1

PieprzNij TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Ludzie zrozumcie to! Rudy nie odejdzie nawet jak przewali wszystko do końca roku, bo nie i już

0

Wincyj, wincyj wrzutek!!!

3

Koeman, Ty, sabotażysto! Czemu nam to robisz? Czemu wpuszczasz Luuka? Już wiem liczba holendrów musi się zgadzać

0

Luuk, ratuj! Ratuj nas!

0

77minuta. Spokojnie, zaraz na pewno LM10 strzeli...

0

Holender jest nietykalny!!!!!!!! De Jong ma zostać i już... ;D

0

No tak, pozwól mu przebiegnąć się do pola karnego, pozwól mu podać, pozwól mu strzelić. Takie ABC Barcy...

1

70minuta. Spokojnie, jeden strzał Messiego i będzie remis

0

Ale kosa poszła.....

0

xD Co to było!!!!????

3

@Verema Norma w la liga

0

Rodrygo mnie już tak denerwuje, że zaraz normalnie...

2

@Sysia11 Skoro Real jest cienki jak sik pająka, to co można powiedzieć o Barcie, która właśnie przegrywa 0-1? ;D

0

Bezzębni, bez jajeczni - tacy jesteśmy, do widzenia

0

Zaczyna się, niestety

7

Ter Stegen obronił!!!!!

0

@zeko0 Przecież on gra...

0

I jeszcze jedno. Czemu nasza dziurawa obrona zawsze musi być tak wysoko ustawiona! Wszyscy przeciwko nam grają z kontry, dlaczego? Dlatego bo jest ona tak wysoko ustawiona i łatwo jest nam strzelić farfocla z kontry!!!

2

I tak szczerze to kto mógłby tu wejść i coś zmienić? NIKT, dosłownie NIKT

0

Ja się zawsze zastanawiam nad taką jedną sprawą. Otóż co piłkarz ma w głowie, gdy musi wbić piłkę prawie że na pustaka z 5m. i przestrzela to? Co on wtedy chce? Pierdo....ć to z hukiem, czy jest to dla niego za trudne? O co tu ku... chodzi!?

0

4300 ludzi online. Ciekawe ile z nich to trolle XD

3

Panie i Panowie, akurat to, że jest taki wynik jaki jest, to nie jest wina Koemana. Dest spier....ł i nie zwalajcie tu na treneiro.

0

El Clasico to będzie solidny zastrzyk pieniędzy. Oby również pozytywnego nastroju.

0

@Ying Nie jedźcie na Camp Nou, bo was zmiotą z planszy! :P

1

@Janiama 0-3 Real, niestety

1

@CuleNaZawsze1899 Mówię tak sobie za każdym razem w meczu LM i co... nim zdążę się dobrze rozmarzyć wyjdzie taki Koeman i wszystko w pi.....u

0

@Mixtape Jeśli zgaszą Viniego jak peta to wygramy to

1

@AmigoBlancos Obie drużyny :P

0

@DaPidejpi Poprawiłem już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?