Sanchis 34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Racibórz
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartas10LM
Dzięki Tobie będę bogaty. Jeśli możesz to podaj jeszcze wynik tego finału i będe bardzo bogaty, zaraz lecę do buka i obstawiam zakłady długoterminowe. Jeszcze raz dzięki :)
0
Co za durny artykuł. Idąc tokiem myślenia autora ciekawe jakby to wyglądało "puszczając w zapomnienie" gole z poniżej 5 metrów, albo gole z głowy lub lewej czy też prawej nogi. Do wyboru. Żenada.
0
Czy Wy myślicie że Real w 20 kolejkach stracił 8 pkt.a teraz ma w 18 stracić 7? Litości, Barcelona nie ma kim grać. Jedna kontuzja i jest problem, a ławka Realu budzi przerażenie. Łączę wyrazy szacunku
0
IceMan
Nie wiem ile masz lat, ale mówisz logicznie. A te 7 pkt. przewagi to wykrakałem juz w sierpniu, bo twierdzę że ligę wygramy ławką rezerwowych. Na następny mecz niech odpadną Alonso, Pepe, Cristiano, Ramos i nie będzie tragedii. 16 zawodnikami nie można wygrać ligi,- patrz zakładka kontuzje. Z wyrazami szacunku.
Sanchis 34,
0
"Dominowaliśmy do piętnastej, dwudziestej minuty drugiej połowy, do gola Cristiano". Dobre, co on bierze? Myślałem że te teksty o DNA Fabregasa to jednorazowy wybryk, ale jednak to jest nałóg.
0
Ten łysy bramkarz co drugi mecz biega do każdej spinki, a konto żółtek ma jeszcze chyba czyste. No ale to "więcej niż bramkarz" w "więcej niż klubie"
0
cooen
To są ci kibice o których mówił Rossel?