Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kusco15 O kurde! Szantaż LR edyszyn
0
@Encore Co? On strzelił z dystansu? xD On nie mógł grać w Barcelonie
0
@Persyfl ktoś tu musi pilnować porządku ;D
0
Dobra, a teraz takie pytanko z mojej strony. Jakiego piłkarza z tych "wypychanych" w różnym okresie piłki chcielibyście teraz w Barcie? Messiego nie traktujemy jako wypychanego!! ;D Ja chciałbym Suareza, bo nieźle nadzialiśmy się na kolec pdt. bramkostrzelność bez Luisa. (oczywiście wypychanego piłkarza Barcy)
5
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że obecnie omawiane na LR wulgaryzmy, widnieją w gorących dyskusjach. Oznacza to, że każdy kto wchodzi na tą stronę, nie musi się wcale napocić, żeby dotrzeć do takich słów na k*. Jest to dosyć przykre, bo strona nie jest zła, ale w oczach tego kto po raz pierwszy tu wchodzi, od razu w głowie pojawia się negatywne odczucie. Ja rozumiem, że komentarz prowadzi do dyskusji i samo to powoduje, że on pojawi się w gorących, ale kiedy coś takiego jest zgłaszane, to w moim odczuciu jest obowiązkiem natychmiast taki komentarz usunąć, bo szkodzi on stronie i niestety, ale także każdemu użytkownikowi, bo tak jak już wcześniej wspomniałem, wszyscy za to wizerunkowo obrywamy.
0
@agaFCB oni kompletnie już zwariowali. Do świąt jeszcze duuużo czasu a ci już z tym wszystkim lecą.
0
@agaFCB poza Tyskie i z Orange, to jeszcze nie ma takiej nagonki na to, ale niebawem się zacznie
2
7 listopada, zaraz zaczną pojawiać się świąteczne reklamy. Zobaczymy jakie tym razem one będą ;)
2
@Firestone Harry Kane = Mateusz Klich, proste ;D
1
Nasz bilans bramkowy 19:15
I jak tu liczyć na dobry okres zespołu? Przecież my mamy tylko 4 bramki na + xD
0
@amanter sukcesy kobiecej piłki niestety jest bardzo ciężko dogłębnie przeanalizować. Jest bardzo mało informacji na temat żeńskiej sekcji i dlatego często muszę się wstrzymywać z robieniem serii z ich dokonywaniami. Ostatnio postanowiłem się przełamać i spróbować, ale tak jak podejrzewałem - informację o paniach są bardzo skromne i wiele takich osiągnięć można pominąć. Jeśli chodzi o ZP, to bardzo Ci dziękuję za dopisanie tej informacji. Ja niestety nie mogę już edytować swojego komentarza.
1
@JohnA jak na razie z Polaków był jedynie Zbigniew Boniek, ale spokojnie, oczywiście w niedalekiej przyszłości powinien się następny pojawić ;D Próbowałem zrobić nr. z Lewym, ale komentarz niestety by poleciał, bo nie można tu robić tak długich. ;)
3
@Djzordon Nie bierzcie narkotyków, bo was zmiotą z planszy
1
@bartekvisca siedzi w jednej z najlepszych drużyn świata + ma nieograniczony budżet transferowy + co roku walczy o LM + nigdzie indziej nie będzie miał lepszych warunków + ma ułożony zespół + czuje się tam dobrze. Myślę, że to go tam trzyma ;D
0
@19cukier48 bo tak się to widzi im
0
@Abominacja
-niekonstruktywnych
Czyli jak mam konstruować zdanie? Gdzie jest ta granica konstruktywnych zdań?
1
@eydeem Coś czuję, że ten komentarz poleci ;D
0
@ShinobiQWE Sorry nie chodziło mi o Ciebie, tylko o ogół, ale tak sobie myślałem i wpisałem tam przypadkowo Twoją osobę. W każdym bądź razie już poprawiam. A raczej bym poprawił gdybym mógł. Nie mogę już edytować tego komentarza :D
0
@ShinobiQWE wojna prędzej czy później musi nastąpić. Była ona nieodzownym elementem naszej historii i rzeczywiście musisz być mega optymistą, żeby sądzić, że już jej nie będzie ;D. W każdym bądź razie, pragnę zaznaczyć, że już toczy się wiele wojen (oczywiście nie otwartych), ujmując w to wszystko sytuacje nie tylko z Europy. Globalna według mnie też nastąpi, no ale kiedy tego nie wie nikt.
1
@don'T.R.I.P.e smutne jest trochę to, że mając taki bilans nikt o nich nie mówi. Pomyśl co by było gdyby męska drużyna taki miała, wówczas to byłyby same ochy i achy.
4
@Messibestplayerintheworld no tak, tylko że, to jest takie gadanie żeby to łykać, bo akurat ten temat jest gorący, dlatego od razu nakręcane jest to w pierwszej kolejności. Zobaczymy jak będzie naprawdę, bo od słów do czynów to jednak jest daleka droga
0
@JANEK777 Paru nie skoczyło
0
@AdiKingu96 teraz już im nie jest za bardzo do śmiechu. Ciekawe dlaczego? ;D
1
Sukcesy zawodników 28#: Alexia Putellas @igor69 @kryhaa @JohnA czas na pierwszą zawodniczkę :)
Klubowe
Espanyol
Copa de la Reina : 2010
Barcelona
Primera Division : 2012-13 , 2013-14 , 2014-15 , 2019-20 , 2020-21
Liga Mistrzów UEFA Kobiet : 2020-21
Copa de la Reina : 2013 , 2014 , 2017 , 2018 , 2020 , 2021
Superpuchar Hiszpanii : 2020
Copa Catalunya : 2012, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
Międzynarodowe
Hiszpania
Mistrzostwa UEFA Kobiet do lat 17 : 2010 , 2011
Puchar Algarve : 2017
Puchar Cypru : 2018
Indywidualne
Fútbol Draft Najlepsza XI: 2010, 2012, 2013, 2014, 2015
Primera División Drużyna sezonu: 2015–16, 2018–19
MVP turnieju SheBelieves Cup : 2020
Kataloński Gracz Roku: 2015, 2017
Primera División MVP sezonu: 2019-20
Reprezentacja Hiszpanii kobiet Piłkarz Roku: 2021
Copa de la Reina Final MVP: 2013 , 2014 , 2021
Liga Mistrzów UEFA Kobiet Skład sezonu: 2018–19 , 2020–21
Pomocnik sezonu Ligi Mistrzów UEFA Kobiet : 2020–21
Nagroda Piłkarz Roku UEFA Kobiet : 2020-21
1
Nasze panie mają bilans bramkowy 54:2. Niesamowite!
1
@DaPidejpi kolki niestety brak, choć widzę na horyzoncie puste puszki po niej. Bedę musiał się zadowolić zwykłą wodą ;D
6
1:00 w nocy, a to oznacza, że kończę właśnie swoją zmianę na LR. Trzymajcie się tam i do jutra!
2
@MarcelNJ11 no aż sam się zdziwiłem, ale widzę, że było jakieś spotkanie rodzinne. ;DD
1
@DaPidejpi @Gitarkafcb właściwie to do tej pory nie rozumiem jak to się mogło stać. Przecież tam padały takie bramki, że w życiu ich nie zmażą z siebie nasi zawodnicy :(
1
@DaPidejpi @RonnieVEB no zobaczymy panowie, ale mam nadzieję, że obędzie się bez takich akcji jak na ostatnim euro.