0

@VegetaPolska Jak widać, opinie podzielone

1

@Dojaar "Będą kraść, ale państwo będzie bezpieczne i będzie szło w dobrą stronę" Jeśli ktoś okrada państwo, to nie może to iść w dobrą stronę. Czy będzie bezpieczne? W mojej subiektywnej opinii, poczucie bezpieczeństwa, bo PO będzie u władzy, absolutnie nie wzrośnie. Ale to Twoja opinia i ja to szanuję, że w ogóle jakąś masz. Trzymaj się i wszystkiego dobrego.

0

@WielebnyS Z jednej strony chciałbym go tu z powrotem, ale z drugiej, mam przeczucie, że byłby to jednak krok w tył

0

Gianluigi Donnarumma, czy Edouard Mendy, a może Onana?
Kogo z tej trójki chcielibyście w Barcelonie?

13

@VamosRakieta Powiem tak: nikt nie przebije Wichniarka w tych pierdołach co można opowiadać o Messim.

2

@Dojaar Nie nazwałbym tego rozsądnym wyjściem, tylko po prostu brakiem innego wyboru dla takich osób jak Ty i już

0

@barca87f Mats i Garcia, choć nie odbieram temu pierwszemu, że swego czasu był bardzo dobry, ale to było dawno temu... Dziękuję za uwagę

9

@Breakdrowser Umówmy się PO, czy Pis to to samo g****. Tylko inaczej śmierdzi...

1

@budel17 Oni wygrają, bo choć są jacy są, to chociaż potrafią ustawić odpowiedni target, nie to co lewica. Niestety, ale uważam, że nawet gdyby PiS skompromitował się najbardziej ze wszystkich partii świata, to i tak lewica nie potrafiłaby tego wykorzystać. A umówmy się duży % lewicy wpadnie też za samo to, że "wybieram mniejsze zło" i tak to w naszej Polsce się ciągnie wszystko. Bez tego nie miała by nawet podjazdu do PiS, niestety

0

@AnnaMarianna Zdecydowanie szczerość

2

@MesQueUnClub96 inaczej...

9

Wiecie co jest dla mnie najgorsze? Świadomość, że nawet teraz, gdyby wróciła stara gwardia, to rozwaliłaby większą część Europy. To pokazuje, jak stoczyliśmy się jakością, bo obecnie, w naszym zespole, nikt nie ma podjazdu do naszych wcześniejszych zwycięzców.

0

Crystal Palace gra z Arsenalem. Nie będzie łatwo wygrać Wilfriedowi...

0

@AmigoBlancos Kto wie, może to La Rambla na koniec oddaje głosy ;D

1

@katalonczyk987 Nie, tu jeden piłkarz nic nie zmieni. Na pewno doda dużo jakości, ale łudzenie się, że Alves to wszystko by pociągnął to okłamywanie samego siebie

5

@dembabejlen widocznie nie doświadczony jesteś kolego...

0

@JohnnyBarca Nijak...

3

15min do końca zmiany na LR.

0

@Pawel13sz Ale tu chodzi o tydzień ;D

0

O której wstajecie do roboty/szkoły?

0

@Ojciec5tkidzieci A bo to pierwszy raz taka historia? Nic mnie nie zdziwi...

1

Jak o Alvesie gadamy, to Lapcio mógłby jeszcze pogadać z Ronim. Na pewno się nudzi, a jakimś elastico mógłby na starość jeszcze z raz zarzucić :P

2

@Adi123456789 Ciężkie czasy sobie wybrałeś na wspieranie klubu. I to ja szanuję ;D

1

@paweuwarrior Dlatego polecam pracę zdalną xD Zamykam temat. Pozdro

7

@Mixtape Wiesz, to jest zawodnik głównie bazujący na szybkości, a z tym w zależności od taktyki przeciwnika bywa różnie. U nas każdy się muruje, dlatego wstrzymam się od przepowiadania przyszłości. Ale fakt, staty ma jak prawdziwy Pan piłkarz

8

@GadulkiGembulki_FCB "Moim zdaniem Złotą Piłkę powinien wygrać Leo Messi albo Robert Lewandowski. Mam dość tego ciągłego pompowania Benzemy, albo Jorginho. Jakie oni mają statystyki w tym roku? No dobra Benz to jeszcze jakoś, ale Jorginho? Co Benz wygrał z Realem?"
Dziękuję, tak powinno to wyglądać ;D

0

@martin3131 Zlot ekspertów za 3,2,1...

0

Macie jakieś godne polecenia filmy katastroficzne? [Oprócz ostatnich meczów Barcy]

6

Jeśli to prawda, że Alves chce znowu dla nas grać, to jest to dziwna sytuacja dla mnie jako kibica Barcy. Z jednej strony wiem, że nawet teraz, zjadłby jakościowo naszych zawodników, ale z drugiej, noż kurcze, wracać w to samo i zamiast złapać nowych, świeżych grajków to z powrotem amigos. Ciężkie życie i wybory kibica Barcy...

0

@TheNekro94 A teraz pomyśl, że na to ostatnie ktoś idzie... xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?