Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@horang Czytam do "Przed nami" i już wiem, że będzie w następnych meczach ciekawie ;)
0
Koeman, nie lubię Cię i już
2
@Kusco15 Po prostu jest zwolennikiem zasady, że każdy rekord musi kiedyś zostać pobity...
1
Dobra, droga LR. My tu sobie gadamy, a tu trzeba działać xD Kto jedzie ze mną do Barcelony, tylko ostrzegam, że dorzucacie się na paliwo ;D
4
W sumie, to jeśli ten mecz był według Koemana dobry w naszym wykonaniu, to dziękuję losowi, że nie widziałem jeszcze tego w złym wykonaniu xD
2
38 meczów w sezonie 38x3=114pkt
38-10=28x3=84pkt
Tyle jeszcze jest do wygrania. Damy radę!
0
22.05.2022 - DATA ZAKOŃCZENIA WSPÓŁPRACY RONALDA KOEMANA Z BARCĄ
Tak dla tych co się już cieszą z jego odejścia ;D
0
7 minuta meczu Realu 0:0
Real nie wygłupiaj się, dawaj do nas z tyłu tabeli ;)
2
A co jeśli Laporta chce zwolnić Koemana, ale ten nie odbiera telefonu?
1000IQ
6
@Kgorecki2500 A skąd on to kurde wie xD Ma kamery w jego pokoju, czy co?
0
Koeman to lubi sobie czasem strollować nas
0
@normasubiektywna Barca 0 3 Bayern
Borussia M. 3 0 Bayern
Tak to teraz wygląda kolego ;) Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka, choć pewnie byśmy przegrali ;D
1
@CLionelMessi @barteggg08 On został, bo pomyślcie co by mu zrobili dopiero teraz ;D
4
@macio_944 To nie może być prawda...
3
@CLionelMessi Ponoć boi się wyjechać z Camp Nou...
5
@Batys i obejrzy meczyk Realu ;D
0
@Emhyr Zabolało Koemana, aż nie poczuł...
1
@MesQueUnClub96 czyżby historia miała się powtórzyć :D
8
Chłopie, wy tej głowy nie macie...
1
@normasubiektywna Ta co teraz ciśnie Baya 3:0 ;)
0
Mam dziwne wrażenie, że skończy się 4-3 dla Baya
1
Po niedzielnym meczu z Villarreal, Ronald Koeman zostanie zwolniony ;) Kto załapał?
0
@Kwiatek67 Jak my 12mln nie mamy na zwolnienie Komana xD
0
Borussia>>>>>Barca
stwierdzam fakt ;)
0
@anxted ją to trzeba by chyba dopiero poskładać, bo leży w częściach na ziemi xD
2
No co ja mogę wam powiedzieć:
"Nie zajmujcie się dramą, tu liczy się styl" :P
0
I powiedzcie mi, że PL jest silną ligą, to zobaczcie u nas la ligę
Rayo lepsze niż Barca
Cadiz lepsze niż Barca
PL
1
Będzie 8-2 w meczu Bayernu?
10
Leo dziękuję Ci. Wiedziałem, że pudrowałeś tego trupa, ale jak ja teraz na to patrzę, to według mnie jesteś nr1 NA ZAWSZE, bo inaczej nie da się opisać tego, że TY SAM ciągnąłeś ten wózek.
I tak, nie przewidzieliście się - napisałem on SAM, bo on sam w tej drużynie grał
1vs11 - a on i tak wygrywał dla Barcy
Będę pamiętał Cię do końca królu
0
@Hosh Ten sąsiad, jak się wkurzy to wpierniczy im z 5 goli ;)