SamuraJack
Dołączył/a: czerwiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 tylko, że młodszy, lepszy i ze Szwecji.
0
@barteq no nie wiem jak ty, ale ja wolę mieć na rezerwie Aguero niż Braithwaita.
4
@Vebrol a może dać 20-latkowi więcej czasu niż jeden sezon? Emersona jak najbardziej sprowadzić ale to za Roberto.
14
@Vebrol sprzedać Desta? XDDDD
0
@KacperVEB ale co nam da zwalnianie trenera co sezon? Wezmiemy Xaviego/Pimiente i oni też nie wypalą to też zwolnić?
3
@Kgorecki2500 ja wracam 24, na tydzień bo potem na praktyki. Genialny pomysł naszego rządu, żeby wysłać nas do szkół na miesiąc i to jeszcze ostatni, gdzie każdy ma wywalone na szkołe.
9
@TridenteMSN a kto go oddał? Bartomeu.
a kto bierze Aguero? Laporta.
6
@barteq dokładnie, po co biorą napastnika skoro w klubie jest Braithwaite?
0
@dv7wisnia szybko usuń post, bo bana dostaniesz
0
@KacperVEB wygraliśmy Puchar Króla, do końca walczyliśmy o ligę, którą przegraliśmy na własne życzenie. Przegrywamy mecze z ważnymi zespołami i to jest fakt, ale mówienie, że trenujący dwa lata w Katarze Xavi ma większe pojęcie niż Koeman jest śmieszne. Uważam, że obecnie nie ma innej opcji poza Pimientą, chociaż też nie ma pewności, że on wypali.
Koeman nie dostał transferów, jedynie Desta, a chciał jeszcze Depaya, Wijnalduma i Garcie. Kontuzje kluczowych graczy też nie pomogły, dlatego chciałbym zobaczyć sezon Koemana w pełni - z presezonem, transferami, przygotowaniami, normalnym zarządem. Jest wiele rzeczy do poprawy i liczę, że Ronald to zrobi.
0
@KacperVEB "jestem pewien, ze maja większe pojęcie niż Ronald". Muszę się z Tobą nie zgodzić, o ile Pimienta być może bo jest w tym klubie długo więc może by się sprawdził, ale Xavi? Trenuje tylko 2 lata i to w lidze katarskiej, która jest kilka klas niżej od hiszpańskiej i dlatego uważam, że zanim przyjdzie do Barcy powinien się sprawdzić w jakimś klubie (tak jak Lucho był w Celcie).
3
@amanter ty wiesz, że my mamy miliardowy dług do spłacenia? Każdy pieniądz się przyda, a to, że Barca nie może mieć dużo kasy bo sprowadza drogich piłkarzy to straszna głupota.
0
@SeWo77 lepszy niż duński Nazario.
0
#InKoemanWeTrust czy #KoemanOut?
15
@masq - Mam plan.
- Jaki?
- Kurła sprytny.
0
@szkutnik91 I to jest bardzo dobra informacja.
1
@kkbarca Maccabi Tel Aviv (2,31 pkt na mecz), Chongqing Liangjiang (1,22) i obecnie Shenzen FC (1,5). Uważam, że nie jest to trener na Barcelone.
0
Joan Laporta będzie chciał zwolnienia Koeamana! Kandydaci do zastąpienia: Pimienta, Xavi, Jordi Cruyff i ktoś zupełnie nie znany. [ESPN]
Co o tym sądzicie?
0
Wolicie Barcelone w formacji 3-5-2 czy 4-3-3? A może jakaś inna?
2
@lucas/catalan Wrestling jest reżyserowany, większość ciosów jest zamarkowana tak aby zawodnikom nie stała się większa krzywda, ale oczywiście zdarzają się kontuzje.
1
@RobiS Czaro jest w obecnym Team X, Malczyński to youtuber, nagrywa z bratem kilka lat temu ich filmy były popularne, Polak jest z Fame MMA od początku, Muran to aktor, gra w Lombard. Życie pod zastaw i ma chorego na głowę ojca z którego każdy ciśnie beke, Kamiszka to żona Artura Szpilki, Gała i Śmieszek to z Top Model, reszta mało znana.
