Sanchis 34
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Racibórz
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedyś boisko niepodlane, innym razem trawa do kolan, teraz piłka nie taka jak trzeba.
0
Avada Kedavra
Nie zagra Real samymi wychowankami, bo po prostu ich nie stać.
Na "własnego" wychowanka trzeba czasem wydać 30 baniek
0
Caratan, zgadzam się z Tobą, kilka komentarzy wylazło tutaj prosto z rynsztoka. Wielki klub, ale część "kibiców" płytka jak kałuża.
0
Z niecierpliwością oczekuję kiedy redakcja przytoczy słowa Benedykta XVI Ze Messi zwany również Carem futbolu, orędownikiem pokoju, czyniącym cuda, blaskiem księżyca, kojącym ból, ratującym uciśnionych, leczącym rany, wspanialszy od papieża, ba nawet od Jezusa jest wspanialszy, wszak Mesjaszem zwany, już wielokrotnie błogosławion, a wkrótce na ołtarze wyniesion. Z wszystkich możnych tego świata reszta się już chyba wypowiedziała.
0
marsan
"Sid Lowe to świetny dziennikarz, zresztą w dziale sportowym Guardiana innych nie znajdziesz."
Że on jest oszołomem to widzę czarno na białym, ale że Ty podzielasz jego zdanie, to już jest pandemia. 25 kolejek do końca, tylko 3 punkty przewagi, a jełopy chcą organizować koronację. Odmóżdżenie sięgnęło zenitu.
0
replikant, dokładnie, sensowna analiza to podstawa. Mnie, jako Madridiście od 35 lat ciężko to przyznać, ale naprawdę Messiemu ZP należy się w tym roku jak psu buda. A tutaj 80% jełopów nie może strawić faktu że Real ma najmniej kartek. a niejaki Ronaldinho10, błaźni się gorzej niż nasza ministra Mucha ("kto tak głosował, to kpina"). Napinka, bo klasyfikacja nie jest "jedynie słuszna"
0
Przecież prawdę powiedział. Nie pamiętam dokładnie kto (Pep, lub Tito), ale na konferencji po meczu powiedziano że mają ochraniacze z włókna tytanowego i dzięki temu 2 minuty po "faulu" Alves mógł już śmigać po skrzydle//
0
@Chaser
Z tymi duchami to lepiej daj sobie spokój, bo jak by miał wrócić ten duch z Camp Nou z 2000 roku to ja dziękuję. Pamiętasz co tam latało w powietrzu? A dla kibiców Realu pełen szacun, nawet Barcelona nie oklaskiwała zawodnika przeciwników na stojąco. Ale może się kiedyś tego nauczą w imię frazy "Mes Que un club". Ponoć z wiekiem się mądrzeje.
0
Trochę to tendencyjne, za Xavi i Iniestę nikt nie da nawet 80 mln - wiadomo, ze względu na wiek linia pochyła, to pewne, - w przeciwieństwie do pewności autora, że wartość Cesca i Alby ze względu na wiek może tylko wzrosnąć. Przykładem Alexis - wątpię, by ktoś dał za niego 1/3 ceny zakupu (12.3mln). A 18 mln za VV to wiecie co? Sprzedać natychmiast, kupić Kelemena za 1,5 a klasa podobna
0
@kurka_misztal
Spróbuj jeszcze raz, powoli i starannie. Jeden przypadkowy "byk" na stronę to można zrozumieć, ale od tego bełkotu oczy mi łzawią.
0
juliancarax, whatis
Chłopaki, przestańcie z tą wymianą uprzejmości bo piję kawkę w pracy i już 3 razy ze śmiechu zaplułem klawiaturę. Ale miło poczytać rozgarniętych cules i madridistę, choć bliżej mi do whatis'a
0
lukininho
Lubisz obrażać? To powiedz mi co jest lepsze - płaczliwa krystynka czy steryd?
0
Sorry, 1980
0
Ciuus,
A pamiętasz w jakim stylu w 1890r RFN zdobyło Mistrzostwo Europy? Ja tak, Ty chyba nie, ale pogrzebiesz w archiwum i się dowiesz że wygrali, a Belgia była pierwszym przegranym. O stylu ne uświadczysz słowa, więc co się liczy? Noty za aranżację?
0
bdz_.
Już zapomniałeś I połówkę rewanżu na Santiago? Futbol totalny, frontalny atak i Barca zdominowana, więc nie tylko autobus.
0
No widzisz Patryk, na Barcelonę to wystarczy.A chwali się tym, że mając 11% posiadania piłki można wygrać mecz, a innym "klepaczom" 89% zabraknie żeby wymyślić coś mądrego
0
"Vilanova: Taką Barçę chcą oglądać kibice".
