, Mingueza, Araujo i Ansu grają pierwsze skrzypce odpowiedziałeś tym, że grają bo są kontuzje, w kółko piszesz jeden argument i dalej wałkujesz to, że TRZECI (to znaczy, że w hierarchii przed nim są dwaj inni - taki dopisek bo chyba nie rozumiesz) bramkarz nie gra.

Wiesz że Koeman na początku sezonu mówił Puigowi żeby odszedł na wypożyczenie bo nie będzie otrzymywać dużo szans i mówił o tym otwarcie a ty teraz podajesz go jako argument ze młodzi nie otrzymują minut. Pomimo tego ze kilka osób ci odpisalo i dało kilka argumentów dalej brniesz w swoje podczas gdy jedyne co piszesz to "gdyby nie kontuzje to by nie grali".

2

@FutbolToMagia Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Prędzej ci wypisałem wszystkie minuty młodzieżowców w tym sezonie a teraz mi piszesz, że sam potwierdzam, że nie grają gdzie jedynym przykładem może być Puig ale to już napisałem, że było od początku sezonu wiadome, że będzie mało grać. XDD

Czyli Pena ma grać bo ZARZĄD (a nie Koeman tak jak ty piszesz) wyrzuca z klubu Suareza? To ma sens.

Piszesz, że Ilaix i Riqui nie grają pierwszych skrzypców, ale nie napiszesz o tym, że grają je Pedri, Araujo, Dest, Mingueza czy Ansu. Brawo!

6

@FutbolToMagia Co to za głupie gadanie "gdyby nie kontuzje to by nie grali" XDDD Numery totka też przewidujesz?

I jeszcze te liczenie chyba ze wzoru Hajty, kto normalny liczy "minuty na mecz przez pół roku", Ilaix zaczął grac w pierwszej drużynie od początku roku, Puig gra stosunkowo mało, bo od początku sezonu Koeman mówił, że Riqui nie będzie dostawać dużo minut bo nie widzi go w swoim planie.

Cały czas powtarzasz to samo i do tego gadasz głupoty, że Koeman doprowadził do kontuzji kilku graczy, Suárez został wyrzucony przez Koemana i pytasz czemu Pena jako TRZECI bramkarz nie dostaje minut XDDD

12

@FutbolToMagia Od początku sezonu:
Araujo - 1649 minut
Mingueza - 2103 minut
Dest - 2121 minut
Riqui - 464 minut
Ilaix - 213 minut
Pedri - 2663 minut
Ansu - 596 minut
Konrad - 26 minut
Trincao - 1116 minut

No jak dla mnie to jest piękne stawianie na młodych.

0

@jakub1906 Czemu niby mają nie awansować? Mają młodą i utalentowaną kadrę i robią świetną robotę w tym sezonie więc myślę, że mają spore szanse na awans.

1

@PatriBarca zszedł w 71 minucie.

7

@KacperVEB Fajnie zagrała linia obrony, Gavi rozegrał świetny mecz. Na plus jeszcze Collado, Nico, Konrad i Peque. Pena jak zawsze z dobrymi interwencjami (licze na awans do pierwszej drużyny), ogólnie dobry mecz tylko brakowało odrobinę skuteczności. No i oczywiście debiut Angela Alarcona również niezły. Oby tak dalej!

0

@fenix1983 Napisałeś, że chcesz przesunąć Ramosa Mingo do pierwszej drużyny co jest absolutną głupotą, w pierwszej drużynie mamy 5 stoperów, Santi byłby szóstym więc kompletnie bez sensu, lepiej niech on i Balde ogrywają się w rezerwach.

8

@DanielOOL 2004. Ogromny talent, świetny mecz dzisiaj.

0

@fenix1983 Z tym Mingo i Balde to żeś poleciał

0

@Barca1922 Czyli chcesz 33-letniego napastnika z pensją 8-10 milionów euro jako zmiennika? Dobrze rozumiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?