@FCB24 Taty nie dopisałem? ;)
Nie dopisałem jeszcze dwóch walk:
Amadeusz „Ferrari” Roślik - Mateusz „Haribo" Gąsiewski
Alan „Alanik” Kwieciński - Piotr Pająk
0
Już w sobotę Fame MMA 10, jakich zwycięzców typujecie? Poniżej lista walk:
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Norman „Stormin” Parke (walka w boksie)
Marcin Dubiel - Cezary „Czaro” Nykiel
Dawid „Bocian" Malczyński - Adrian „Polak” Polański (walka o pas w kat. półśredniej)
Arkadiusz „AroY” Tańcula - Mateusz „Muran” Murański
Marta „Linkimaster” Linkiewicz - Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (walka o pas kobiet w kat. koguciej)
Gabriel „Arab” Al-Sulwi - Łukasz Lupa
Michał Gała - Mikołaj Śmieszek
Dawid „Ambro” Ambroziak - Piotr „Miejski Drwal" Szczurek
0
@KacperVEB Ja dalej wole Nico Gonzaleza lub Jandro Orellane.
35
I to mi się podoba.
2
@Arkadio90 hej psst, to było 6 lat temu.
4
@Messibestplayerintheworld Elegancko, za darmo to dobra cena.
0
@koksik2700 ale Parisa Platynova to ty szanuj
0
Jego tata ból, mama na imię bieda,
ciemny pokój zamienia na salony w LEDach.
0
@kubaa2002 Balde na wahadle to. ciekawa opcja, ale pytanie czy jest sens trzymać takiego utalentowanego zawodnika na ławce? Jest młody i powinien otrzymywać sporo minut, to samo Nico, aczkolwiek obaj powinni już dostawać szanse w pierwszym zespole.
@zwyklykibic93 Busiego w przyszłości zastąpi Nico Gonzalez, Ndidi nie przyjdzie bo nawet nie ma jego tematu, myślę że atak prezentuje się solidnie.
@!34RC3!_0N4 Tutaj to samo co w pierwszej odpowiedzi pisałem, ale można zaryzykować, pewnie gorsi od Roberto nie będą.
@matirix20 To samo, on potrzebuje dużej ilości minut, a z Albą w świetnej formie sobie raczej nie pogra, ale jest przyszłością na pewno.
@Bartek22 Być może Roberto w środku pola będzie wyglądać trochę lepiej niż na wahadle, co do Collado to wypożyczenie też jest dobrym pomysłem. A co do lewonożnego stopera to w rezerwach są Mika Marmol i Santiago Ramos Mingo, obaj utalentowani i rozgrywają dobry sezon.
3
Powoli można zacząć myśleć o planowaniu kadry na przyszły sezon. Zapraszam do dyskusji!
Bramka: ter Stegen, Pena.
Obrona: Lenglet, Pique, Araujo, Mingueza, Garcia.
Wahadła: Dest, Emerson, Alba, Gaya/Firpo.
Pomoc: Busquets, Pedri, de Jong, Moriba, Roberto, Collado.
Atak: Messi, Griezmann, Depay, Aguero, Dembele, Fati.
Out: Neto, Umtiti, Coutinho, Alena, Pjanić, Matheus, Braithwaite.
Wypożyczyć: Puig, Trincao, Wague.
Myślę, że zostaniemy przy formacji z trzema obrońcami, mam też nadzieję, że Neymar do nas nie trafi. Ze sprzedaży ww. piłkarzy możemy otrzymać około 90/100 milionów, Puig i Trincao powinni pójść się ograć gdzieś na wypożyczenie, Wague wraca po kontuzji więc jeśli uda się go gdzieś wypożyczyć/sprzedać to będzie git. Sprowadzenie Aguero, Depaya i Garcii za darmo będzie majstersztykiem, promocja Collado do pierwszej drużyny to już fakt, pytanie czy zostanie czy pójdzie na wypożyczenie. Taka kadra jest mocna, są dobrzy piłkarze do rotacji, można rywalizować o wszystkie trofea.