Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x Widzisz, pytam właśnie czy jest jakiś przepis, który coś takiego zakłada. Nie jest to sportowe zachowanie fakt, ale jeśli nie ma tego w przepisach, to nic takim osobom zrobić nie można, wszakże gra się toczy w teorii normalnie, z praktyką to inna sprawa.
0
Jakich piłkarzy chcielibyście zobaczyć w serii "sukcesy zawodników"? Pytam, bo z chęcią zrobiłbym o takim zawodniku nr. w serii. Nie muszą to być wybitne nazwiska. Po prostu barwna postać footballu.
1
@BART97 No i możemy się rozejść...
1
@don'T.R.I.P.e a gdyby bramkarz był wolny i wybiegał do wszystkiego? ;D
0
@Bobo25 @kaamil1910 @MesQueUnClub_87 @NaFazieHitman
Wyobraźcie sobie taką akcję. 10 stoi na linii,a bramkarz kosi wszystko w polu karnym (tzn. do wszystkiego wybiega, żeby nie dać za dużo czasu do idealnego strzału pod poprzeczkę, z uwagą, że on ciągle może normalnie używać rąk). Ależ to byłoby dziwne, ale ciekawi mnie co by na koniec z tego wyszło. Oczywiście wiem, że wynik mógłby być fatalny dla broniących, ale ciekawe jak duży. Uważacie, że większość wyników byłaby zdecydowanie powyżej 5 goli, czy jednak w granicach, bądź mniej?
0
@Bobo25 Oczywiście, przesadziłem z tym pewnym remisem, był on bardziej w celach żartu tu wstawiony, ale wracając do przewodniego tematu, to byłoby to bardzo dziwne
3
To smutne, że bez jednego zawodnika nasz atak praktycznie nie istnieje
0
W sumie to mam jedno pytanie, bo zawsze tak sobie myślę. Czy jest jakiś przepis zabraniający ustawić się 11 piłkarzom w bramce? To chyba jest zabronione, bo nigdy taka rzecz się praktycznie nie dzieje, ale tak z czystej ciekawości. Znaczenie autobus w polu karnym nabrałoby wówczas innego znaczenia. Przecież wtedy remis pewny ;)
0
@Triv44 A to sorki ;) Zabrzmiało trochę, jakbyś chciał zaznaczyć, że jeszcze tu brakuje czegoś z rzeczywistych osiągnięć. W takim razie sorki, bo źle zrozumiałem ;)
0
Gdyby zdecydował się odejść, to szczerze byłaby to ostatnia rzecz jakiej bym się spodziewał we wszystkim co związane w klubie i bym się mocno zdziwił.
1
@kryhaa To ja przypomnę, że został komentarz o Messim usunięty z powodu nadmiernej ilości trofeum ;D
0
@Triv44 Nikt by się nie czepiał, bo wszystko jest dobrze ;) Poczytaj lub sprawdź wszystko co można na innych stronach, tak żeby nikt się nie czepiał ;D
5
Sukcesy zawodników 17#: Dani Alves @kryhaa @CLionelMessi @igor69 @JohnA
EC Bahia
Copa do Nordeste: 2002
Sevilla FC
Puchar Króla: 2006/2007
Superpuchar Hiszpanii: 2007
Liga Europy UEFA: 2005/2006, 2006/2007
Superpuchar Europy UEFA: 2006
FC Barcelona
Mistrzostwo Hiszpanii: 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011, 2012/2013, 2014/2015,
2015/2016
Puchar Króla: 2008/2009, 2011/2012, 2014/2015, 2015/2016
Superpuchar Hiszpanii: 2009, 2010, 2011, 2013
Liga Mistrzów UEFA: 2008/2009, 2010/2011, 2014/2015
Superpuchar Europy UEFA: 2009, 2011, 2015
Klubowe mistrzostwo świata: 2009, 2011, 2015
Juventus
Mistrzostwo Włoch: 2016/2017
Puchar Włoch: 2016/2017
Paris Saint-Germain
Mistrzostwo Francji: 2017/2018, 2018/2019
Puchar Francji: 2017/2018
Puchar Ligi Francuskiej: 2017/2018
Superpuchar Francji: 2017, 2018
Reprezentacja
Igrzyska olimpijskie: 2020
Copa América: 2007, 2019
Puchar Konfederacji: 2009, 2013
Mistrzostwa świata U-20: 2003
0
@koziar Maradona zdobył. Przyznano mu za zasługi w 1995 roku
1
@kryhaa Powiem szczerze, że wątpię aby w przyszłości w ogóle był brany pod większą uwagę w ZP. Ewidentnie ta magia w nim z wolna gaśnie przez co nie porywa już serc fanów tak jak kiedyś.
