0

@Messibestplayerintheworld i ja też nie jestem zadowolony :(

0

@Momals11 Czemu mi to robicie? Czemu wstawiacie zdjęcia z jego zwycięstwa w Copa America, kiedy wciąż myślałem, że będzie dla nas jeszcze długo grał, ahh... :D

1

@MesQueUnClub96 Że dziwna to bym nie powiedział, ale napewno odważna. Gdyby wygrał mundial 2022, to byłby to największy sukces ze wszystkich jego dotychczasowych.

0

@MarcelNJ11 no w sumie racja :D

1

@Grubson06 Mamy najlepszy skład na ligę mistrzów Szpital2022 xD

0

@Colon oj tak, to był dopiero Pan piłkarz :)

1

@PatrychoO Sztanga w formie xD

0

@Cochise W pewnej mierze się nie zgodzę. To nie te trzy transfery zniszczyły nasz klub, a fatalne zarządzanie na przestrzeni wszystkich sekcji. Jeśli doszło do zakontraktowania wyżej wymienionych, to dlatego, że klub było stać i nie było większych obaw, niestety, tu kłania się tragiczne rozporządzanie całkowitymi kwotami - nawet tymi najmniejszymi, bo wbrew pozorom, to właśnie one są tymi najbardziej zabójczymi. Wydawanie pieniędzy na głupie współprace, niezrozumiałe dymy klubowe - pomyśl ile tu pieniędzy poszło. My mówimy dzisiaj o Dembele, Cou i Gierzmannie, ale weź pod uwagę straty jakich Barca doznawała non stop właśnie przez krętactwa Bartomeu. Oczywiście, te transfery były taką cegiełką dopełniającą dzieło, ale napewno nie głównym elementem ruiny tego klubu.

0

@Danny Gaucho Zawsze kiedy zadaję podobne pytania, to ludzie piszą (dodaj: poza Messim) ;D

0

Jaki jest wasz ulubiony zawodnik, nie wliczając Messiego ;)?

2

Sukcesy zawodników 26#: Juan Roman Riquelme @igor69 @kryhaa @JohnA
Klubowe
Boca Juniors
Primera División: 1998 Apertura, 1999 Clausura, 2000 Apertura, 2008 Apertura,
2011 Apertura
Copa Argentina: 2011–12
Copa Libertadores: 2000, 2001, 2007
Puchar Interkontynentalny: 2000
Recopa Sudamericana: 2008

Villarreal
Puchar Intertoto: 2004

Reprezentacyjne
Argentyna U-20
FIFA Mistrzostwa Świata U-20: 1997

Argentyna U-21
Turniej Toulon: 1998

Argentyna
Igrzyska Olimpijskie: 2008
FIFA Puchar Konfederacji: Wicemistrz 2005
Copa América: Wicemistrz 2007

Indywidualne
Drużyna roku Ameryki Południowej: 1999, 2000, 2001, 2008, 2011
Piłkarz roku w Argentynie: 2000, 2001, 2008, 2011
Najbardziej wartościowy piłkarz Copa Libertadores: 2001, 2007
Południowoamerykański Piłkarz Roku: 2001
Obcokrajowiec roku w La Liga: 2004–05
Srebrna piłka Pucharu Konfederacji: 2005
Najlepszy asystent Mistrzostw Świata 2006

0

@Rewolucja123 czekaj, czekaj, co? Pressing? Co to takiego?

0

@Cvbn esencja LR ;)

1

@PatrychoO no i miałeś rację, wszakże drużyna postanowiła się dłużej nie znęcać nad Celtą i jak to u nas w zwyczaju, w drugiej połowie zeszliśmy szybciej do szatni niż zakończył się mecz

1

@CLionelMessi A gdzie on ich wyrzuci? A kto za to zapłaci? A co dalej bez nich?

0

@parpe taa, jego łysina nas oślepiła xD

1

@agaFCB będzie pod obserwacją tutejszych łowców xD

0

mamy odwrotną tendencję chłopaki

0

@Tomo_95 Fati nie, bo się łamie zbyt często ;D

0

Barca wyraźnie wam utrudniła ten remis chłopaki, co nie? ;D

0

@clyde a co oni mogą mu zrobić? Palcem pogrozić chyba tylko...

2

@Jakub1513 @MesQueUnClub96 @Kondziubarca @Gaz @Wezzore To co ja mam cały skład od razu wpisać? ;D

3

@PatrykBarca Pozwolę sobie nie zgodzić się. Obecnie każdy strzał na bramkę, to stracony gol. Jego tam po prostu nie ma, więc jak ma popełniać babole? ;)

1

Czyli tak. Piłkarze, którzy obecnie są na czarnej liście LR:
-Mingueza
-Roberto
-LDJ
-FDJ
-Coutinho
;D
Psst, nie smućcie się chłopaki. Jeden dobry mecz i znów będziecie na fali ;DDD

1

@arasz1819 no, tak było

0

Sami widzicie jaka jest sytuacja. Już nawet zawodnik mówi, że ma wywalone w to wszystko (patrz. Cou.)

0

@Mr8lack zapytam prościej - a czego my właściwie obecnie nie potrzebujemy? ;D

8

@horang xD Co by nie mówić - oni zrobili powrót z 0:3 i ustawili Barcę na odpowiadające jej formie miejsce w tabeli,a Ty się dziwisz, że się cieszą?

0

Powiem wam tak. Jeśli miałbym przywrócić z naszej obecnej drużyny jednego zawodnika do swojego prime, to byłby nim MATS. Jak napisałem w odpowiedzi poniżej, teraz potrzebujemy go najbardziej z jego najlepszych lat, a chłop mentalnie podczas meczu wybiera się gdzieś na grzyby.

0

@Lola120 Szczerze? Jeśli miałbym wybierać, to nawet się nie zastanawiając wybrałbym MATSA. To właśnie teraz potrzebujemy go z jego najlepszych lat, ale niestety, mentalnie chłop wybrał się gdzieś na grzyby...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?