Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld i ja też nie jestem zadowolony :(
0
@Momals11 Czemu mi to robicie? Czemu wstawiacie zdjęcia z jego zwycięstwa w Copa America, kiedy wciąż myślałem, że będzie dla nas jeszcze długo grał, ahh... :D
1
@MesQueUnClub96 Że dziwna to bym nie powiedział, ale napewno odważna. Gdyby wygrał mundial 2022, to byłby to największy sukces ze wszystkich jego dotychczasowych.
0
@MarcelNJ11 no w sumie racja :D
1
@Grubson06 Mamy najlepszy skład na ligę mistrzów Szpital2022 xD
0
@Colon oj tak, to był dopiero Pan piłkarz :)
1
@PatrychoO Sztanga w formie xD
0
@Cochise W pewnej mierze się nie zgodzę. To nie te trzy transfery zniszczyły nasz klub, a fatalne zarządzanie na przestrzeni wszystkich sekcji. Jeśli doszło do zakontraktowania wyżej wymienionych, to dlatego, że klub było stać i nie było większych obaw, niestety, tu kłania się tragiczne rozporządzanie całkowitymi kwotami - nawet tymi najmniejszymi, bo wbrew pozorom, to właśnie one są tymi najbardziej zabójczymi. Wydawanie pieniędzy na głupie współprace, niezrozumiałe dymy klubowe - pomyśl ile tu pieniędzy poszło. My mówimy dzisiaj o Dembele, Cou i Gierzmannie, ale weź pod uwagę straty jakich Barca doznawała non stop właśnie przez krętactwa Bartomeu. Oczywiście, te transfery były taką cegiełką dopełniającą dzieło, ale napewno nie głównym elementem ruiny tego klubu.
0
@Danny Gaucho Zawsze kiedy zadaję podobne pytania, to ludzie piszą (dodaj: poza Messim) ;D
0
Jaki jest wasz ulubiony zawodnik, nie wliczając Messiego ;)?
2
Sukcesy zawodników 26#: Juan Roman Riquelme @igor69 @kryhaa @JohnA
Klubowe
Boca Juniors
Primera División: 1998 Apertura, 1999 Clausura, 2000 Apertura, 2008 Apertura,
2011 Apertura
Copa Argentina: 2011–12
Copa Libertadores: 2000, 2001, 2007
Puchar Interkontynentalny: 2000
Recopa Sudamericana: 2008
Villarreal
Puchar Intertoto: 2004
Reprezentacyjne
Argentyna U-20
FIFA Mistrzostwa Świata U-20: 1997
Argentyna U-21
Turniej Toulon: 1998
Argentyna
Igrzyska Olimpijskie: 2008
FIFA Puchar Konfederacji: Wicemistrz 2005
Copa América: Wicemistrz 2007
Indywidualne
Drużyna roku Ameryki Południowej: 1999, 2000, 2001, 2008, 2011
Piłkarz roku w Argentynie: 2000, 2001, 2008, 2011
Najbardziej wartościowy piłkarz Copa Libertadores: 2001, 2007
Południowoamerykański Piłkarz Roku: 2001
Obcokrajowiec roku w La Liga: 2004–05
Srebrna piłka Pucharu Konfederacji: 2005
Najlepszy asystent Mistrzostw Świata 2006
0
@Rewolucja123 czekaj, czekaj, co? Pressing? Co to takiego?
0
@Cvbn esencja LR ;)
1
@PatrychoO no i miałeś rację, wszakże drużyna postanowiła się dłużej nie znęcać nad Celtą i jak to u nas w zwyczaju, w drugiej połowie zeszliśmy szybciej do szatni niż zakończył się mecz
1
@CLionelMessi A gdzie on ich wyrzuci? A kto za to zapłaci? A co dalej bez nich?
0
@parpe taa, jego łysina nas oślepiła xD
1
@agaFCB będzie pod obserwacją tutejszych łowców xD
0
mamy odwrotną tendencję chłopaki
0
@Tomo_95 Fati nie, bo się łamie zbyt często ;D
0
Barca wyraźnie wam utrudniła ten remis chłopaki, co nie? ;D
0
@clyde a co oni mogą mu zrobić? Palcem pogrozić chyba tylko...
2
@Jakub1513 @MesQueUnClub96 @Kondziubarca @Gaz @Wezzore To co ja mam cały skład od razu wpisać? ;D
3
@PatrykBarca Pozwolę sobie nie zgodzić się. Obecnie każdy strzał na bramkę, to stracony gol. Jego tam po prostu nie ma, więc jak ma popełniać babole? ;)
1
Czyli tak. Piłkarze, którzy obecnie są na czarnej liście LR:
-Mingueza
-Roberto
-LDJ
-FDJ
-Coutinho
;D
Psst, nie smućcie się chłopaki. Jeden dobry mecz i znów będziecie na fali ;DDD
1
@arasz1819 no, tak było
0
Sami widzicie jaka jest sytuacja. Już nawet zawodnik mówi, że ma wywalone w to wszystko (patrz. Cou.)
0
@Mr8lack zapytam prościej - a czego my właściwie obecnie nie potrzebujemy? ;D
8
@horang xD Co by nie mówić - oni zrobili powrót z 0:3 i ustawili Barcę na odpowiadające jej formie miejsce w tabeli,a Ty się dziwisz, że się cieszą?
0
Powiem wam tak. Jeśli miałbym przywrócić z naszej obecnej drużyny jednego zawodnika do swojego prime, to byłby nim MATS. Jak napisałem w odpowiedzi poniżej, teraz potrzebujemy go najbardziej z jego najlepszych lat, a chłop mentalnie podczas meczu wybiera się gdzieś na grzyby.
0
@Lola120 Szczerze? Jeśli miałbym wybierać, to nawet się nie zastanawiając wybrałbym MATSA. To właśnie teraz potrzebujemy go z jego najlepszych lat, ale niestety, mentalnie chłop wybrał się gdzieś na grzyby...