Tylko nie wspomniał że chodzi mu o kibiców Realu.
0
Fidelcule
Oszalałeś? Gdzie Twoja fachowość i znajomość tematu?
A gdzie Gerard, Busquets, Pedro, Alves, Mascherano, Villa, Sanchis, Tello? Zapomniałeś? A, Jezus Maria, Valdesa bym pominął :)
0
Dzięki bardzo.
0
Szanowna Redakcjo!
O ile można, uprasza się o zbanowanie tego jełopa 3 pozycje pode mną. Dla dobra ludzkości i prestiżu tej stronki. Pozdrawiam
0
Lista zawodników ok, ale z trenerami to żenada. gdzie jest Simeone, z Atletico zrobił wielką drużynę i wygrał LE gdzie Conte, Bielsa i paru innuch mniej medialnych. Z drugiej strony co tam robi Heynckess - takim zespołem przegrał wszystko co było do przegrania, Guardiola - j.w. + zwiał w połpowie roku z podkulonym ogonem (wersja oficjalna -zmęczył się po 4 latach pracy ; SAF się tarza po podłodze - trening odwołany), Mancini -Takim zespołem przypadkowe mistrzostwo i nic więcej + kompromitacja w CL.
0
I dobrze, na boisku walczą ze sobą, po meczu bez problemów mogą iść na kawę. Są ponad niektórymi poniżej komentującymi, na 35 wpisów 16 nawiązuje do Realu, Mourinho i CR7. Jakiś kompleks? Można nie lubić CR7, Mou, Pepe, Di Marie, Ramosa, ale pisać że Iker to jedyny porządny człowiek z Madrytu to już przesada. Byłbym wdzięczny za informację o niecnych czynach np. Albiola, Ozila, Higuaina, Varane'a, Khediry, Callejona, Adana, Modrica i paru innych. Chyba że ich jedyną "winą" jest kontrakt z Realem co oczywiście przekreśla ich jako porządnych ludzi? Dzięki za info.
0
Eoren, Armandi, i inni
To jak kto się cieszy po zdobyciu gola to chyba jego sprawa, ale Wy w większości i tak się doczepicie do CR i Realu. Nie cieszył się - ŹLE - smutny, Mourinho wrEcz szalał z radości po trzeciej bramce z ManC ŹLE - nie okazał szacunku, a teraz pozostaje Wam po prostu w pamięci 07.10.12 bo tak 2 razy na CN zrobił. Ale jeszcze kilka goli, zmieni cieszynkę, ale dalej tak samo będzie ŹLE
0
Kubarca, masz świętą rację, dopiero faza grupowa, a on już myśli o Wembley, tym bardziej że dwa mecze u siebie to męka Pańska z ogórkami. Wyjście z grupy pewne, ale przy tej dyspozycji to "strach się bać" w 1/8 zespołu który ma pojęcie o obronie i potencjał w kontrach (Chelsea, Juve, nie wspominając o Realu). Ale optymizmu i pogody ducha to Gerardowi można pogratulować.
0
Sorry, ale bez takich górnolotnych słów. Chamstwo Realu? Czy może trenera "więcej niż klubu"? Nie wiem jakiego Ty masz (miałeś?) nauczyciela WF, ale jak ja kończyłem podstawówkę 27 lat temu to takich kretynów nie było. A kibice Realu to już całkiem chamstwo i drobnomieszczaństwo, oklaskiwać bramki Ronaldinho na własnym stadionie, skandal, prawda?
0
A pchną Pepa ot tak sobie, czy może dlatego że ten najpierw udaje że podaje piłkę, apotem ją odrzuca? Mes que un club?
0
Jooe
A pamiętasz GD jesień 2011- aut dla Realu, Ronaldo podbiega do Guardioli który trzyma piłkę w ręce i w ostatniej chwili odrzuca ją w bok? Chamstwo do potęgi, mes que un club?
0
"W szatni Iniesta powiedział że był faulowany, trafił w nogi a nie piłklę". Dobrze Pepe powiedział że są teatralni. Proszę bardzo - 25 sekunda
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7sj333QQd9g
0
flicka, 2 lata temu Cesc nie zwróciłby na takie coś uwagi, mało tego patrząc na jego grę w Arsenalu to pamiętam jak trzaskały piszczele, wjeżdżali w siebie "na sankach", a teraz panienka jak da mu się prztyczka w ucho to łapie się za twarz. Masche też w Barcy nagle jaja zatracił, a jeszcze nie tak dawno byli twardzielami w Anglii. Nazywaj sobie to jak chcesz, dla mnie jest to aktorzenie.
0
portero
zobacz sobie jeszcze raz i zrozumiesz że Oscara by się nie powstydził John Travolta.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T
q1H-EytJuU