Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
PieprzNij TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Ludzie zrozumcie to! Rudy nie odejdzie nawet jak przewali wszystko do końca roku, bo nie i już
0
Wincyj, wincyj wrzutek!!!
3
Koeman, Ty, sabotażysto! Czemu nam to robisz? Czemu wpuszczasz Luuka? Już wiem liczba holendrów musi się zgadzać
0
Luuk, ratuj! Ratuj nas!
0
77minuta. Spokojnie, zaraz na pewno LM10 strzeli...
0
Holender jest nietykalny!!!!!!!! De Jong ma zostać i już... ;D
0
No tak, pozwól mu przebiegnąć się do pola karnego, pozwól mu podać, pozwól mu strzelić. Takie ABC Barcy...
1
70minuta. Spokojnie, jeden strzał Messiego i będzie remis
0
Ale kosa poszła.....
0
xD Co to było!!!!????
3
@Verema Norma w la liga
0
Rodrygo mnie już tak denerwuje, że zaraz normalnie...
2
@Sysia11 Skoro Real jest cienki jak sik pająka, to co można powiedzieć o Barcie, która właśnie przegrywa 0-1? ;D
0
Bezzębni, bez jajeczni - tacy jesteśmy, do widzenia
0
Zaczyna się, niestety
7
Ter Stegen obronił!!!!!
0
@zeko0 Przecież on gra...
0
I jeszcze jedno. Czemu nasza dziurawa obrona zawsze musi być tak wysoko ustawiona! Wszyscy przeciwko nam grają z kontry, dlaczego? Dlatego bo jest ona tak wysoko ustawiona i łatwo jest nam strzelić farfocla z kontry!!!
2
I tak szczerze to kto mógłby tu wejść i coś zmienić? NIKT, dosłownie NIKT
0
Ja się zawsze zastanawiam nad taką jedną sprawą. Otóż co piłkarz ma w głowie, gdy musi wbić piłkę prawie że na pustaka z 5m. i przestrzela to? Co on wtedy chce? Pierdo....ć to z hukiem, czy jest to dla niego za trudne? O co tu ku... chodzi!?
0
4300 ludzi online. Ciekawe ile z nich to trolle XD
3
Panie i Panowie, akurat to, że jest taki wynik jaki jest, to nie jest wina Koemana. Dest spier....ł i nie zwalajcie tu na treneiro.
0
El Clasico to będzie solidny zastrzyk pieniędzy. Oby również pozytywnego nastroju.
0
@Ying Nie jedźcie na Camp Nou, bo was zmiotą z planszy! :P
1
@Janiama 0-3 Real, niestety
1
@CuleNaZawsze1899 Mówię tak sobie za każdym razem w meczu LM i co... nim zdążę się dobrze rozmarzyć wyjdzie taki Koeman i wszystko w pi.....u
0
@Mixtape Jeśli zgaszą Viniego jak peta to wygramy to
1
@AmigoBlancos Obie drużyny :P
0
@DaPidejpi Poprawiłem już