Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaaVEB a na Messiego chętny jest Lech Poznań xD
1
@hoeniker Messi GOAT
0
Messi w Lechu. Narodziny nowej gwiazdy Ekstraklasy. Już niedługo ;)
1
@Coutinho007 Optymista z Ciebie widzę z tą grupą CL ;)
1
@macio_944 Pierwszy ;D
0
@Khajio Ale co to w ogóle za pogłoski xD?
2
Co to za gorące pogłoski na Transfermarkcie, że na Leo Messiego chętny jest Lech Poznań? xD
1
@Coutinho007 Mówisz, że miesiąc wytrzyma na naszej LR? Oby tak było ;D
1
@Worny 100% racji :D
0
@klopx To trochę inne porównanie, bo taki klub musi mieć te minimum 5mln ;) Ok, jest biedny, ale samo jego funkcjonowanie jest uzależnione od takich pieniędzy, a nawet wyższych.
3
@Wilczeq Messi GOAT
0
Czy najlepszą, to się okaże za parę miesięcy...
0
@klopx no nie dziwię im się, skoro gadają z jednym z największych klubów świata.
0
@adi89rg widzę, że krótka przerwa od tego tematu i ponownie on powraca...
0
@TheNekro94 Lewy też nie mógł jej dostać za poprzedni rok, ale ok wiem o co Ci chodzi. To co podałem to tylko przykład, nic więcej.
Maradonie przeszkodziło to, że ZP przyznawana była jedynie Europejczykom, lecz w pełni na nią zasłużył.
Lewandowskiemu przeszkodziło odwołanie ZP, lecz również w pełni na nią zasłużył. To porównanie nie jest z tyłka. Wystarczy się przyjrzeć.
0
@Jakchcesz Sądzę, że Lewy prędzej czy później dostanie ZP. Zwróćcie uwagę, że jest kilku piłakrzy, którzy pomimo nie dostania jej w danym roku, końcowo zostali nią uhonorowani. Tak było np. z Diego Maradoną, który nie dostał piłki w danym roku, ale otrzymał ja za zasługi w footballu (tym bardziej, że wszyscy się zgadzamy, że w pełni na nią zasłużył za poprzedni rok).
0
@PatrykBarca pokazałbyś pisze się razem... :D
0
@klopx Ja słyszałem, że światła to oni już od dawna nie używają. Ponoć siłowni nie ma, bo wszystko co w niej było, zostało wyprzedane na odprawę dla Koemana... ;D
0
@trolownik na kimś trzeba się wyżyć ;D
0
Jak myślicie? Co będzie w przyszłości z FDJ? Zostanie na długo w Barcie, czy raczej ją opuści?
1
@Jakchcesz tylko bez polityki proszę xD
3
Sukcesy zawodników 25#: Iniesta @kryhaa @igor69 @JohnA
FC Barcelona
Mistrzostwo Hiszpanii: 2004/2005, 2005/2006, 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011, 2012/2013, 2014/2015, 2015/2016, 2017/2018
Puchar Króla: 2008/2009, 2011/2012, 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018
Superpuchar Hiszpanii: 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013, 2016
Liga Mistrzów UEFA: 2005/2006, 2008/2009, 2010/2011, 2014/2015
Superpuchar Europy UEFA: 2009, 2011, 2015
Klubowe mistrzostwo świata: 2009, 2011, 2015
Vissel Kobe
Emperor's Cup: 2019
Superpuchar Japonii: 2020
Reprezentacja
Mistrzostwo Świata: 2010
Mistrzostwo Europy: 2008, 2012
Wicemistrzostwo Pucharu Konfederacji: 2013
Wicemistrzostwo Świata U-20: 2003
Mistrzostwo Europy U-19: 2002
Mistrzostwo Europy U-16: 2001
Indywidualne
Król asyst Primera División: 2012/2013
Król asyst Ligi Mistrzów UEFA: 2010/2011
Najlepsze hiszpański piłkarz w Primera División: 2009
Najlepszy ofensywny pomocnik w Primera División: 2009, 2011, 2012, 2013, 2014
Piłkarz Roku UEFA: 2012
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Europy: 2012
Najlepszy rozgrywający wedłgu IFFHS: 2012, 2013
2. miejsce w plebiscycie Złota Piłka: 2010
3. miejsce w plebiscycie Złota Piłka: 2012
Srebrna piłka Pucharu Konfederacji: 2013
Brązowa piłka Klubowych mistrzostw świata: 2015
Golden Foot: 2014
Drużyna sezonu Primera División: 2015/2016
Drużyna sezonu Ligi Mistrzów UEFA: 2014/2015, 2015/2016
Drużyna Roku UEFA: 2009, 2010, 2011, 2012, 2015, 2016
Drużyna roku według FIFPro: 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017
Drużyna roku według European Sports Media: 2010/2011
Drużyna roku według France Football: 2015
Drużyna roku J1 League: 2019
Drużyna turnieju Mistrzostw Europy: 2008, 2012
Drużyna marzeń Mistrzostw Świata: 2010
0
Oficjalnie: Barcelona spotkała się z Xavim aby zaoferować mu posadę trenera, ale po głębszej analizie w bazie Al-Sadd, doszła do wniosku, że ich nie stać. Trwają zaawansowane negocjację z generałem, aby ten sam się kupił. Wtedy pojawiają się informacje, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Zarząd Barcelony jest zdruzgotany tą wieścią i wyraził swoje niezadowolenie w stronę byłego gracza ich zespołu. Wszakże przecież każdy musi sam się kupić, prawda? ;D. [koloryzowane]
0
@Azbest spokojnie. Do północy jeszcze daleko ;)
4
Barcelona to pilnie potrzebuje ich jakiegokolwiek ruch w środku pola, bo bez naszej młodzieży, ale i czasem nawet z nią, to jest martwa strefa.
1
@victor Nie mam takich problemów. Może ktoś robi na Tobie no loss glitch i tyle w temacie, ale to trochę inaczej wygląda.
0
@Pawel13sz to powinna być oficjalka ;D
0
Dobra koniec żartów ;). Ile gwiazdek dalibyście obecnej Barcelonie (jak dobrą jest drużyną) w skali Europy? Zobaczymy kto błądzi w marzeniach, a kto w rzeczywistości ;DD (od 0,5 do 5)
0
@JohnnyBarca Immobile ZP!
1
Szczerze? To jest już tak dziwne, że ciężko mi w to wszystko wierzyć. Jak? Jak to się znowu mogło stać? Jakim trzeba być pechowym typem, żeby zagrać JEDEN niepełny mecz i pójść na trening i koniec. Powiem tak: Lenglet jakiego miał pecha w interwencjach w meczu to tylko on sam wie, ale Dembele to już wyższa szkoła łamliwości, przez co bije w swym nieszczęściu dotychczasowego króla obrony ;P