Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 e tam, lepiej Marhreza sobie zrób. Jak lubisz finezki, to nie pożałujesz :D
0
@Transu96 a ktoś te sbc w ogóle robi? xD
1
@Kgorecki2500 Co Ty tak z NATO od popołudnia? ;D
3
Sukcesy zawodników 31#: Gerard Pique @kryhaa @igor69 @JohnA
Manchester United
Mistrzostwo Anglii: 2007/2008
Tarcza Wspólnoty: 2007
Liga Mistrzów UEFA: 2007/2008
FC Barcelona
Mistrzostwo Hiszpanii: 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011, 2012/2013, 2014/2015, 2015/2016, 2017/2018, 2018/2019
Puchar Króla: 2008/2009, 2011/2012, 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018, 2020/2021
Superpuchar Hiszpanii: 2009, 2010, 2011, 2013, 2016, 2018
Liga Mistrzów UEFA: 2008/2009, 2010/2011, 2014/2015
Superpuchar Europy UEFA: 2009, 2015
Klubowe mistrzostwo świata: 2009, 2011, 2015
Reprezentacyjne
Mistrzostwo świata: 2010
Mistrzostwo Europy: 2012
Wicemistrzostwo Pucharu Konfederacji 2013
3. miejsce w Pucharze Konfederacji: 2009
Mistrzostwo Europy U-19: 2006
Indywidualne
Najlepszy obrońca Primera División: 2009/2010
Drużyna sezonu Primera División: 2014/2015, 2015/2016
Drużyna sezonu Ligi Mistrzów: 2014/2015
Drużyna turnieju Mistrzostw Europy: 2012
Drużyna Roku UEFA: 2010, 2011, 2012, 2015, 2016
Drużyna Roku FIFPro: 2010, 2011, 2012, 2016
Drużyna Roku European Sports Media: 2010/11, 2013/14, 2014/15, 2015/16
1
@IronSanHybrid Oni myślą tylko o tym, jak na tym skorzystać. Zapomnij, że z ich rąk ujrzysz coś dla dobra naszej ojczyzny.
1
@Mns21 no i dobrze. Od czegoś trzeba zacząć, a to zapowiada dobry początek
1
@VegetaPolska "ma obowiązek pomocy" No i co? xD Kiedyś też tak było "my wam pomożemy na pewno", no i wiadomo jak się skończyło. To tylko takie pierniczenie
0
@VegetaPolska Nikt nam nie pomoże. Dlatego jak masz na kogoś liczyć, to w szczególności licz na siebie.
1
@Jakchcesz a który to Friz? xD
0
@tristan87 pytam, bo odkąd oglądam football, to chyba jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak absurdalnymi sytuacjami, że piłkarz praktycznie cały czas doznaje kontuzji. To jest coś niewytłumaczalnego
0
Eden Hazard czy Dembele?
Który z tych przypadków jest bardziej absurdalny w temacie kontuzji?
0
@ShinobiQWE Tam konflikt trwa praktycznie cały czas i sądzę, że Putin wcale nie musi kryć swoich działań w obecnej sytuacji na naszej granicy. Tu musi chodzić o coś innego...
0
@KrychaFCB ale przyjdą tacy, którzy są piewcami wszelkiej wolności i będą nam truć tyłek swoimi nie za mądrymi przemyśleniami
4
@Abominacja Gdzie mieli by ją kupić i najważniejsze niby od kogo? To nie jest gra, gdzie rekrutujesz jednostki z budynków xD
1
Ten Mahrez to dzik totalny w FIFA22
0
@Getek A skąd takie myśli?
1
@hayek albo innych Resident Evil xD
2
@Ciule123 to po co zaczynasz, jak nie możesz mówić o szczegółach? Daj żyć spokojnie człowieku ;D
0
Dobra, to w takim razie jaka partia polityczna według was najlepiej poradziłaby sobie z obecnym problemem? Słucham propozycji :D Tylko proszę o rozwinięcie swej myśli
1
@chojecky może tak, może nie
1
Idę bunkier budować, bo trzeba się przygotowywać ;D
0
@Abominacja A co oznacza, że: masa miejsc w polskich szkołach będzie zajęta, przez obcych naszej ojczyźnie ludzi. Dużo stanowisk pracy, zamiast być zajętych przez nas, to jest zajętych przez obcokrajowców. Poczucie bezpieczeństwa spada. Panuje pewnego rodzaju chaos i wymieszanie się kultur. Nic dobrego to nie wnosi, są za to same wady.
4
@RobiS będę gotowy xD
13
Nie rozumiem, jak można chcieć wpuścić do swego kraju imigrantów. Przecież to proszenie się o kłopoty, tak jest zawsze. Najpierw wpuść ich do siebie, a potem dziw się, że panuje chaos i kompletny brak organizacji. Dziw się, że wielu nie czuje się bezpiecznie w ich towarzystwie, dziw się, że mieszają się kultury, a na koniec udawaj, że wszystko jest w porządku i tak ma być. My nawet nie wiemy kim dokładnie są ci ludzie. Oczywiście człowiek to człowiek i należy się każdemu pomoc, ale na pewno nie wpuszczając ich do naszej ojczyzny.
0
xD. No i usunięty został naprawdę, ale nie przez użytkownika, jak tu jest błędnie poniżej napisane.
1
@Kurkmen Jak słusznie napisałeś, to co się dzieje to patologia. Masz wojsko, ale tylko po to by postraszyć. Nie możesz strzelać, nie możesz się bronić, nie możesz reagować. To po co te wojsko tam w ogóle jest?
2
@Kurkmen dzisiejsza postawa obronna... Daj się ograbić, zniszczyć, tylko pamiętaj, nie reaguj!
0
@Tridente2015 Przeczytaj kolejny mój komentarz ^^
0
@Pilka_jest_okragla a gdzie w tym wszystkim uwzględnienie EV? Przecież on zawsze reagował kucając przy linii
0
Obejrzę z przyjemnością