2
@Sau_Ron
Santos
Mistrzostwo stanu São Paulo: 2010, 2011, 2012
Puchar Brazylii: 2010
Copa Libertadores: 2011
Recopa Sudamericana: 2012
FC Barcelona
Mistrzostwo Hiszpanii: 2014/2015, 2015/2016
Puchar Króla: 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017
Superpuchar Hiszpanii: 2013
Liga Mistrzów UEFA: 2014/2015
Klubowe mistrzostwo świata: 2015
Paris Saint-Germain
Mistrzostwo Francji: 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020
Puchar Francji: 2017/2018, 2019/2020
Puchar Ligi Francuskiej: 2017/2018, 2019/2020
Superpuchar Francji: 2018
Reprezentacyjne
Igrzyska olimpijskie: Złoto (2016), Srebro (2012)
Puchar Konfederacji: 2013
Mistrzostwo Ameryki Południowej U-20: 2011
Indywidualne
Król strzelców Pucharu Króla: 2014/2015 (7 goli)
Król strzelców Ligi Mistrzów UEFA: 2014/2015 (10 goli)
Król asyst Ligi Mistrzów UEFA: 2015/2016, 2016/2017
Król strzelców Copa Libertadores: 2012
Król asyst Copa Libertadores: 2012
Król strzelców Campeonato Paulista: 2012
Król strzelców Pucharu Brazylii: 2010
Król strzelców Mistrzostw Ameryki Południowej U-20: 2011
Król asyst Klubowych Mistrzostw Świata: 2015
Złota Piłka dla najlepszego zawodnika Pucharu Konfederacji 2013
Brązowa piłka Klubowych mistrzostw świata: 2011
Brązowy But dla trzeciego najlepszego strzelca Pucharu Konfederacji 2013
Najlepszy zawodnik mistrzostw stanu São Paulo: 2010, 2011, 2012
Najlepszy zawodnik ligi brazylijskiej: 2011
Najlepszy piłkarz w Brazylii: 2011
Najlepszy piłkarz Ligue 1 UNFP: 2018
Najlepszy młody zawodnik w Ameryce Płd.: 2011, 2012
Najlepszy zawodnik Copa Libertadores: 2011
Najlepszy młody piłkarz roku (World Soccer): 2011
Nagroda Puskása: 2011 (najpiękniejsza bramka 2011 roku)
Miejsce w Jedenastce Roku według L’Equipe: 2014
Samba Gold: 2014, 2015, 2017
Najlepszy zawodnik z kontynentu amerykańskiego według LFP: 2015
3. miejsce w plebiscycie Złotej Piłki FIFA: 2015, 2017
3. miejsce w plebiscycie The Guardian na najlepszego piłkarza świata: 2015
Drużyna Marzeń Mistrzostw świata: 2014
Drużyna Roku UEFA: 2015
Drużyna Roku FIFPro: 2015, 2017
Drużyna Roku IFFHS: 2017
Drużyna Roku Campeonato Brasileiro Série A: 2010, 2011, 2012
Drużyna Roku Ligue 1 UNFP: 2017/2018, 2018/2019
5
Sukcesy zawodników 16#: Neymar @kryhaa @JohnA @igor69
Jego sukcesy załączam w odpowiedzi, bo nie chcę robić zbyt długiego pierwszego komentarza :) To ostatni na dziś. Jutro również wpadną trzy numery, ze względu, że wczoraj nie dodałem.
0
@Fabik87 Nie pierwszy i nie ostatni raz :) To tylko pokazuje, jak ciężkie decyzje są tu na co dzień podejmowane. Jedni uważają, że lepiej jest tak, inni, że jeszcze inaczej. Ciężko znaleźć złoty środek ;)
0
@El Madridista. Pełna zgoda z pierwszym zdaniem, ale jednak musisz umieć się ustawić, żeby taką piłkę otrzymać. Nie wręczam mu ZP, czy jakiejkolwiek innej nagrody, bo to tylko "trofea" nic więcej. Dlatego też nie spieram się w takich dyskusjach o to, jednak pragnę zaznaczyć, że stwierdzenie "dostawia tylko nogę" jest mocną przesadą :)
1
@DaPidejpi zdecydowanieCR7
0
@Przemek2323 Cóż, gdyby każdy umiał tak dołożyć nogę, to zapewne byłoby co najmniej ze stu kandydatów do ZP, a tak jest tylko jeden w tym aspekcie. Zastanawiające...
0
@normasubiektywna
bez towarzyszu i może być. Nie brzmi to za najlepiej, bo ktoś może to różnie zinterpretować.
1
@JohnnyBarca Bierzcie go. Chłop swego czasu był dosłownie ścianą, lecz nie oszukujmy się, obecnie nas mocno zawodzi i to w momentach, kiedy my naprawdę potrzebujemy go z jego najlepszych lat.
0
@normasubiektywna xD Gdzie napisałem, że JA? Jpd, ludzie zacznijcie czytać ze zrozumieniem, albo przynajmniej nie dopowiadajcie komuś rzeczy, bo nigdzie nie uwzględniłem konkretnej osoby xD
1
@kryhaa No niestety. Złe wybory pokrzyżowały kariery wielu wspaniałych piłkarzy. Jestem pewien, że Paul osiągnąłby o wiele więcej, gdyby nie odszedł do MU.
7
Zdrowiej nam Aguero!! Oby wszystko się dobrze ułożyło.
0
@VegetaPolska No ja za dużo czasu w grze nie spędzam, choć muszę przyznać, że to po prostu dlatego, że mistrzostwa FUT rozgrywam full w jeden dzień, od razu kończę eliminacje tego samego dnia i luz cały tydzień tak naprawdę :) Tylko DR jeszcze gram trochę i już. Mi to odpowiada.
1
@JohnB Nie zapisuje ich, po co mi one? ;D Kto był wtedy, ten widział i wie, chyba że specjalnie to gdzieś wyleciało z jego głowy ;)
2
@Szakalaka12369 Na początku jest spoko, tylko że weźmy pod uwagę fakt, że jeszcze nie wymyślili 1000 kart wydanych zupełnie z d.... To wtedy się zawsze zmienia ;)
48
xDDDDDD - komentarze podczas meczu z Alaves "Co poniektórzy tu są żałośni. Chłop ma problem z oddychaniem a wy już, że 3 miechy przerwy" No to widać kto jest ekspertem,a kto widzem z piwkiem przed telewizorkiem xD ;D