Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Mingłeza
Buskłets
Pikłe
kim oni w ogóle są ;D
0
@mekston Skuteczny minimalizm xD
1
@Wossi61FCB Obyśmy dali radę, ale jednak nie chcę się napalać bo mam niestety złe przeczucia :(
1
@don'T.R.I.P.e Serio chcesz go jak najdłużej? ;D Gdyby nie Fati i Mats to nie byłoby co zbierać. Taktycznie też byliśmy 0-1
0
@Wossi61FCB Dla nas poziom jej defensywy jest trochę zbyt duży xD
0
@Worny #Ronie GOAT ;D
0
@AllBundy xD Powiedz to naszym zawodnikom z ofensywy, żeby nie wycofywali do obrony ;D
0
Co musi zrobić Barca żeby wygrać z Benficą? I czy w ogóle jest to możliwe?
0
@Survier PoTęŻnY tReNeR
0
@BART97 Zero taktyki w meczu - nikt mi nie wmówi, że tam coś grało xD
1
@Japonk jedyny który biegał :)
3
@Worny A Dembele wtedy: O co mu chodzi, że tak się do mnie klei? xD
1
@AllBundy Oby tak było ;D
1
@Rewolucja123 No powiem szczerze, że ja nie sądzę, że się to uda, ale wierzyć trzeba. Benfica to jednak zdecydowanie lepszy przeciwnik niż dzisiejsze Dynamo
1
@AllBundy nie wiem co wy z nim macie ;D Przecież chłop nic takiego nie zrobił a tu niektórzy go wznoszą do gwiazd. Wygraliśmy nie dzięki trenerowi, tylko Fatiemu. Myśli taktycznej to ja żadnej nie widziałem w tym meczu w wykonaniu Barcy :D
1
Dobry Komar nie jest zły. Jak nie złapie go kolejna kontuzja, to będzie on prawdopodobnie najlepszym naszym grajkiem na boisku, co trochę smutno brzmi, ale jakiś niby pozytyw to jest...
0
@PatrychoO Panie, jakie 130MLN? Odjął Pan z każdego tego transferu trzy czwarte kwoty? Przecież my możemy tylko 1/4 wydać ;D
1
@DaPidejpi xD Jak to brzmi w ogóle ;D
1
@barcelonaLM dla kogo? Chyba dla Fatiego, że jako jedyny walną na bramę
1
@Jakchcesz zdecydowanie gra Barcy
1
@Odcinkowy dobry Komar nie jest zły...
1
Buskłets jakiś. Wie ktoś coś o tym zawodniku? Kto to?
1
co ta Barca odpiernicza to ja nie wiem. Prowadzimy 1-0, ale prawda jest taka, że tu to gospodarze powinni prowadzić, niestety, gramy piach i tyle
1
@Destroyer_of_Worlds z tą Benficą z taką grą to możemy co najwyżej marzyć o te 1-0
3
Sztanga to coś niepewny taki teraz
0
Dobrze, że komar wrócił
1
@Janiama 2:1 dla Barcy
2
Jak według was zmieniał się football? Według mnie dzisiejszy, to zupełnie co innego niż ten dwadzieścia, trzydzieści, czterdzieści lat temu i w mojej opinii użyję słowa "niestety". Dziś jest w nim za dużo taktyki a za mało zabawy. Nie ma grajków, którzy porywali magią i ściągali tłumy na stadiony. Gra kiedyś była o wiele bardziej otwarta, mało kto się murował, bo zależało mu przede wszystkim na wrażeniu z gry dla swych fanów, a nie na 1-0 wyniku z kontry. Ówcześnie podchodzi się do niego jak do totalnego biznesu, a nie dostarczyciela rozrywki.
3
@LucaMancini Magia Roniego to coś niesamowitego
0
1:4? No nie za dobrze to wygląda