Sanchis 34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Racibórz
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poza tym warto byłoby zobaczyć zestawienie rocznych pensji zawodników kto płaci więcej. W Realu jest CR 7, długo nic, Iker 7mln, Xabi, Ramos, Modric, Khedira, Di Maria - wszyscy kluczowi zawodnicy poniżej 5 mln. A Iniesta ma dostać 12mln i jeszcze marudzi. To ciekawe ile mają Xavi, Puyol, Busquets? Poza tym idę o każdy zakład, że Messi do 13 m-cy doszlusuje do kwoty Cristiano, ale Leo akurat jest tego wart
0
Zawodnicy są przepłacani? Może i tak, ale tak robi i Real i Barca. Kupili Bale'a za bajońską kwotę, to fakt, Barca kupiła Neya za ogromną kwotę przy 12 m-cach do końca kontraktu. Bale kosztowałby porównywalnie gdyby za rok kończył mu się kontrakt. A ile kosztowałby Neymar z kontraktem do 2017r? 100mln, 120?
0
Może mnie trochę poniosło, przepraszam
0
Dlaczego mnie Twój poziom kultury nie dziwi? Napisałem swoją opinię, bez wulgaryzmów, zaczepek itp, jeszcze raz sprawdziłem zgodność z regulaminem wypowiedzi, a zostałem "białym frustratem wylewającym żale". Diagnoza psychoanalityka na odległość. Na szczęście nie wszyscy na tym forum zajmują się określaniem stanu umysłu ludzi o innym nie "jedynie słusznym" zdaniu
0
Tak to już jest, czyta się newsy, komentuje, a opcja myślenie ciągle wyłączona. Gdyby CR 7 nie przedłużył kontraktu, to najbliższe 8 m-cy część gimbazy ze śliną na ustach przymierzała by go do Barcy
0
No, teraz lepiej ;)
0
Nikt nie mówi że Ney zagrał źle, wręcz bardzo dobrze. Tylko chodzi o to, że jak ktoś pisze że po czterech meczach Neymar zbliża się do CR7 to mnie zła krew zalewa.A Bale zagrał dopiero 60 min, plus dla niego że na pierwszą bramkę czekaliśmy TYLKO 39'
0
Gdzie się zbliża? W peletonie go nie widać, W LL bramki sobie jeszcze nie strzelił, a to za 57 baniek chyba miał robić, A Ty wyskakujesz z takim tematem. Nawet gdyby Bale w 3 kolejnych meczach strzelił, to nie odważyłbym się napisać że się zbliża (nawiasem mówiąc jedną już ma, potrzebował 30 min)
0
Co powiedział Leo po ostatniej podwyżce?
0
Dokładnie, na tegoroczny wynik Realu Barca będzie musiała zarabiać jakieś 8 lat
0
Być może :)
0
Ha, temat dnia - 164 komentarze w 98 minut. Chyba ogłoszenie końca kariery przez Alexisa nie spowodowałoby takiej burzy. Ma kobieta jaja
0
Rosell go ochrzanił. Ostatnio mówił, że trener nie może mówić wszystkiego co myśli. (Albo mówić inaczej niż myśli)
0
A dlaczego ma nie dostać? Mam godziwe warunki do życia, pewną i dobrą pracę, kocham dzieci a one mnie więc dlaczego mam nie dostać? Bo jestem mężczyzną? Bo 90% sędziów w sądach rodzinnych to kobiety. Ona siedząc w Biedronce nie zapewni im dostatniego utrzymania, wykształcenia. Ale jest jeden sztandarowy argument - miłość matczyna, bo widocznie miłość ojcowska jest do dupy. Więc wiem z autopsji jak kolega poniżej zauważył solidarność jajników była, jest i najprawdopodobniej będzie. A już twoje zdanie "Zauważ, że facet nie dostanie opieki niezależnie od tego czy sędzia jest kobietą czy mężczyzną" dobija mnie zupełnie
0
Eoren, - to wcale nie mit. Facet żeby na rozprawie rozwodowej dostał opiekę nad dziećmi to mission imposible, choćby nie wiem jak był dobrym ojcem. A to nie mit, tylko suche fakty
0
Jest napisane w pierwszym zdaniu
0
To na jakiej podstawie Kapitan hawk twierdzi że na stronce Realu newsy są manipulowane. Przeczytaj całość jego wypowiedzi nieco niżej
0
to do Kapitana
0
"na rm. pl są zmanipulowane newsy więc nie ma faktycznie co porównywać???! Oczywiście, tu są tylko fakty z pierwszej ręki, cała i tylko prawda, o manipulacji nie może być mowy. takie świństwa to tylko z Madrytu, przecież Katalońska prasa nie kłamie... Boże, jakbym się cofnął o30 lat, bo jeszcze pamiętam wtorkowe konferencje gnidy Urbana za komuny.
0
Sorry to do Kapitana hawka, a poza tym Only Tito coś z tym kompleksem musi być na rzeczy - fakt jak Ci odpisał MarioVeb! artykuł dotyczy gracza Barcy, ale 90% komentów jedzie po prezesie Realu, choć pewnie chłop nawet nie wie o co chodzi
0
No teraz to pojechałeś po bandzie
0
A dlaczego nie, Messi potrzebuje 13mln
0
A że Messi domaga się podwyżki to prawda czy nie?
0
Tak to już jest, od przeszłości trudno uciec. Za nami ciągną się zagrywki nie fair, kiedyś polityczne układy, tak samo Barcelona jeszcze długo będzie klubem aktorów i symulantów
0
Sorry, to nie Madryt, tylko "rzetelna Katalońska gazeta". Cudzysłów celowy
0
Ha, ha, ha. Aleś dowalił. Już w pierwszej scenie gdyby tam był Neymar - to niestety po nim. W sobotę miałby pierwszy mecz w Niebiańskiej Drużynie, a sam Najwyższy byłby sędzią
0
Pewnie że inne, co niektórzy by napisali że Alves w brutalny sposób zaatakował szczęką łokieć Neymara.
0
Ludzie aby to była prawda to Rossel by musiał konkretnie schlać Abramowicza. A widział ktoś by kiedykolwiek Hiszpan schlał Ruskiego? Niemożliwe tak samo jak VV w Chelsea. Pismaki nie mają co robić i piszą bzdety, albo "trenują: i pociągają malagę ;)
0
A skąd wiesz co mówi Messi? Bo co on mówi do prasy, a co prywatnie to może być zupełnie co innego. Te wycieki o odzywkach do Sancheza, Tello to sam nie wiem. My wszyscy nie wiemy. A wiesz że fachowcy od "pijaru" śą w stanie z Pinocheta zrobić wolontariusza.
0
Zgadza się Dejmok, ale nigdzie nie jest napisane że CR7 domagał się kasy, może co innego, może jedno i drugie, nic nie wiemy. Poza tym Ronaldo to tylko przykład, jak podwyżki dostali Ramos, Pepe, Varane, Xabi Alonso to pamiętasz ten kociokwik który tutaj był. No i to sztandarowe zdanie które przytoczyłem wyżej. Pozdr.