0

Teraz czekam na wypowiedzi tych co twierdzili przy okazji każdej informacji o podwyżkach i transferach Realu Ze w Barcy gra się z miłości do klubu, a nie dla pieniędzy. Rozumni wiedzą o co biega, jestem ciekaw tych pyskaczy że to "Żeluś smutny", "płacze bo chce więcej" itp sprzed 2 tygodni

0

Ciekawe, czy dla dobra zadłużonego klubu Messi zgodził by się na obcięcie pensyjki do 5mln?

0

Tak, ale ze specjalnością na pomocników, bo stopera już nie bardzo udaje się wychować

0

I jeszcze by mu pewnie kazali dopłacić do transferu, albo obniżyć pobory

0

Jasne, bo piłkarze nie marzą o niczym innym, tylko o grze dla Barcy

0

ha, ha, extra

0

Przecież gracze Barcy nie rozmawiają o sędziach. Ten tekst słyszałem milion razy a tu masz babo placek

0

Być może.

0

Jasne, nie położyli się na boisku, nie wzięli przykładu z Levante, Tylko0 sukin...y podjęli walkę zamiast dobrowolnie dać sobie strzelić 5 bramek. cały Madryt - bydło, chamstwo i drobnomieszczaństwo :)

0

Alba. Wystarczy czy dać dwa kolejne przykłady?

0

To ostatnie minuty już się nie liczą? Chyba trzeba będzie te 2 czerwa anulować. Taki Twój tok myślenia.

0

Prawda taka, że sędzia na kurs doszkalający z przepisów gry w PN, a Mascherano na korki z matmy z naciskiem na algebrę

0

Być może, ale mnie zniesmaczył tym, kiedy Felipe Luiz coś do niego mówi, objął go jak chłop chłopa, a nietykalny Leo odrzuca jego rękę z ramienia. Zauważył to ktoś, czy widzieli wszyscy a nikt nie mówi

0

Pkt. 2
Spłacił się częściowo? Po jednym meczu w 1 składzie? Dla mnie to jeszcze jest rezerwowy za 57 baniek. Jak teraz się wg Ciebie częściowo spłacił, to po 70 meczach chyba napiszesz że na tym transferze jesteście pół miliarda do przodu

0

Co się dziwisz, chłopak przewiduje, wybiera, losuje, Bóg wie co jeszcze, a regulaminu i podstawowych zasad losowania nie zna. Ale jak dziecko ma plecy w UEFA to Real może mieć przechlapane

0

Tak, tylko to było info z Mundo Deportivo, więc sam wiesz...

0

Czy Wy wszyscy myślicie, że jak ktoś NA RAZIE nie przedłużył kontraktu który się kończy za 2 lata to od razu myśli o Barcelonie? Ter Stengen Nawet okiem nie mrugnął o Barcy, po prostu powiedział że" nie ma pośpiechu w związku z odnowieniem kontraktu z Borussią". A to że Sport już go zhandlował do Barcy a dzieciarnia się tym jara i próbuje go nawet komuś wypożyczyć to już całkiem zabawne.

0

Nie przesadzaj kolego, Korona Kielce ma takie same...

0

Bayern słowa dotrzymał...

0

I zwrócić uwagę że "byliśmy lepsi" i oni "nie chcieli grać z nami w piłkę"

0

Ale ma chłop rację, Real gra z Lyonem, Chelsea, Interem i jedzie z przygotowaniami jak się patrzy, A Barca urządza sobie gierki i strzelanki z Malezją XI, Tajlandią VIII, Valerengą itp. kelnerami, przy których nawet Lechia Gdańsk (z całym szacunkiem) jest piłkarskim potentatem.

0

To nierząd a nie zarząd

0

Ten twój "tłumacz" ma takie osiągnięcia jako trener, że głowa boli. Tytuły mistrza kilku krajów, wygrane CL z kilkoma drużynami i wiele pomniejszych. Butów byś nigdy nie nosił za takim "tłumaczem"

0

Co racja to racja, fachowcem jest pierwszorzędnym, arogancki w mediach, ponoć niezwykle przyjazny prywatnie.

0

Sorry, to do kushina

0

Ale weź pod uwagę że Para Abramowicz&Mourinho to inna bajka. Jeśli Jose powie nie, to zaraz za nim Roman - niet. Tak to wygląda w Chelsea

0

Piszesz do mnie czy do Don-Corleone?

0

Obawiam się że jesteś w błędzie. Zaczął fatalnie, ale dwa ostatnie sezony to Barca mogła mu zagrać na fujarce, a nie na boisku

0

Albo wróci jako gwiazda kupiona za 50 baniek

0

Niespodzianka, ha, ha, ha. A wiecie że Barca w tym sezonie będzie bronić tytułu mistrza Hiszpanii? To dla Leo chyba też niespodzianka podobnego kalibru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?