0

@Rewolucja123 Mingłeza
Buskłets
Pikłe
kim oni w ogóle są ;D

0

@mekston Skuteczny minimalizm xD

1

@Wossi61FCB Obyśmy dali radę, ale jednak nie chcę się napalać bo mam niestety złe przeczucia :(

1

@don'T.R.I.P.e Serio chcesz go jak najdłużej? ;D Gdyby nie Fati i Mats to nie byłoby co zbierać. Taktycznie też byliśmy 0-1

0

@Wossi61FCB Dla nas poziom jej defensywy jest trochę zbyt duży xD

0

@Worny #Ronie GOAT ;D

0

@AllBundy xD Powiedz to naszym zawodnikom z ofensywy, żeby nie wycofywali do obrony ;D

0

Co musi zrobić Barca żeby wygrać z Benficą? I czy w ogóle jest to możliwe?

0

@Survier PoTęŻnY tReNeR

0

@BART97 Zero taktyki w meczu - nikt mi nie wmówi, że tam coś grało xD

1

@Japonk jedyny który biegał :)

3

@Worny A Dembele wtedy: O co mu chodzi, że tak się do mnie klei? xD

1

@AllBundy Oby tak było ;D

1

@Rewolucja123 No powiem szczerze, że ja nie sądzę, że się to uda, ale wierzyć trzeba. Benfica to jednak zdecydowanie lepszy przeciwnik niż dzisiejsze Dynamo

1

@AllBundy nie wiem co wy z nim macie ;D Przecież chłop nic takiego nie zrobił a tu niektórzy go wznoszą do gwiazd. Wygraliśmy nie dzięki trenerowi, tylko Fatiemu. Myśli taktycznej to ja żadnej nie widziałem w tym meczu w wykonaniu Barcy :D

1

Dobry Komar nie jest zły. Jak nie złapie go kolejna kontuzja, to będzie on prawdopodobnie najlepszym naszym grajkiem na boisku, co trochę smutno brzmi, ale jakiś niby pozytyw to jest...

0

@PatrychoO Panie, jakie 130MLN? Odjął Pan z każdego tego transferu trzy czwarte kwoty? Przecież my możemy tylko 1/4 wydać ;D

1

@DaPidejpi xD Jak to brzmi w ogóle ;D

1

@barcelonaLM dla kogo? Chyba dla Fatiego, że jako jedyny walną na bramę

1

@Jakchcesz zdecydowanie gra Barcy

1

@Odcinkowy dobry Komar nie jest zły...

1

Buskłets jakiś. Wie ktoś coś o tym zawodniku? Kto to?

1

co ta Barca odpiernicza to ja nie wiem. Prowadzimy 1-0, ale prawda jest taka, że tu to gospodarze powinni prowadzić, niestety, gramy piach i tyle

1

@Destroyer_of_Worlds z tą Benficą z taką grą to możemy co najwyżej marzyć o te 1-0

3

Sztanga to coś niepewny taki teraz

0

Dobrze, że komar wrócił

1

@Janiama 2:1 dla Barcy

2

Jak według was zmieniał się football? Według mnie dzisiejszy, to zupełnie co innego niż ten dwadzieścia, trzydzieści, czterdzieści lat temu i w mojej opinii użyję słowa "niestety". Dziś jest w nim za dużo taktyki a za mało zabawy. Nie ma grajków, którzy porywali magią i ściągali tłumy na stadiony. Gra kiedyś była o wiele bardziej otwarta, mało kto się murował, bo zależało mu przede wszystkim na wrażeniu z gry dla swych fanów, a nie na 1-0 wyniku z kontry. Ówcześnie podchodzi się do niego jak do totalnego biznesu, a nie dostarczyciela rozrywki.

3

@LucaMancini Magia Roniego to coś niesamowitego

0

1:4? No nie za dobrze to wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?